Savaş Sanatları
The Legend of Heroes 2024 Çin
İncele
The Legend of Heroes 2024 Çin
Büyük savaşçıların bir araya gelmesi neşeli bir dövüş sanatı dünyasını ortaya çıkarır. Yeni bir gelenek dövüş sanatlarını yeniden başlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 404
 • 2
I Am Nobody 2023 Çin
İncele
I Am Nobody 2023 Çin
Sıradan bir genç adam olan Zhang Chu Lan, büyükbabasının cesedi gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca "Yabancılar"ın benzeri görülmemiş bir dünyasına karışır. Sinister Pleasure'ın beklenmedik takibi, acımasız bir organizasyon ve Feng Bao Bao adında esrarengiz bir kızın aniden ortaya çıkışıyla karşı karşıya kalan o, artık süper gücünü saklamamaya karar verir.Büyükbabasının geçmişini araştırdıkça, yavaş yavaş tarihin gizemlerinin çözülmeye başladığı Yabancılar dünyasının bir parçası haline gelir. Büyükbabası tarafından kendisine öğretilen ve Qi Apotheosis olarak bilinen dövüş sanatları tekniği, birçok dövüş sanatı grubunun art niyetli olarak aradığı Sekiz Yüce Beceriden biridir. Daha sonra Dövüş Sanatları Turnuvasında Sekiz Yüce Beceriden biri olan Gale Kapısı'nda ustalaşan bir Yabancı olan Wang Ye ile tanıştı. Wang Ye'nin amacı ona kaderinin ne kadar ağır olduğunu açıklamak ve turnuvanın ödülünü almasını engellemekti. Her şeyin arkasında şok edici bir sır yatıyor ve Feng'in gizemli kökenleri gerçeğin anahtarını tutuyor gibi görünüyor.Genç Yabancılar, zorlukların üstesinden gelmek ve birbirlerinin arkasında duran arkadaşlar olmak için omuz omuza savaşırlar. Büyüme yolculuğunda her biri kendi doğruluk duygusunu ararken, iyiyle kötü arasındaki savaş ufukta beliriyor...
 • IMDb 5.0
 • 1.438
 • 1
Fox Spirit Matchmaker: Red-Moon Pact 2024 Çin
İncele
Fox Spirit Matchmaker: Red-Moon Pact 2024 Çin
Dürüst Tushan Tilki Klanından bir tilki ruhu olan Tushan Hong Hong, ömür boyu düşmanı tarafından takip edilen genç bir insan olan Dongfang Yue Chu'yu şans eseri kurtarır. Tuşan'da birlikte vakit geçirdikçe aralarında yavaş yavaş bir bağ oluşur. Sonunda, iki klanın arasındaki ortak barış arzusunu gerçekleştirmek için sevdikleriyle güçlerini birleştirerek kötülüğün güçlerine karşı savaşırlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.779
 • 1
Joy of Life 2.Sezon 2024 Çin
İncele
Joy of Life 2.Sezon 2024 Çin
Drama, Joy of Life üçlemesinin ilk sezonundan itibaren devam ediyor ve Fan Xian'ın sarayda sağlam bir yer edinmesini konu alıyor.
 • IMDb 5.0
 • 2.803
 • 5
Dr. Spring 2024 Çin
İncele
Dr. Spring 2024 Çin
Kurumsal drone Dr. Zhang Zi Qi, yanlışlıkla "fantastik" bir oyuna girer ve zengin Li ailesinin kızı Li Chun Ri olur. Başlangıçta genç bir metresin lüks yaşamının tadını çıkarmak için istekliyken, çok geçmeden kendisinin bir kurban olarak belirlendiğini öğrenir. Beklenmedik bir şekilde suikastçı Ling Xing He ile simbiyotik bir bağ kurar. Gerçeğe dönmek için birbirlerini öldürmeleri gerekir. Bu saçma iç mücadelenin arkasında başka bir sinsi komplo yatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 2.804
 • 9
Parasyte The Grey 2024 Kore
İncele
Parasyte The Grey 2024 Kore
Hikaye, uzaydan düşen ve insan konakçılarla beslenerek insan beynini ve vücudunu kontrol ederek kendi güçlerini kazanmak için öldürmeye başlayan parazitleri anlatıyor. Hikaye, elindeki bir parazite yakalanan ve beynini çalmayı başaramayan tuhaf bir birlikte yaşamaya başlayan Jung Soo In'in etrafında dönüyor.Seol Kang Woo, kayıp kız kardeşini bulmak için parazitli suyun peşindedir ve Choi Jun Kyung, parazitik yaşam ekibi 'The Grey'in takım lideridir ve kocasını parazitik suya kaptırdıktan sonra yalnızca parazitik suyu yok etmek için yaşar.
 • IMDb 5.0
 • 1.004
 • 1
Goodbye Earth 2024 Kore
İncele
Goodbye Earth 2024 Kore
Bir asteroit 200 gün içinde Dünya'ya çarpacak ve gezegeni yok edecek. Dünya çok geçmeden bu haberi öğrenir ve kaosa sürüklenir.Jin Se Kyung, Woongchun Şehrinde ortaokul öğretmeni olarak çalışıyor. Dünyanın yaklaşmakta olan sonunu öğrenir. İşini bırakıp belediye binasının çocuk ve gençlik bölümünde gönüllü olarak çalışmaya karar verir. Tehlikedeki çocukları kurtarmak için çabalıyor. Uzun yıllardır erkek arkadaşı Ha Yoon Sang'dır. Halen Amerika Birleşik Devletleri'nde bir biyoteknoloji araştırma enstitüsünde araştırmacı olarak çalışmaktadır. Dünyanın sonunun geldiği haberi yayınlandıktan sonra Jin Se Kyung'la birlikte olmak için Güney Kore'ye geri döner.Woo Sung Jae, Katolik Kilisesi'nde rahip yardımcısıdır. Kilisenin baş rahibi, yaklaşan asteroitle ilgili haberler çıktıktan sonra kaçtı. Woo Sung Jae artık kilisedeki cemaatçilerle ilgileniyor. Kang In A, muharebe destek taburunun komutanıdır. Malzeme, ulaşım ve güvenliği sağlamak için harap olmuş Woongchun Şehrinin etrafında dolaşıyor.
 • IMDb 5.0
 • 931
 • 0
Secrets of the Shadow Sect 2024 Çin
İncele
Secrets of the Shadow Sect 2024 Çin
Ahlaki açıdan belirsiz olan Ruhsal Cennet Tarikatı, yıllardır inzivaya çekilmiş, etkili bir mezheptir. Genç Leydi Ling Xuan, on yıl önce yaptığı seyahatler sırasında ölmekte olan bir çift kardeşle karşılaştı. Küçük kız kardeşinin hayatını kurtarmanın karşılığında genç adamla on yıllık bir anlaşma teklif etti. Eğitim için onu Ruhsal Cennet Tarikatının Gölge Köşkü'ne getirdi. Eğer hayatta kalıp on yıl sonra mezun olabilirse onun asistanı olacaktı. Genç adam çaresizce savaştı ve sonunda Gölge Köşkü'nden yeni bir isimle, Ying Shi'yle canlı ayrıldı.Ancak Ruhsal Cennet Tarikatı savunmasız bir duruma düştü. Ling Xuan'ın tarikat lideri olan babası, Wanxin Tekniğine imreniyordu ve onu annesinden almak istiyordu. Dövüş sanatları dünyasında kaosu kışkırttı ve hatta kendi kızına karşı çıktı. Kendini korumaya ve bir karşı saldırı tasarlamaya zorlanan Ling Xuan, mantıksız ve acımasız, işe yaramaz bir aptal kılığına girmek zorunda kalır. Tam şu anda Ying Shi, Gölge Köşkü tarafından Wanxin Tekniği'ni aramak üzere Ling Xuan'a yaklaşması için gönderilir. Yolculukları sırasındaki şüpheler, denemeler ve tehlikelerle sonunda birbirlerine karşı tam bir güven kazanırlar. Ancak tam birbirlerine aşık oldukları sırada Ling Xuan, Ying Shi'nin doğumunun sırrını keşfeder.
 • IMDb 5.0
 • 4.707
 • 3
Blood Free 2024 Kore
İncele
Blood Free 2024 Kore
Milyonlarca yıldır insanların hayvan eti yemesine son veren BF, artık genetiği değiştirilmiş kültür et pazarına hakim durumda. BF'nin içinde ve dışarıdaki kişiler, BF CEO'su Yoon Ja Yoo'nun izlediği yol hakkında şüphe duymaya başlar. Yoon Ja Yoo, doktora derecesine sahip On San ile BF'yi kurdu. fizyolojide.Bu arada, Deniz Harp Okulu'ndan mezun olduktan sonra Woo Chae Woon orduda görev yaptı ancak şu anda koruma olarak çalışıyor.
 • IMDb 5.0
 • 1.109
 • 0
Sword and Fairy 2024 Çin
İncele
Sword and Fairy 2024 Çin
Kılıç ustası olma hayali kuran tezgahtar Li Xiao Yao, şans eseri Nuwa'nın soyundan gelen Zhao Ling Er ile tanışır. Dünyadaki kuraklığa çare olabilecek su incisini bulmak için birlikte seyahat ederler.Yolda, hepsi benzer düşüncelere sahip olan Lin Yue Ru ve Liu Jin Yuan ile tanışırlar.Grup inciyi ararken zorluklarla karşılaşır ve dünyayı yok etmeye çalışan Bai Yue Tarikatı'nın ustasının inanılmaz komplosunu bir anda paramparça ederler.
 • IMDb 5.0
 • 4.991
 • 0
The Legend of Shen Li 2024 Çin
İncele
The Legend of Shen Li 2024 Çin
Antik çağda birçok tanrı öldü ama yalnızca son bir tanrı Xing Zhi hayatta kaldı. İmparator Xing Zhi, on binlerce yıldır hiçbir duygu ya da arzu olmadan gökyüzünün ötesinde yaşıyordu. Tanrılar ve iblisler arasındaki savaşta tek başına durumu kurtardı. Ancak bundan sonra kimseyi görmeyi reddetti ve hiçbir yerde bulunamadı. Birkaç yüz yıl sonra, dişi iblis lordu Shen Li, ağzında bir inciyle doğdu.Bininci doğum gününde siyasi ittifak için bir evlilik ayarladı. Bu evlilikten kaçmaya çalışırken Shen Li saldırıya uğradı ve tekrar anka kuşu şekline dönüştü. Ağır yaralarla koma halinde insan dünyasına düştü. Bir satıcı onu şişman bir tavuk sanıp bütün tüylerini yoldu ve bir kafeste satışa çıkardı. Shen Li uyandı ve kendini bu durumda buldu ve o kadar sinirlendi ki sırtüstü yere yığıldı. Kendini depresif ve çaresiz hissettiğinde, siyah beyazlı narin bir adam durdu ve derin düşünceli bir şekilde ona baktı, "Bu tavuğu istiyorum." Böylece, görünüşte kasıtsız olan bu ticaret nedeniyle iki kişinin kaderi birbirine sıkı sıkıya bağlandı.
 • IMDb 5.0
 • 4.423
 • 8
Burning Flames 2024 Çin
İncele
Burning Flames 2024 Çin
Gözden düşen insan prens Wu Geng, ailesini kaybetmenin ve bir maden kampının en dip derinliklerinde köle olmanın zorluklarıyla karşı karşıyadır. Bu zorluklara rağmen eski kralın vasiyetini devralır; ülkesinin ve halkının yok edilmesine karşı derin bir nefret taşıyor.Wu Geng, kendini geliştirmek için büyükbabası ve yaşam danışmanı Fu Xi'yi eğitim için gizli Shen Yin köyüne kadar takip eder. Yılmaz bir ruhla çeşitli zorlukların ve zorlukların üstesinden gelerek intikam ve özgürlük arayışı yoluna girer. Sonunda güçlü bir cennet karşıtı ordu kurar ve Sınırsız Alan'a giderek köleliğe karşı uzun süredir devam eden mücadeleye son verir.
 • IMDb 5.0
 • 4.822
 • 7
Eternal Brotherhood 2024 Çin
İncele
Eternal Brotherhood 2024 Çin
Zichuan ve Sairong klanlarının yoğun savaşa giriştiği çalkantılı Zichuan topraklarında geçiyor. Sınırda konuşlanan Zichuan Xiu, kayda değer askeri başarılarla başkente dönerek memleketine anlık bir barış getirir. Ancak kötü niyetleri olan tanınmış bir mahkeme yetkilisi olan Yang Minghua'nın bir isyan başlatmasıyla yeni zorluklar ortaya çıkar. Zichuan Xiu, yeminli kardeşleri Di Lin ve Site Lin ile birlikte tehdidi ortadan kaldırmak ve Zichuan'a huzuru sağlamak için harekete geçer. Ancak ortalık sakinleşince saldırgan Sairong, Zichuan'a resmen savaş ilan eder.
 • IMDb 5.0
 • 3.594
 • 3
Decline/Jiang Hu Shao Nian Jue 2024 Çin
İncele
Decline/Jiang Hu Shao Nian Jue 2024 Çin
Hazinenin gömüldüğü yeri kaydeden "Shi Wei Haritası" birdenbire ortaya çıkar ve Jianghu'da birçok kargaşaya yol açar ve onu bulmak için çeşitli güçlerin mücadelesine başlar. Kısa süre sonra iki tuhaf olay meydana gelir: Bir opera grubunun ortadan kaybolması ve Shangtang Nehri'nde kemik yığınlarının ortaya çıkması. Dedektif Su Cheng Xi, polis memuru Sui Han Bai ve suikastçı Zuo Han Qin, tüm davayla ilgilenmeye başlar. Özellikle efsanevi harita ve kemikler garip bir şekilde bağlantılı görünüyor.
 • IMDb 5.0
 • 3.508
 • 3
Beauty Killer 2023 Çin
İncele
Beauty Killer 2023 Çin
Kadınların çoğunlukta olduğu Yueling şehrinde bir grup katil, intikam alma fırsatını kollayarak bir handa saklandı. Beklenmedik bir şekilde han, Lu Huai Shuang adında bir tüccar kadın tarafından satın alındı. Silah çeşitlerinde iyi olan katiller, oyun ve şarkı söyleme pratiği yapmaya zorlandı ve onların lideri Yue Qi Shan, Lu Huai Shuang'ın rehberliği altında hanın başına geçti ve aynı zamanda ona tamamen aşık oldu.
 • IMDb 5.0
 • 3.896
 • 2
Thousands of Years of Love 2024 Çin
İncele
Thousands of Years of Love 2024 Çin
Feng Ruo Yao, bir anka kuşu ve şeytan diyarının hükümdarıdır. Ölümsüz Lord Mo Chen Yuan'a ilk görüşte aşık olur ve onunla evlenmesi için onu şeytan diyarına geri dönmeye zorlar. Mo Chen Yuan her zaman Feng Ruo Yao'ya aşık olmuştur.Üvey kardeşi tarafından gizlice ciddi şekilde yaralandığından, Feng Ruo Yao'nun numarasını kendi kullanımına çevirir ve iblis diyarında iyileşmek için kendisinin onun tarafından yakalanmasına izin verir. İkisi kavgalı düşmanlar gibi görünse de aslında aşkları iki yönlüdür.Karşılaştıkları engeller ne olursa olsun birbirlerine daima samimiyetle davranırlar. Sonunda ölümsüz ile iblis arasındaki uçurumu ortadan kaldırmayı başarırlar ve bir araya gelirler...
 • IMDb 5.0
 • 4.186
 • 1
Sword and Fairy 2024 Çin
İncele
Sword and Fairy 2024 Çin
ki unutkan genç, Yue Jin Zhao ve Yue Qi, kimliklerini ve geçmişlerini aramak için bu topraklarda dolaşıyorlardı, ancak Yue Qi tüm parasını Yükselmiş Ruh Tarikatı'nın bir üyesine kaptırdı. Kaybedilen parayı geri kazanma sürecinde, kendi bölgesinde tarikatı yok etme ve suçlarını açığa çıkarma çabalarına öncülük eden "Evanescent" Luo ailesinin reisi Luo Zhou Yan ile buluşurlar. Yue kardeşler ve Luo Zhao Yan birbirleriyle ve Gerçek Dövüş İttifakı üyeleriyle güçlerini birleştirirler: Ju Shi Fang, Ming Xin ve amcası Xian Qing, kişisel şeytanlarının üstesinden gelirken ve öğrenirken tarikatın liderlerini ortadan kaldırmak için gölgelerde faaliyet gösteren gizemli örgütler hakkında.
 • IMDb 5.0
 • 4.076
 • 2
Sword and Fairy 4 2024 Çin
İncele
Sword and Fairy 4 2024 Çin
Bir dağın zirvesinde yalnız yaşayan genç bir adam olan Yun Tian He, düzenli bir yaban domuzu avı gezisindeydi ve kısa ömürlü mezar yağmacılarından oluşan bir klandan genç kadın Han Ling Sha ile karşılaştı ve onun evine girmeye çalışıyordu. ebeveynlerinin mezarı, mezarın yıkılmasıyla doruğa ulaşır ve onu Ling Sha ile birlikte ebeveynlerinin geçmişini ortaya çıkarmak için dış dünyaya doğru bir yolculuğa çıkarır. Yolculuk sırasında, Tian He'nin babası ve genç yaştan beri Mt. Kunlun'un Qionghua Okulu'nda eğitim almış yetenekli ve nazik bir kılıç ustası olan Murong ile bağlantıları var gibi görünen Shouyang yargıcının evlatlık kızı Liu Meng Li ile karşılaştılar ve arkadaş oldular. Zi Ying.
 • IMDb 5.0
 • 15.180
 • 5
Gyeongseong Creature 2023 Kore
İncele
Gyeongseong Creature 2023 Kore
Jang Tae Sang zengin bir adamdır. Gyeongseong'daki Bukchon çevresindeki en çekici adam olarak biliniyor. Aynı zamanda bölge hakkında güvenilir bir bilgi kaynağıdır. Durumlara hızlı tepki verme yeteneği, keskin içgörü ve sosyallik gibi yetenekleri onu şu anki konumuna getirdi. Kısa süre sonra Yoon Chae Ok'la yakınlaşmaya başlar ve bu da onun bir kişi olarak önceliklerini yeniden değerlendirmesine yol açar.Yoon Chae Ok, todugun (kayıp insanları bulan kişi) olarak ünlüdür. Küçük bir çocukken babasıyla birlikte Mançurya ile Çin'in Şanghay kenti arasında seyahat etti. Hayatı kolay değildi ve o sırada nasıl hayatta kalacağını öğrendi. Silah atma, bıçak kullanma ve makine kullanma becerilerini geliştirdi. Annesi 10 yıl önce kaybolmuştu. Yoon Chae Ok, annesini bulmak için Gyeongseong'a gelir. Orada Jang Tae Sang'la ilişki kurar. Bir dizi gizemli kayıp vakasını takip ederler ve korkunç bir gerçekle karşılaşırlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.544
 • 1
The Last Immortal 2023 Çin
İncele
The Last Immortal 2023 Çin
Feng Yin, zor bir duruma reenkarne olmuş bir kadın ruhudur. Güçlü bir tanrıçanın vücut bulmuş hali olabileceğini ya da aslında en güçlü tanrının hoşuna gitmeyen alçakgönüllü bir ruh olabileceğini öğrenir. Bunu öğrenmenin tek yolu onun ölümsüz özünün parçalarını toplamaktır. Neyse ki belki de arayışında yalnız değildir. Özü arayan bir diğer kişi de -gerçek- tanrının oğlu Gu Jin'dir.Gu Jin'in çözmesi gereken kendi sorunları vardır ve Feng Yin ile ilişkisi karmaşıktır. İkilinin bir zamanlar efendi-köle ilişkisi vardı ancak bu ilişki artık bozuldu. O zamandan beri kendisine hayran olan ve güvenen Feng Yin'e karşı hisler geliştirmiş görünüyor. Aşk, birlikte kalmanın bir yolunu bulmalarına ve Feng Yin'in gerçek kimliğinin gizemini çözmelerine yardımcı olabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 6.584
 • 3
Battle Through the Heaven 2023 Çin
İncele
Battle Through the Heaven 2023 Çin
Sıcakkanlı genç Xiao Yan'ın hikayesini anlatıyor. Nalan Yanran'la olan üç yıllık sözünü tamamlayan Xiao ailesi bir anda saldırıya uğrar ve babası Xiao Zhan esir alınır.Xiao Yan, babasını kurtarmak ve Xiao ailesinin ihtişamını geri kazanmak için Usta Yao Chen'in tavsiyesine kulak verir ve Yunlan Tarikatına karşı savaşma yeteneği kazanmak amacıyla gelişimini ilerletmeye kararlı olduğundan Jianan Akademisine geri döner. Akademiye geri döndüğünde Xiao Yan, yalnızca çocukluk aşkı Xiao Xun Er ile yeniden bir araya gelmekle kalmaz, aynı zamanda gizemli Zi Yan ve diğer arkadaşlarıyla da tanışır.
 • IMDb 5.0
 • 4.891
 • 6
12
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle