Suç Dizi
Connection 2024 Kore
İncele
Connection 2024 Kore
 • IMDb 5.0
 • 1.911
 • 7
Tell No One 2024 Çin
İncele
Tell No One 2024 Çin
Emekli olmak üzere olan eski bir polis memuru olan Zheng Ying, Liu Qing'in çetesiyle ticaret yapmak için denizaşırı bir işadamı kılığına girer. Ancak çeteyi başarılı bir şekilde suçüstü yakaladıktan sonra gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Zheng Dong Yu, Zheng Ying'in kızıdır. Bir zamanların kibirli ve özgür ruhlu kızı, babasının kaybolmasıyla bir gecede büyüdü. Onu bulmak için kadın polis oldu.Zheng Ying'le birlikte gizli göreve giden genç polis memuru Gao Yang da onu arıyor. Zheng Ying'in ortadan kaybolmasını araştıran gizli görevinde kaldı.Altı yıl sonra, Liu Qing'in çetesinin kilit figürü ve Zheng Ying ile tanışan son kişi olan Lei Nai Wu hapishaneden serbest bırakıldı. Aynı zamanda gizemli bir katil de kayıplardadır ve Lei Nai Wu'yu öldürmeye çalışmaktadır. O sırada Gao Yang, Lei Nai Wu'yu kurtarmaya cesaret etti. Lei Nai Wu ona bu katilin Zheng Ying'in gerçek katili olduğunu söyledi. Zheng Ying'e gerçekte ne oldu?
 • IMDb 5.0
 • 1.197
 • 2
Decline/Jiang Hu Shao Nian Jue 2024 Çin
İncele
Decline/Jiang Hu Shao Nian Jue 2024 Çin
Hazinenin gömüldüğü yeri kaydeden "Shi Wei Haritası" birdenbire ortaya çıkar ve Jianghu'da birçok kargaşaya yol açar ve onu bulmak için çeşitli güçlerin mücadelesine başlar. Kısa süre sonra iki tuhaf olay meydana gelir: Bir opera grubunun ortadan kaybolması ve Shangtang Nehri'nde kemik yığınlarının ortaya çıkması. Dedektif Su Cheng Xi, polis memuru Sui Han Bai ve suikastçı Zuo Han Qin, tüm davayla ilgilenmeye başlar. Özellikle efsanevi harita ve kemikler garip bir şekilde bağlantılı görünüyor.
 • IMDb 5.0
 • 3.508
 • 3
Not a Murder Story 2024 Tayvan
İncele
Not a Murder Story 2024 Tayvan
Nihayet hayatında bir kez şöhret olma fırsatını yakalayan, hevesli bir aktör olan Dong, yanında ölü bir kadın olan Meng ile uyanır. Önceki gece parçalarını toparlayamayan Dong, bunun yoluna çıkmasına izin vermemeye kararlıdır. Olay yerini temizler ve sanki bir soygun ters gitmiş gibi düzenler, ancak farkında olmadan kendisinin bulunması gereken izlerini bırakır. Polis daireyi ararken tüm sakinlerin saklayacak bir şeyleri olduğu ortaya çıkar. Herkesin bu cinayet için bir nedeni var gibi göründüğünden, Meng'in ölüm nedenini çözmek zor oluyor...
 • IMDb 5.0
 • 830
 • 4
The Lonely Warrior 2023 Çin
İncele
The Lonely Warrior 2023 Çin
Üçüncü Tugay'dan dedektif Cheng Bing'in cezasını çekmesi için hapishaneye gönderilmesine neden olan bir sorgulama kazasının hikayesini anlatıyor. Takım arkadaşları olaya karıştı, polisten ihraç edildi ve rütbeleri düşürüldü. Polisin eski elit Üçüncü Tugayı dağıldı. On yıl hapis yattıktan sonra Cheng Bing özgürlüğüne kavuştu. Her şeyini kaybetti ama davanın şüphelisi Wang Da Yong hala serbest...Bir gün polis üniforması giymek ömür boyu adalet getirir. Üçüncü Tugay'ın açıklama yapması gerekiyordu ama isteksizlik ısrarcılığa dönüştü. Keskin bıçak yeniden kınından çıkarıldı. Cheng Bing ve Üçüncü Tugay'dan kardeşler yeniden bir araya gelerek katili takip etmek için yola çıktılar. Yalnız ve uzun yolculuk sırasında polisle işbirliği yaparak katili binlerce kilometre kovaladılar. Bu süreçte hayatın anlamını yeniden keşfederiz.
 • IMDb 5.0
 • 1.227
 • 1
Unshakable Faith 2023 Çin
İncele
Unshakable Faith 2023 Çin
Polis memuru Pang Hong Mei, ABD ve Jiang casus ajanlarının yarattığı birçok engelin ortasında, ABD'den dönen vatansever bilim adamı Ji Danyang'ı düşman casusundan kurtardı. -Su Damlası Projesine- katılmak için Ji Danyang'a Lumen Şehrine kadar eşlik etti. Düşman özel kuvvetleri, -Kaya Operasyonu- kod adıyla bir sabotaj planı hazırlayıp, güçlerini yoğunlaştırarak -Su Damlası Projesini- yok etmeye çalıştı.Pang Hong Mei ve Ji Dan Yang, Lumen'de düşman ajanlarıyla ölüm kalım savaşı verdiler, düşmanın komplosunu boşa çıkardılar, -Su Damlası Projesini- korudular ve sonunda beklenen başarıya ulaştılar. Ölüm kalım sınavından geçen çift, aynı zamanda hayallerine ve sağlam ideallerine de kavuştu.
 • IMDb 5.0
 • 2.647
 • 0
Chase the Truth 2023 Çin
İncele
Chase the Truth 2023 Çin
Polis dedektifi Chu Yi Han, annesini bulma umuduyla bir suç örgütüne sızmak için kılık değiştirir. Şans eseri Gu Lin Na ile karşılaşır.
 • IMDb 5.0
 • 1.843
 • 0
The Deal 2023 Kore
İncele
The Deal 2023 Kore
Lee Joon Sung, Song Jae Hyo ve Park Min Woo liseden birlikte mezun oldular ve şu anda yirmili yaşlarındalar. Joon Sung lisede yükselen bir futbol yıldızıydı ama hayalleri paramparça oldu. Bir süre yolunu kaybettikten sonra hayatını yeniden toparlamaya karar verir. Lisede Lee Jun Sung adıyla anılan Jae Hyo şu anda tıp fakültesine gidiyor. Min Woo zengin bir ailenin tek oğludur.Üç arkadaş içki içmek için buluşur ve kişisel bir krizle karşı karşıya olan Jae Hyo, Jun Sung ve Min Woo'nun yardımına başvurur. Başının belaya girmesini önlemek için, bir milyar won elde etmek amacıyla dürtüsel olarak Min Woo'nun sahte bir şekilde kaçırılmasını teşvik eder. Ancak kaçırma olayı sahnelendikten sonra işler beklenmedik bir hal alır ve ortaya çıkan zorluklar üçünü de karanlık ve çalkantılı bir yola sürükler.
 • IMDb 5.0
 • 1.447
 • 0
Evilive 2023 Kore
İncele
Evilive 2023 Kore
Han Dong Soo bir geçim avukatıdır. Ziyaret etmek için rastgele bir mahkum seçer ve bir davayı alır. Genellikle rasyonel ve makuldür ancak zihninin derinliklerinde karanlık bir taraf vardır. Bir şey onu çizgiyi aşıp kötülük dünyasına adım atmaya itiyor. Küçük üvey kardeşi Han Beom Jae'dir. Han Beom Jae, ikinci el bir bilgisayar mağazasında çalışıyor ve aynı zamanda Han Dong-soo'ya müşteri getiren bir dava komisyoncusu olarak da hareket ediyor. Bir gün Han Beom Jae, Han Dong Soo'nun kendisine bir dava getirdiğinden beri değiştiğini fark eder.Bu dava, bir suç örgütünün 2. sıradaki üyesi olan Seo Do Young'u içeriyor. Kendisi eski bir beyzbol oyuncusudur ve tipik bir gangstere hiç benzememektedir. Yakışıklı görünümünün arkasında acımasız ve öngörülemeyen bir çılgınlık gizlidir.
 • IMDb 5.0
 • 1.606
 • 0
V.I.P 2023 Tayland
İncele
V.I.P 2023 Tayland
Rin her şeye sahip gibi görünen bir kadın: Tayland'daki büyük bir mağazanın VIP müşteri yönetimi ekibinin kilit üyelerinden biri. Ekip, özel alışveriş seansları ve ayrıcalıklı hizmetler sunarak mağazanın süper zengin müşterilerine hitap ediyor. Başarılı olmasının yanı sıra, aynı zamanda güzeldir ve aynı yönetim ekibinin ekip lideri olan gösterişli ve aynı derecede başarılı bir kocası Pakawat'a sahiptir. Ancak bir gece geç saatlerde hayatı alt üst olur ve Pakawat'ın telefonda biriyle hararetli bir tartışma yaşadığını duyar.Kısa bir süre sonra, üzerinde -Kocanızın ekibinizden biriyle ilişkisi var- yazan isimsiz bir kısa mesaj alır. Rin birdenbire şüpheye kapılır ve mesajı kimin gönderdiğini bulmaya heveslenir. Pakawat'ın güvenebileceğini düşündüğü biriyle onu gizlice aldattığından şüphelenmeye başlar. Pakawat bir aşk faresi mi? Eğer öyleyse onu kiminle aldatıyordu?
 • IMDb 5.0
 • 4.320
 • 5
Spy Game 2023 Çin
İncele
Spy Game 2023 Çin
Çin'in Jinhai kentinde bir casus oyununun popülerliği gençler arasında arttı. Oyunun, -Night Fog- olarak bilinen yurt dışı istihbarat örgütü tarafından geliştirildiği ortaya çıktı. Oyuncuları, bilgileri dışında casusluk faaliyetlerinde bulunmak için kullanıyorlar ve aynı zamanda aralarında casus yetiştirme fırsatını da değerlendiriyorlar. Oyunun kötülük tohumları şehrin her yerine sessizce yayılıyor.Bu sırada Jinhai Ulusal Güvenlik Bürosu'nun keşif başkanı Gao Tian Yang, sızdırılan laboratuvar sırlarını çevreleyen bir vakayı araştırırken, oyunun derinliklerine dalmak için istihbarat memuru Wu Xi ile birlikte çalışıyor. Soruşturmaları sırasında ikili, Gao Tian Yang'ın küçük kardeşi gibi olan Huang Zi Cheng'i bir komplodan kurtarır ve casus oyunundaki zengin deneyimi sayesinde onların muhbiri olur.
 • IMDb 5.0
 • 13.354
 • 3
Keibuho Daimajin 2023 Japon
İncele
Keibuho Daimajin 2023 Japon
Daibajin, Metropolitan Polis Soruşturma Departmanının en iyi çalışanıdır. Daimajin (büyük iblis tanrısı), bu ismin farklı bir versiyonudur ve gücü nedeniyle bu isimle anılır. Ateşli Daimajin güçlü bir adalet duygusu taşıyor ve suç mahalline herkesten önce hızla varıyor, ancak bunun nedeni onun karanlık bir sırra sahip olmasıdır… Kanun tarafından asla cezalandırılmayan suçluları öldürerek kendi cezasını verir.
 • IMDb 5.0
 • 8.856
 • 0
Secret Door 2023 Hong Kong
İncele
Secret Door 2023 Hong Kong
Otuz yıl önce, azılı suçlu Yip Siu-tin silahlı soygun suçundan tutuklanır ve hapse mahkûm edilir. Siu-tin'in ganimeti üstlenen kızı, adını Cheung Sum-yuet olarak değiştirir ve yeni bir hayata başlar. Ayrıca yat şirketinin patronu Yen Ho-yin ile evlenir. Bu arada Chong Chi-kiu, soygun nedeniyle ölen bir suç ortağının geride bıraktığı bir çocuktur. İyi kalpli Tang Sing-him, onun koruyucu ebeveyni olur. Bir trafik kazası, Chi-kiu ve Sum-yuet'in tekrar karşılaşmasına neden olur. Ancak bu kazanın bir şekilde hapisten yeni çıkan Siu-tin'le bir ilgisi vardır. Sum-yuet artık onun için kabus olan Siu-tin'den kaçamaz. Evliliğinde de bazı sorunlar var. Polis memuru Yeung Yan-hiu, bir soruşturma başlatarak müdahale eder ve Siu-tin ile Chi-kiu'nun peşine düşmeye devam eder. Otuz yıldır çözülmeyen kinler yeniden ön plana çıkıyor. Geçmiş yıllardaki bir soyguna karışan herkes bu karmaşanın içine sürükleniyor.Secret Door
 • IMDb 5.0
 • 6.936
 • 3
Parallel World 2023 Çin
İncele
Parallel World 2023 Çin
Güzel kavun satıcısı Ye Liuxi ve gölge kuklası sanatçısı Chang Dong, çölün derinliklerine doğru maceraya atılmak için güçlerini birleştirir. Biri kökenlerinin gizemini çözmeye çalışırken diğeri ölen kız arkadaşının kalıntılarını geri almayı hedefliyor. Yerleşimin olmadığı bölgede çok sayıda anormallikle karşılaştıklarından, yıpranmış Yumen Geçidi'ne yönlendirilirler. İmparatorluk Muhafızları, Taocu Rahipler ve Akrep Gözlüler arasında gezinerek çeşitli gizemlerin ortasındaki gerçeği çözüyorlar ve sayısız ölüm kalım denemesinden geçerek gerçek aşka dair içgörüler kazanıyorlar. Gerçek çok yakın görünüyor ama kendilerini daha da büyük bir komplonun tuzağına düşmüş halde buluyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 14.413
 • 0
The Eve 2023 Çin
İncele
The Eve 2023 Çin
Yeni Çin'in kuruluşundan önceki üç önemli tarihi olayın arka planında yer alan The Eve, devrime katılan ve kendilerini ülkelerine hizmet etmeye adayan Lin Xi, Su Nan ve diğer tutkulu gençleri konu alıyor.Hikaye, 1941'deki Şangay İmtiyazı, 1948'deki Jinzhou Savaşı ve 1949'daki Şanghay'ın kurtuluşunun üç tarihi aşamasında geçiyor. Çete üyesi Lin Xi ve ilerici kız öğrenci Su Nan, zamanlarının isimsiz kahramanlarını temsil ediyor. Japonya'ya Karşı Direnme Savaşı sırasındaki gizli savaşları ve gizli tehlikeleri ve devrimci işçilerin idealleri uğruna yürüdükleri zorlu yolu anlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 9.581
 • 0
The Killing Vote 2023 Kore
İncele
The Killing Vote 2023 Kore
-Gaetal- olarak bilinen bir figür, halkın oylama sonucuna göre azılı suçlulara ölüm cezasını infaz ediyor.
 • IMDb 5.0
 • 10.299
 • 3
Longing For You 2023 (Kore)
İncele
Longing For You 2023 (Kore)
Ujin, masmavi denizi ve Geumgang çam ormanıyla övünen doğal olarak kutsanmış bir kasabadır. Seul'de iki vahşi cinayet vakasının ardından Ujin'de üçüncü bir cinayet vakası meydana gelir ve yerel halktan biri baş şüpheli olarak gösterilir. Gerçek ile makro arasındaki sınır, aldatma ve aldatma yarışı başlıyor!
 • IMDb 5.0
 • 9.354
 • 0
The Lost 11th Floor 2023 (Çin)
İncele
The Lost 11th Floor 2023 (Çin)
Bir rapor, Canghai Şehrindeki ünlü şirket devi JuLun Group'un yıllar önce meydana gelen bir maden felaketi hakkındaki gerçeği örtbas ettiğini ortaya çıkardı. Müdür Yardımcısı Qu Jiang He, suç ve kötülük karşıtı kampanyanın odak noktası olur. Soruşturmaya dahil olduğunda, gerçekte doğru ile yanlış arasındaki çizginin artık net olmadığını fark eder. Muhalifleri, arkadaşları ve hatta üstleri, söz konusu çeşitli çıkarlar nedeniyle gerçeğin gizlenmesini talep eder. Yeni atanan kadın yönetmen Yan Ge de bu sert ve kahramanca gerçeklik karşısında şok olur. Örtünmek, suçun kendisinden daha büyük bir kötülüktür.
 • IMDb 5.0
 • 9.127
 • 0
Giver Taker 2023 (Japon)
İncele
Giver Taker 2023 (Japon)
Kurasawa Itsuki bir zamanlar ilkokul öğretmeniydi ama şimdi bir dedektif olarak çalışıyor. Kurasawa Itsuki öğretmenken kızı 12 yaşındaki öğrencisi Ruoto tarafından vahşice öldürüldü. Korkunç vaka, o sırada tüm ulusu şok etti. Daha sonra Kurasawa Itsuki, kendisi gibi çaresiz durumdaki insanları kurtarmak için dedektif olmaya karar verdi.Cinayet davasından 12 yıl sonra, Kurasawa Itsuki bir dedektif olarak davaları çözmekle meşgul. Ruoto'nun bir tıp çocuk eğitim okulundan taburcu edileceğini biliyor ve Ruoto'nun artık tamamen iyileştiğini duyuyor. Kurbanın bir aile üyesi olarak Kurasawa Itsuki, onun gerçek doğası hakkında şüphe duymaktan kendini alamaz. Bir gün Kurasawa Itsuki, -Değerli şeyini bir kez daha alacağım- yazan bir mesaj alır.
 • IMDb 5.0
 • 9.301
 • 0
Scoop 2023 (Hindistan)
İncele
Scoop 2023 (Hindistan)
 • IMDb 5.0
 • 7.691
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle