Yaşam Dizi
To the Wonder 2024 Çin
İncele
To the Wonder 2024 Çin
Altay'ın küçük bir kasabasında büyüyen bir Han kızı olan Li Wen Xiu, edebi hayalini büyük bir şehirde sürdürmeye kararlıdır. Ancak defalarca engellerle karşılaşır ve geçimini annesinin erzak deposundan sağladığı memleketine geri dönmek zorunda kalır.Wen Xiu, Batay adında bir Kazak çocuğuyla tanıştıktan sonra yavaş yavaş yerel bölgenin güzelliğini keşfeder ve göçebe bir Kazak ailesini kırsal bölgeye kadar takip eder. Kırsal bölgede yaşam zorludur ancak hayallerinin peşinden tüm kalbiyle koşan Wen Xiu, Kuzey Sincan'ın muhteşem doğasından yaratıcı ilham bulur ve yavaş yavaş Batay'a karşı duygular geliştirir.
 • IMDb 5.0
 • 1.693
 • 2
Young Babylon 2024 Çin
İncele
Young Babylon 2024 Çin
İçine doğduğu işçi sınıfı hayatından başka hiçbir şey bilmeyen inatçı Lu Xiao Lu, izlemesi beklenen yola gönülsüzce başlar. 1990'ların Çin'inde on dokuz yaşındayken etrafındakilerin baskısını hisseder ve kasabanın sakarin fabrikasında işe girer. Yavaş yavaş bürokratik fabrika rutinine uyum sağlıyor, iş arkadaşlarıyla bağ kurarak, kızlarla flört ederek ve etrafındakilerin beklentilerine tamamen boyun eğmeyi reddederek durumu en iyi şekilde değerlendiriyor.Lu Xiao Lu yolunu bulurken, ekonomik olarak genişleyen Çin'in şaşırtıcı bir portresi ortaya çıkıyor; ortak bir hedefin propagandası yerini bireysel mutluluğa kayıtsız kalan bir sonuç sistemine bırakıyor. Ancak geliştirdiği ilişkiler sayesinde Lu Xiao Lu, istediği hayat için savaşmaya karar verir.
 • IMDb 5.0
 • 2.195
 • 0
Stand by Me 2023 Çin
İncele
Stand by Me 2023 Çin
1990'larda büyüyen Luo Qi Qi'nin oldukça benzersiz bir okul kariyeri vardı. İlkokul yıllarını yalnız atlattıktan sonra ortaokul yıllarında oldukça kaotik bir döneme girdi. Artık bir lise son sınıf öğrencisi olarak genç yetişkinliğe geçişin getirdiği kaçınılmaz zorluklarla karşı karşıyadır.Hiçbir zaman mükemmel bir öğrenci olmadığından, üniversiteye giriş sınavlarını geçmenin ve iyi bir üniversiteye girmenin baskısı bazen dayanılmaz olabiliyor. Qi Qi açısından şanslı olan inatçı doğası, en azından çoğu durumda yenilgiyi kabul etmeyi reddetmesi anlamına geliyor. Ne yazık ki konu aşk olduğunda aynı şeyi söylemek mümkün değil. Yıllardır Xu Xiao Bo ile ara sıra arkadaş olan Qi Qi, son zamanlarda ilişkilerini anlamanın çok daha zor hale geldiğini fark etmeye başladı. Bazen ona olan hisleri arkadaşlığın ötesinde bir şeye dönüşmüş gibi görünüyor ama bazen de eski tanıdıklardan başka bir şey değilmiş gibi görünüyor.Hayatının büyük bir kısmını anlamlandırmaya çalışan Qi Qi, büyüme, sevgi ve dostluk dolu bir yolculuğa çıkar. Gençken öğrendiği dersler onu daha parlak bir geleceğe taşıyacak mı?
 • IMDb 5.0
 • 14.806
 • 3
South Wind Knows 2023 Çin
İncele
South Wind Knows 2023 Çin
Botanikçi Fu Yun Shen, olağanüstü tıbbi özelliklere sahip bir bitkinin peşindeyken, gelişmekte olan bir ülkede insani bir görevde bulunan doktor Zhu Jiu ile tanışır. Bir yanlış anlama, yanlış yola saptıkları anlamına gelir. Ancak zamanla çekimin çekiciliğini hissetmeye başlarlar. Görevinin gerçek mahiyetine ilişkin bir keşif ve bir araba kazası, Fu Yun Shen'i yaralı ve bitkin bıraktığında, Zhu Jiu ile ilişkisinin mahkum olduğunu düşünür.Ancak kaderin henüz bu ikiliyle işi bitmemiştir: Bir yıl sonra Zhu Jiu ve Fu Yun Shen, çok farklı koşullarda yeniden buluşur. Bir kez daha romantizmin çekiciliğini hissederler ve ikinci kez sevişmeyi başarmaya karar verirler. Ancak ilişkileri yeniden alevlenirken Zhu Jiu, ebeveynlerinin ölümüyle ilgili şaşırtıcı ve rahatsız edici keşiflerde bulunur. Bu açıklamalar genç çiftin romantizmini bozacak mı? Yoksa sevginin gücü her şeyi yenebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 11.223
 • 3
Sunshine by My Side 2023 Çin
İncele
Sunshine by My Side 2023 Çin
Tanınmış bir reklam yönetmeni Jian Bing ve sektöre yeni giren Sheng Yang'ın yolları bir gün bir restoranın içinde tesadüfen kesişti. Biri evliliğini yeni bitirmiş, diğeri ise aşkının nihayet sona ermesini bekliyordu. Bu iki yabancı sonunda bir bağ kurdular ve muhteşem bir büyüme ve filizlenen romantizm yolculuğuna çıkmaya başladılar. Jian Bing, Sheng Yang'ın arkadaşlığıyla hem hayatta hem de aşkta güvenini geri kazanmayı başardı; oysa Sheng Yang, Jian Bing'in rehberliği ve cesaretlendirmesi altında genç ve kaygısız bir gençlikten keskin bir üstünlüğe sahip bir gençlik haline geldi. İkisi birbirini iyileştirdi, birlikte büyüdüler ve zamanla birbirlerini sevmeyi öğrendiler.Ancak hayatta zorluklar kaçınılmazdır. Hem kimlikleri hem de deneyimleri arasındaki farklılıklar, aileleri içindeki ilişkilerine yönelik itirazlar ve işyerinde tırmanan söylentilerle karşı karşıya kalan Jian Bing ve Sheng Yang, sonunda geleceklerinin zamanla değişmesine izin vermeye karar verdiler. Üç yıl geçti ve onların büyüyüp daha iyiye doğru değişmelerine olanak tanıdı. Pek çok ilklerini birbirleriyle geçirdiler ve o zamanlar sahip oldukları bu güven ve paylaştıkları deneyimler dolaşıp sonunda onları buldu ve yeniden birbirlerine yönelmelerini sağladı.
 • IMDb 5.0
 • 10.712
 • 4
All the Way to the Sun 2023 Çin
İncele
All the Way to the Sun 2023 Çin
Beidiao'dan bir kız olan Li Mu Jia, mezun olduktan sonra Pekin'deki en ünlü hukuk firmasına girdi ve bir idari asistandan bağımsız bir avukat olmak için kendi sıkı çalışmasına güvendi. Bir alışveriş merkezi eliti olan Li Guang ile tanıştı ve daha sonra iniş ve çıkışlarla birlikte yüzleşirken birbirlerine karşı hisler geliştirmeye başladılar.Bu arada Li Mu Jia'nın en iyi arkadaşı Tian Rong, mezun olduktan sonra iş başvurusunda bulunmadı. Sonra yanlışlıkla emlakçı oldu ve Pekin'den bir çocuk olan Li Wan Bing ile aceleyle evlendi. Kariyeri ve evliliği nedeniyle duygusal olarak mücadele etti ve acı çekti.Hem Li Mu Jia hem de Tian Rong çeşitli aksiliklerle karşılaştı ancak daha sonra istediklerini buldular. 2007'den 2019'a kadar kızların yaşam arayışı ve umudu, istemeden gerçekte görünüşlerini değiştirdi. Neyse ki, on yıllık sıkı çalışmanın ardından nihayet hayatın güneşli tarafını buldular ve güneşe giden tüm yolu bulabildiler.
 • IMDb 5.0
 • 13.406
 • 1
Nineteen to Twenty 2023 (Kore)
İncele
Nineteen to Twenty 2023 (Kore)
-19/20- 19 yaşındaki gençlerin 20 yaşına geldiklerinde büyümelerini ve özgürlüklerini yakalar.Gösteri, 2023'te çaldıktan sonra son haftalarının 19 ve ilk haftalarının 20 olmasının keyfini çıkaran çeşitli Z Kuşağını takip edecek. Eşsiz katılımcılar, arkadaşlarıyla vakit geçirerek ve yavaş ama emin adımlarla yetişkinliğe hazırlanarak yılı kapatacaklar. Bir yetişkin olarak bilmeleri gereken faydalı şeyler hakkında dersler alacakları -19 Okuluna- gitmeye başlayacaklar. Yeni Yıl Günü'nde tüm oyuncular, ebeveynleri ve öğretmenleriyle yollarını ayırarak, bir bağımsızlık yeri olan ve renkli çekiciliklerini sergileyebilecekleri, beklenmedik bağlar kurabilecekleri yeni yetişkin yolculuklarının başlangıcı olan "20. Ev"e taşınacaklar. anlamlı anılar yaratın.
 • IMDb 5.0
 • 13.012
 • 3
Once and Forever 2023 (Çin)
İncele
Once and Forever 2023 (Çin)
21. yüzyılın başlarında Xie Qiao, gizli aşkı He Xiao Zhou'nun okuduğu Pekin Üniversitesi'ne kabul edilir. Yurt dışında okuyan çocukluk aşkı Qin Chuan ona aşıktır. Yine de, sevgisini kalbinin derinliklerinde saklıyor ve her zaman eğlenmek için onunla tartışıyor. Qian Xi, Xie Qiao'nun oda arkadaşı ve He Xiao Zhou birlikteyken, Xie Qiao'nun karşılıksız aşkı sona erer. Qin Chuan, kendi iyiliği için kendi işini kurmak için eve döner ve aynı zamanda onu hayatının değerini aramaya teşvik eder. Sonunda birlikte olmaya başlarlar. Zamanla bu tasasız gençlerin hepsi kendi dünya maceralarını başlatır ve iniş çıkışlar yaşarlar. Yaşam yolları farklıdır, ancak gençliklerinin cesareti ve mücadeleci ruhu onları hala sürekli ileriye götürür.
 • IMDb 5.0
 • 11.652
 • 2
Our Little Love Story/Shomonai Bokura no Renairon 2023 (Japon)
İncele
Our Little Love Story/Shomonai Bokura no Renairon 2023 (Japon)
Kırklı yaşlarında bir adam, 20 yıl önceki ilk aşkının 17 yaşındaki kızı beklenmedik bir şekilde ortaya çıkana kadar hayat ve kariyeri ile mücadele ediyor. -Annemin âşık olduğu adamla tanışmak istiyordum...- Bu karşılaşmanın şaşkınlığı içinde, yıllar önce ilk aşkına verdiği ama tutamadığı sözü hatırlıyor... Belki de sorunlar... Şu anda karşı karşıya olduğu şeylerin hepsi geçmişinin hatalarıyla mı bağlantılı? Sonunda bitmemiş geçmişiyle yüzleşmeye başladıktan sonra duygusal olarak sarsıldığını fark ederek, daha önce tamamen kapalı olduğunu düşündüğü kapıları açmaya başlar... Hayatın yarısına geldiğinizde, durup düşünürsünüz... Dokunaklı bir drama... dürüst yaşamanın önemi!
 • IMDb 5.0
 • 8.160
 • 2
Ten Years 2023 (Çin)
İncele
Ten Years 2023 (Çin)
Lin Yi Cheng fakir bir geçmişe sahipti ve mezun olduktan sonra istediği gibi bir TV muhabiri oldu. Yavaş yavaş ve vicdanlı bir şekilde televizyon ağı ekibinin bel kemiği oldu. Belirli ilkeleri ve alt çizgileri var ve bu yol boyunca çeşitli gençlik hikayeleri yaşadı. Güçlü bir özgüven duygusuyla çok kibar ve sorumlu. Yüksek IQ'lu bir kadın, bir servet avcısı ama aynı zamanda kendi kendini yetiştirmiş profesyonel bir elit olan Wang Yan, fakir bir ailede dünyaya geldi. Güzel görünümünün altında, kendisi için kaynaklar elde etmek ve arkadaşlarının -erkek maskesini- yırtmasına yardım etmek için güzelliğe güvenmekte iyidir.Lin Yi Cheng'in karşılıklı cesaretlendirme ve Wang Yan'ı anlama yolculuğunda, aşk sessizce sürünür, ancak gerçekle yüzleştiğinde, hayatın baskısına ancak sabırla dayanabilir ve ondan zevk alabilir. Ayrıca, Lin Yi Cheng'in Wang Yan'ın hayatına ve işine olan bağlılığı ve anlayışı nedeniyle, o derinden etkilenmişti, ancak gerçeklik ve hırslar arasında dolaşmıştı.
 • IMDb 5.0
 • 10.443
 • 4
Exploration Methods of Love 2023 (Çin)
İncele
Exploration Methods of Love 2023 (Çin)
Su ailesinin çok farklı kişiliklere sahip ikiz kızları vardır. Biri jeoloji doktoru, diğeri eğlence endüstrisinde bir yıldız oldu, ta ki arkasında bir istifa mektubu ve büyük bir hasar bırakarak ortadan kaybolana kadar. Çaresizlik içinde ikiz kız kardeşi kaçırılır ve bir varyete programında onun yerine geçmeye zorlanır. Eğlence sektöründe hayatta kalmaya çalışmanın yanı sıra, kız kardeşinin zengin ve yakışıklı VP erkek arkadaşıyla kız kardeşi gibi davranmak zorundadır. Bu ikili nasıl bir kıvılcım başlatacak?
 • IMDb 5.0
 • 14.505
 • 5
Stand or Fall 2023 (Çin)
İncele
Stand or Fall 2023 (Çin)
Guan We, Jing Zhi Qiu ve Chen Xuan Xuan - çok farklı kişiliklere sahip üç kadın, 30'dan fazla yaşamlarında sorunlar ve çelişkilerle karşılaşırlar.
 • IMDb 5.0
 • 13.445
 • 3
Let’s Eat Something, Anna 2017 (Kore)
İncele
Let’s Eat Something, Anna 2017 (Kore)
Yakışıklı bir ev alışverişi sunucusu olan Park Ji Yong ile evden hiç ayrılmayan ve hayattaki tek neşesi evde alışveriş yapmak olan tenha bir kız olan Sohn Ana'nın sevimli bir aşk hikayesi.
 • IMDb 5.0
 • 8.432
 • 0
The Night I Became an Animal 2022 (Japon)
İncele
The Night I Became an Animal 2022 (Japon)
Ana karakter olarak dört kadının olduğu bir omnibüsten oluşan yasak bir gizli aşk hikayesi. Bir kadının bir erkeği canavar gibi arzuladığı bir gece hakkında bir aşk hikayesi, birbirinin başına gelen olaylardan libido ile uyarıldı.
 • IMDb 5.0
 • 12.468
 • 1
Where Dreams Begin 2023 (Çin)
İncele
Where Dreams Begin 2023 (Çin)
Xiao Chun Sheng, iki arkadaşı Ye Guo Hua ve Chen Hong Jun ile birlikte aynı avluda büyüyen asker ailelerinin ve devlet çalışanlarının çocuklarıdır. Orduya katılmak, gaokao yapmak, denize açılmak ve iş kurmak gibi birçok deneyimi paylaşırken, yol boyunca birbirlerine destek olurlar. Ayrıca doktor olma hayallerinin peşinden koşan Pekinli bir kız olan Tong Xiao Mei ile tanışırlar. Bu, ülke dünyaya açılırken Çin'deki 1970'lerdeki reform döneminde sıradan insanların büyüme ve dönüşümünün ilham verici bir hikayesidir.
 • IMDb 5.0
 • 6.917
 • 5
Liaison: Kodomo no Kokoro Shinryosho 2023 (Japon)
İncele
Liaison: Kodomo no Kokoro Shinryosho 2023 (Japon)
Sayama Taku bir doktor ve çocuk psikiyatrisinde uzmanlaşmış Sayama Kodomo Kliniği'ni yönetiyor. Ailesinin bir genel hastanesi olmasına rağmen, onların genel hastanesine karışmayı reddediyor. Bunun yerine Sayama Taku, teyzesinin işlettiği banliyölerde bulunan küçük kliniği devraldı. Ailesi, davranışını bir ihanet eylemi olarak görüyor. Sayama Taku'nun kliniği yönetmesinin kişisel nedeni, ASD'ye (otizm spektrum bozukluğu) sahip olması ve kliniğindeki hastaları herkesten daha iyi anlaması. Çocuk hastalarla yüzleşmek zorunda olduğu zamana değer veriyor.Tono Shiho, Sayama Kodomo Clinic'te tıbbi stajyerdir. Bir üniversite hastanesinin pediatri bölümünde stajyer olarak çalışırken başı belaya girdi ve hocası sonunda ona çocuk doktoru olmaktan vazgeçmesini söyledi. İşleri daha da kötüleştirerek, DEHB'si (dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu) olduğunu öğrendi. Doktor olmaktan vazgeçmeyi düşündü. O sırada Sayama Taku ona ulaştı ve kliniğinde çalışmasına izin verdi.
 • IMDb 5.0
 • 5.736
 • 0
Gen Z 2023 (Çin)
İncele
Gen Z 2023 (Çin)
Sun Tou Tou, yirmili yaşlarında bir yetimdir. Bir gün adaletsizlikle savaşırken başı belaya girer. Çin Tıbbı Üniversitesi'nde profesör olan Ren Xin Zheng, yardımına gelir ve onun hayat hikayesini öğrenir. Profesör Ren, hayata yeni bir başlangıç yapması için onu TCM (Geleneksel Çin Tıbbı) kursuna kabul eder. Sun Tou Tou, Ren Xin Zheng altında öğrenme mücadelesini kabul eder ve sonunda ailesinin TCM uygulamasını miras alır. Profesör Ren'in oğlu Tian Zhen, bazı zorluklara neden olduğu için sevmediği bir sınıf arkadaşıdır. Bilgi edinme arayışı, öğrenciler ve öğretim görevlileri arasında eklenen nesil farkı olmadan yeterince zorlayıcıdır. Olgunlaştıkça ısrar eder ve kendini geleneksel tıp tarafından ele geçirilmiş halde bulur. Tou Tou ve Tian Zhen, birbirlerini anlamayı ve empati kurmayı öğrendikçe yakınlaşırlar. Tou Tou, sınıf arkadaşları ve hocaları artık hayallerinin peşinden gitmeye başlayabilirler.
 • IMDb 5.0
 • 8.032
 • 0
Numaru. Minato-ku Joshikosei 2023 (Japon)
İncele
Numaru. Minato-ku Joshikosei 2023 (Japon)
Kuraishi Ena, Minato Ward'da bir liseli kızdır. O, renkleri normal insanlardan 100 kat daha fazla görme yeteneği ile doğmuş yetenekli bir kızdır. Bu nedenle, küçük yaşlardan itibaren çizim yeteneği ile dolu iken, anormal derecede çizim takıntılı bir çocuktu, ancak olaylar nedeniyle çizmeyi bıraktı. Ancak, mükemmel erkek yetenek Sonomiya Ren'de favorisini ilk bulduğunda özel bir renk hissediyor ve çizmeye başlıyor. Aynı zamanda sınıf arkadaşının erkek arkadaşı Takamori Yuma'dan da bir sır. Ena'nın promosyonunu yaratan Saito Marika, onun yol arkadaşı olduğu için mutludur, bu sırada Yuzuki Kotona kesin bir sır öğrenir.
 • IMDb 5.0
 • 6.255
 • 1
The Good Bad Mother 2023 (Kore)
İncele
The Good Bad Mother 2023 (Kore)
Young Soon, oğlu Kang Ho'yu tek başına büyüten bekar bir anne ve domuz çiftçisidir. Ona olan sevgisine rağmen, katı ebeveynliği Kang Ho'nun onu kötü bir anne olarak görmesine neden oldu. Bir yetişkin olarak Kang Ho soğuk kalpli bir savcı oldu ve annesinden uzak durdu. Ancak beklenmedik bir kaza, memleketine dönmesine ve Young Soon ile yeniden başlamasına neden oldu. Kang Ho'nun sıcak kalbi ve güçlü adalet duygusuyla tanınan çocukluk arkadaşı Mi Joo da kazadan sonra onunla yeniden bağlantı kurarak onun için dönüştürücü bir deneyime yol açtı.
 • IMDb 5.0
 • 19.486
 • 0
Precise Shot 2021 (Çin)
İncele
Precise Shot 2021 (Çin)
Bir havalı tabanca atıcılığı yeteneği olan Shao Yi You, yarışma öncesi gerginliği nedeniyle birçok kez eyalet takımına katılamadı. Oğlunun psikolojik zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için babası, özellikle çekim yeteneği olan genç Shao Yi Liang'ı evlatlık olarak aldı, Shao Yi You ile yaşamasına izin verdi. Ve iki çocuk sorunlarını çözmek için birbirlerine yardım etmeye başlarlar.
 • IMDb 5.0
 • 12.010
 • 1
Unicorn ni Notte 2022 (Japon)
İncele
Unicorn ni Notte 2022 (Japon)
Narukawa Sana, 23 yaşındayken eğitim uygulamalarıyla ilgilenen -Dream Pony- girişimini kuran genç bir CEO. 10 yıl içinde tüm dünyadaki herkese. Şirket ilk kurulduğunda iyi iş çıkardı, ancak büyük bir büyüme olmadığı için Narukawa hüsrana uğradı. Narukawa, zamanının çoğunu işine ayırıyor ve özel hayatını ve romantizmini ihmal ediyor. Bir gün orta yaşlı bir maaşlı olan Kotori Satoshi işini değiştirmeye karar verir ve -Dream Pony-'de çalışmaya başlar. İlk başta Narukawa, Kotori'den pek hoşlanmaz ama Kotori, deneyimlerinden yola çıkarak Narukawa'ya tavsiyeler vererek yardım ettikçe ikisi yakınlaşır. Bu sırada Narukawa'nın kurucu ortağı Suzaki Ko, Narukawa'ya aşıktır ama Kotori'nin gelişinden sonra duygularını bastıramaz. Ekip artık iş ve aşk arasındaki bir üçgenin içinde kalır.
 • IMDb 5.0
 • 15.386
 • 8
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle