Savaş Dizi
Fighting for Love 2024 Çin
İncele
Fighting for Love 2024 Çin
Hikaye, Güney Xia hanedanlığının kuruluş döneminde kadınsı kıyafetlerini bir kenara atıp savaş zırhı giyen, efsanevi bir kadın savaşçı olmak için zorluklara katlanan kadın general A Mai'yi konu alıyor. Güney Xia'daki Jingguo Dükü'nün kızı A Mai, tüm ailesinin çocukluk arkadaşı Chen Qi tarafından öldürüldüğüne tanık olur. Yıllar sonra, artık genç bir kadın olan A Mai, erkek kılığına girer ve Chen Qi'den intikam almak için dövüş dünyasında dolaşır.A Mai, bir dizi tesadüf sonucu Büyük Prenses'in oğlu Shang Yi Zhi'yi kurtarır ve ardından onun tehlikeli durumlardan defalarca kaçmasına yardım ederek kaderlerini birbirine bağlar. Savaş çıkınca A Mai, kadınsı kıyafetlerini çıkarır ve orduya katılarak piyade askeri olur. Olağanüstü askeri yetenekleriyle olağanüstü başarılara imza atar ve General Mai rütbesine yükselir. Bunun yanı sıra, avlanan ve zorluklarla karşılaşan Shang Yi Zhi'nin gerçek benliğini bulmasına ve büyük işler başarmasına yardımcı olur.Savaş alanında A Mai, düşman kuvvetlerinden General Chang Yu Qing ile defalarca çatışıyor. Karşılaşmalarına rağmen, istemeden de olsa ölüm kalım durumlarını birlikte yaşarlar ve karşılıklı anlayış ve saygı geliştirirler. Ancak savaşın vahşeti ile karşı karşıya kalan A Mai, kişisel bağlarını isteyerek bir kenara bırakır ve ordusunu savunmak için gençliğini ve şevkini kullanır.
 • IMDb 5.0
 • 4.608
 • 3
Goryeo-Khitan War 2023 Kore
İncele
Goryeo-Khitan War 2023 Kore
KBS'nin 34. Daeha dramasında Kral Hyeonjong ve Kang Kam Chan, 26 yıl süren Goryeo-Khitan Savaşı'nı zafere götürüyor ve Doğu Asya'da barış ve Goryeo'da refah çağını başlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 4.468
 • 0
The Eve 2023 Çin
İncele
The Eve 2023 Çin
Yeni Çin'in kuruluşundan önceki üç önemli tarihi olayın arka planında yer alan The Eve, devrime katılan ve kendilerini ülkelerine hizmet etmeye adayan Lin Xi, Su Nan ve diğer tutkulu gençleri konu alıyor.Hikaye, 1941'deki Şangay İmtiyazı, 1948'deki Jinzhou Savaşı ve 1949'daki Şanghay'ın kurtuluşunun üç tarihi aşamasında geçiyor. Çete üyesi Lin Xi ve ilerici kız öğrenci Su Nan, zamanlarının isimsiz kahramanlarını temsil ediyor. Japonya'ya Karşı Direnme Savaşı sırasındaki gizli savaşları ve gizli tehlikeleri ve devrimci işçilerin idealleri uğruna yürüdükleri zorlu yolu anlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 9.598
 • 0
Follow My Dear General 2022 (Çin)
İncele
Follow My Dear General 2022 (Çin)
An Kong, isyan başbakanı tarafından gönderilen bir casustur. Doğu Rui Krallığı'nın savaş tanrısı General Dingnan'ın güney sınırının savunma haritasını çalma görevini aldı. Ardından, generalin kişisel hizmetçisi kılığında genel konağa gizlice girdi. Bu süreçte sadık ve vatansever generale aşık oldu.
 • IMDb 5.0
 • 15.823
 • 1
Once Upon a Time in Qingdao 2015 (Çin)
İncele
Once Upon a Time in Qingdao 2015 (Çin)
Dizi, savaştan önceki çalkantılı siyasi dönemde mücadele eden üç kardeşin hayatını anlatıyor. Qingdao'daki birinci nesil göçmen girişimci yolunun bir parçası oldular. Hikaye 1904'te Jinan Demiryolunun açılmasıyla başladı...
 • IMDb 5.0
 • 11.396
 • 0
A Love Never Lost 2022 (Çin)
İncele
A Love Never Lost 2022 (Çin)
Cengiz Krallığı değiştikten sonra Çin toprakları harap oldu ve özlemleri olan gençler vatanlarını kurtarmak için ayağa kalktı. Aristokrat gençlik Liang Xiang, devrimci parti Yang Kai Zhi ve Beiyang Wuyou Guardian Li Ren Jun, bir astsubay okulunda okumak için Japonya'ya giden ilk ilerici genç grubu oldular. Bir yolcu gemisinde devrimci sürgünler Yu Tian Bai ve Qiu Hong ile tanıştılar. O zamandan beri, beş kişi kaderle bağlantılı.Tokyo'da çeşitli ideolojik paketler devreye girdi ve adaleti oluşturdular, aşkın peşinden gittiler ve Çin'i yeniden canlandırmak için mücadele ettiler. Çin'e döndükten sonra, Liang Xiang, ülkeyi zenginleştirmenin ve orduyu güçlendirmenin yolunu keşfetme hırslarına sahipti, ancak güç girdabına hapsoldu, coşkuyla doluydu ve gösterilecek hiçbir yer yoktu ve sonunda zamanın trendini fark etti ve yükseldi. inzivaya çekilme. Kai Zhi'nin Yanji'deki savaşı Japon emperyalizminin kibrini yendi ve "sınır savunmasının kahramanı" olarak selamlandı.Devrimci parti, anayasal hizip ve Beiyang hizip rekabet etmeye devam etti. 1911 Devrimi sırasında, devrimci vatanseverler kanlı savaşlar verdiler ve binlerce yıldır var olan eski düzeni devirdiler. Yeni düşünce akımından ilham alan Qiu Hong, Yang Yi Fan ve diğerleri, iniş ve çıkışlarda Çin ulusunun tek çıkış yolunu fark ettiler ve Çin'i canlandırma ve ulusu gençleştirme devrimci yolunu izlemeye devam ettiler.
 • IMDb 5.0
 • 15.969
 • 12
Defying the Storm 2022 (Çin)
İncele
Defying the Storm 2022 (Çin)
Ulusal Güneybatı İlişkili Üniversite'nin (genellikle 'Lianda' olarak bilinir) oluşumunun arka planında yer alan hikaye, Beiping'deki entelektüelleri ve iki neslin medeniyet alevlerini canlı tutmak için yaptığı seçimleri ve fedakarlıkları takip eder.Beiping 1937'de Japon kuvvetlerinin eline geçti. Birkaç kuzey üniversitesi güneye Changsha'ya taşınmaya karar verdi, ancak kısa süre sonra savaş patlak verdi. Ulusal Pekin Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğretim görevlisi olan Meng Hai Tang, genç öğrencilerle birlikte kaçmak zorunda kaldı. Bir grup Çinli entelektüel, ulusal miraslarını korumak için sürgündeyken Ulusal Güneybatı İlişkili Üniversitesi'ni (-Lianda-) kurmaya geldi.Hai Tang ve Zhang Qi aşık oldular. Chongqing'e vardıklarında, Pekin Üniversitesi bünyesinde bir tıp okulu kurmak için birbirlerine destek oldular. Ancak, Hai Tang görevinden alındı. Çift batıya Kunming'e gitti, evlendi ve Mengzi'de bir tıp fakültesini yeniden kurdu. Kuzey Burma ve Batı Yunnan Savaşı sırasında, Hai Tang ve Zhang Qi, öğrencileri tıbbi yardım sağlamaya yönlendirdi. Ne kadar zor olursa olsun, bunlar çağdaş gençliğin korkusuz üniversite ruhunu somutlaştıran insanlar.
 • IMDb 5.0
 • 9.000
 • 2
The Wind Blows From Longxi 2022 (Çin)
İncele
The Wind Blows From Longxi 2022 (Çin)
Wei ve Shu arasındaki savaş sırasında Shu, Wei'yi yaptıkları tatar yaylarını kullanarak yendi. Bu güçlü silahı elde etmek için Wei, Shu krallığına sızmak ve onu çalmak için çok sayıda casus gönderdi. Chen Gong ve Xun Xu, yıllardır Wei krallığına sızmış Shu casuslarıdır. Wei'nin planını öğrendikten sonra, onu durdurmak için ayrı çalışmaya karar verdiler. Chen Gong Wei krallığında kalmaya devam ederken, Xun Xu araştırmak için Shu krallığına geri döndü. Soruşturmanın ortasında Xun Xu, tatar yaylarının hırsızı Mei Chong'u öğrenir. Ayrıca, Shu krallığında pusuya düşürülen ve Qing Ping planını başlatma fırsatını bekleyen Zhu Long adında çok yetenekli bir casus keşfeder. Xun Xu, Shu krallığındaki casus ağını yok etmek için bir fırsat olarak kullanarak Mei Chong'u bağlamak için bir plan tasarladı.
 • IMDb 5.0
 • 9.040
 • 0
Delicacies Destiny 2022 (Çin)
İncele
Delicacies Destiny 2022 (Çin)
Genç aşçı Ling Xiao Xiao, “dünyanın ilk kraliyet şefi” olmaya kararlıydı ve prens Zhu Shou Kui'nin takdirini kazanıp incelik odasında istihdam edildiğinde bu rüyada başarılı olmaya başladı. Kral Jin, Cariye Li ve Kraliçe'den gelen birçok zorlukla karşı karşıya kalan Ling Xiao Xiao, prensin yardımıyla, krizleri tekrar tekrar mükemmel yemek pişirme becerileri ve nezaketi sayesinde çözdü ve saray halkının güvenini kazandı. yanı sıra prens Zhu Shou Kui'nin aşkı. Ancak, gelecekteki veliaht prenses olarak imparator, mutfağa yaklaşmasını yasakladı. Zor bir kararın ardından, Ling Xiao Xiao nihayetinde hayallerinden vazgeçmemeyi seçti ve bir restoran açmak için saraydan ayrıldı ve aşçılığa devam etti. Ama prens neyi seçecekti, görevi ve ailesi mi yoksa hayatının aşkı mı?
 • IMDb 5.0
 • 7.601
 • 7
Farewell to Arms 2022 (Çin)
İncele
Farewell to Arms 2022 (Çin)
Hikaye 1937'de Japon saldırganlığına karşı savaşın patlak vermesiyle başlar. Bilim adamlarından oluşan bir ailede dünyaya gelen basit bir adam olan Zhang Han Shi/Zhang Song Ling'in etrafında dönüyor. Düğününün arifesinde eşi ve ailesi öldürüldü ama o şans eseri hayatta kaldı. Daha sonra komünist partiye katılarak ve Japonya'ya karşı artan direnişe katılarak intikam arayışına girdi.
 • IMDb 5.0
 • 6.502
 • 3
A Tale of Ylang Ylang/Sroi Sabunnga 2022 (Tayland)
İncele
A Tale of Ylang Ylang/Sroi Sabunnga 2022 (Tayland)
Sroisabunnga aristokrat bir ailede doğdu ve mirası ve kanıyla gurur duyması öğretildi. Ancak babası ölümünden önce asi olmakla suçlandığından, Sroi ailesinin adını ve itibarını geri kazanmak için kendini yeniden yüksek sınıf topluma yükseltmeye çalışır. Çalışkanlığı ve hırsı onu fazla kibirli olmaya, asla kimseye boyun eğmeyecek biri olmaya itiyor.
 • IMDb 5.0
 • 12.363
 • 7
Ace Troops 2021 (Çin)
İncele
Ace Troops 2021 (Çin)
Gao Liang ve Gu Yi Ye, orduya katıldıklarından beri iyi arkadaş ve rakiplerdir. Aynı kıza, Jiang Nan Zheng'e aşık olurlar. Ancak, Gu Yi Ye sonunda dostluk adına aşkından vazgeçer ve eski takım liderlerinin bir savaşta ölen kızı A Xiu ile evlenir. Zaman geçtikçe, Gao Liang sadece kalbine sadık kalmakla kalmaz, aynı zamanda bir askerin görevlerini ve misyonunu da üstlenir. 2003 yılında Gao Liang ve Jiang Nan Cheng evlendiler ve mutlu bir aile kurdular. 2008 yılında, Rusya'daki daha ileri çalışmalardan dönen Gao Liang, bir gözlem raporu nedeniyle Mavi Ordu'nun vekil tugay komutanlığına transfer edildi.Bir dizi tahrifat ve biçimcilik meselesi üzerine kafa yordu ve eğitim yöntemlerinde reform yapmaya karar verdi. Bir dizi gerçek savaş eğitimi sayesinde, iyi savaşabilen bir grup asker yetiştirmeyi başardı. Karargah tarafından yürütülen bir askeri tatbikatta, Gao Liang, fiili savaş geleneğinde ısrar etti ve aynı zamanda, öngörülen yöntem biçimlerini kırma ve yeni bir savaş yöntemi geliştirme konusunda grubuna liderlik etti. Sonunda, Gao Liang, sahte eğitim yöntemlerini ortaya çıkarmak ve Mavi Ordu'yu en güçlü askeri ekip haline getirmek için reform yapmak için Gu Yi Ye ve Jiang Nan ile birlikte çalışır.
 • IMDb 5.0
 • 6.410
 • 3
The Disguiser 2021 (Çin)
İncele
The Disguiser 2021 (Çin)
Çin-Japon savaşının arkasındaki ihanet, romantizm, arkadaşlık ve ailevi bağların hikayesine odaklanıyor. Ming Tai, casus olarak eğitilmiş ve ardından Komünist Partinin bir parçası olan varlıklı bir aileden gelen bir adamdır. Aynı zamanda bir çift casus ajanı olan kardeşi ile, sızmalarını başarmak ve düşmanlarını yenmek zorundadırlar.
 • IMDb 5.0
 • 6.013
 • 0
Nueng Dao Fah Diew 2018 (Tayland)
İncele
Nueng Dao Fah Diew 2018 (Tayland)
Mang Mao, Ayutthaya Krallığı'ndaki Kral Ekkathat'ın hükümdarlığı sırasında, bir kağıt fabrikasının sahibi olan zengin bir adam olan Ming'in kızıydı. Mang Mao, birçok kez düzenlenen tarihlerden kaçtığı düşünüldüğünde, yaramaz olmasıyla da ünlüydü. Bir keresinde önceden belirlenmiş bir tarihten kaçtı ve tesadüfen Sri Khan Thin ile tanıştı. Onun yaramazlığını sevmedi. Mang Mao, Sri Khan Thin'in kendisini uyarma şeklinden nefret ediyordu, bu yüzden onun aslında kötü şöhretli ölü bir haydut olan Suea Khun Thong'un oğlu Khan Thong olduğunu bilmeden çevresinde kaos yarattı. Khan Thong, ailesinin ölümünü araştırmak için Kraliyet Sarayı'nda hadım kılığına girdi.
 • IMDb 5.0
 • 8.494
 • 0
The Great Revival 2007 (Çin)
İncele
The Great Revival 2007 (Çin)
This drama takes place during the turbulent Spring and Autumn Period and tells the well-known story of the downfall and revival of Gou Jian, King of Yue. After his defeat, Gou Jian was captured and enslaved by King Fu Chai of Wu. Faking submission and loyalty while secretly planning revenge during his imprisonment, Gou Jian is eventually allowed to return to his native Yue. Upon his return to rule, Gou Jian strengthens the kingdom with the help of talented advisors and politicians like Fan Li and Wen Zhong while weakening Wu internally through bribery and strategic diplomatic dealings. "Wo Xin Chang Dan" is a phrase coined to depict Gou Jian's perseverance and self-imposed hardships designed to constantly remind himself of the humiliations he withstood while serving Wu.
 • IMDb 5.0
 • 7.443
 • 0
Cicada Of Autumn 2020 (Çin)
İncele
Cicada Of Autumn 2020 (Çin)
Hong Kong'un Japonya tarafından işgal edildiği 1941 yılında, bir askeri subay kılığına giren bir Komünist ajan, devrimin başarısı için kritik öneme sahip önemli bir görev alır.Ye Chong, Komünist idealleri olan milliyetçi bir genç adam. Sato'nun bölgedeki Japon askeri polisinin varlığını inşa etmesine yardımcı olmak için Hong Kong'a gelir. Gerçekte, uzun zaman önce ülkesine bağlılık yemin etti ve Japon istihbaratını yoldaşlarına aktarmak için gizlice sonbahar ağustosböceği altında gizlice faaliyet gösteriyor. Konumu onu tekrar tekrar vatandaşı uğruna riske atıyor.
 • IMDb 5.0
 • 8.884
 • 8
The Eight 2020 (Çin)
İncele
The Eight 2020 (Çin)
Sıradan bir üniversite öğrencisi, açık bir savaşa ve karmaşık bir dünyanın örtülü çatışmasına yanlışlıkla karışır.Sekiz, sismik bir değişim karşısında Jianghu'nun dövüş sanatları uzmanları etrafında dönüyor. Katılımı derinleştikçe Hua Min Chu gerçek kimliğine bir adım daha yaklaşıyor ve halkın kahramanı oluyor.
 • IMDb 5.0
 • 8.425
 • 3
Tribes And Empires (Çin)
İncele
Tribes And Empires (Çin)
Prens Sheng Muyun (Huang Xuan) saraydan nefret ediyor. İnsan kral ve ruh bir annenin oğlu. Kehanette liderliğinin dünyayı yerle bir edeceği söylendiği için Duan hanedanına önderlik etmeye yakışmadığı düşünülüyor. Babası ve kardeşleri ölünce önderlik etmeye zorlandı. Lakin Sheng Muyun tahtı umursamıyor. İlgisini çeken tek şey, büyülü bir taşın içinde gördüğü gizemli kadın (Janice Man). Sheng Muyun, korkunç gerçeği öğrenmek üzere saraydan kaçıp tahtı amcasına bırakıyor. Ancak kehanetin özünde başka bir şey vardı. Heye Shuo Feng (Zhou Yi Wei) göçebe kabilelerin lideri. Cesur, anlayışlı ve İmparatorluk için bile önemli bir rakip. Prensin kaleyi terk ettiğini görünce topyekûn saldırıya başlıyor. Amacı göçebe insanlara kendi arsalarını verip Duan'ın çöküşünü görmek. Han Jiang Muru (Shawn Dou) sürgün bir generalin oğlu. Kehanette geleceğin hükümdarı beyan edildiği için kraliyet ailesine sadık babası tarafından terk edildi. Ne Han Jiang Muru kaderini bilir ne de imparatoriçe olmaya aday Yu Ning Su (Xu Lu). Han Jiang Muru tahtını yeniden almak için dönen Prens Sheng Muyun ile isteksizce güçlerini birleştirdiğinde kehanetler doğru gelmeye başlar. Fakat bu kehanet fırtınadır ve fırtınalar felaketle sonuçlanır.GOOGLE ÇEVİRİSİDİR
 • IMDb 5.0
 • 10.490
 • 1
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle