Melodram Dizi
The Midnight Romance in Hagwon 2024 Kore
İncele
The Midnight Romance in Hagwon 2024 Kore
Büyük bir şirketten istifa ettikten sonra Lee Joon Ho, okuduğu akademiye bu kez eğitmen olarak geri döner. Onu motive eden şey, ilk aşkı olan akademi öğretmeni Seo Hye Jin'e olan bitmek bilmeyen takıntısıdır.Seo Hye Jin, son on dört yıldır Kore dili eğitmenidir. "Daechi Mucizesi" olarak adlandırılan efsanevi olaydan sonra yıldız oldu. Tam da hayatı düzene girmeye başladığında, on yıl önce prestijli bir üniversiteye girmesine yardım ettiği eski öğrenci ve baş belası Lee Joon Ho ortaya çıkar ve kaosu kışkırtır.
 • IMDb 5.0
 • 2.415
 • 0
Beauty and Mr. Romantic 2024 Kore
İncele
Beauty and Mr. Romantic 2024 Kore
Park Do Ra, zorlu bir kişiliğe sahip, parlak, cesur bir kadındır ve annesi Baek Mi Ja'nın yoksulluktan kurtulmanın tek yolunun bu olduğunu söylemesi nedeniyle en iyi aktris haline gelmiştir. Top star olarak şöhret ve servet kazandıktan sonra Do Ra'nın tek istediği dinlenmek ve zenginliğinin tadını çıkarmaktır ama annesi sorun yaratmaya devam eder. Mi Ja, Do Ra'nın başarısı sayesinde kendisini her zaman lüksle süsliyor, hatta herhangi bir top yıldızdan daha fazla. Ancak Mi Ja daha fazlasını istiyor. Do Ra, Mi Ja'nın arzuları ve yeni dizisi "Straightforward Romance"ı bırakmak istemesi nedeniyle sıkışık programını kaldıramaz, ancak bunu yapamaz çünkü ilk aşkı, yönetmen yardımcısı Go Pil Sung ile tanışmıştır.Pil Sung işi konusunda tutkuludur ancak gençliğinde kendisine çok özel davranan Do Ra yüzünden "Basit Romantizm"den ayrılmaya çalışır. Ne yazık ki, ona özel olarak liderlik etme gibi alışılmadık bir görev kucağına düşer. Ra, annesinin bitmek bilmeyen arzularından kaçarak mutluluğunu bulacak mı?
 • IMDb 5.0
 • 2.784
 • 1
Nothing Uncovered 2024 Kore
İncele
Nothing Uncovered 2024 Kore
KBM Muhabiri Seo Jung Won, Kötü Adam Avcısı olarak biliniyor. “Nothing Uncovered” adlı programı halkı kışkırtan kötü adamlarla ilgili haberler veriyordu ve keskin yorumları diziyi popüler hale getirerek Jung Won'u yıldız bir muhabir haline getirdi. Ancak kendisini dibe çeken şok edici bir olaya karışır ve eski sevgilisi Kim Tae Heon ile ekip kurmak zorunda kalır.Tae Heon, Gangha Karakolunda bir dedektiftir ve her şeyi kendi yöntemiyle yapmak zorundadır. Bir vakayı araştırırken Jung Won ile tanışır ve yeniden bir araya gelmeleri karşısında kafası karışır.Woo Jae, Jung Won'un kocasıdır ve zengin bir aileden gelen ünlü bir gizem yazarıdır. Jung Won için her şeyi yapmaya hazır bir romantik olmasına rağmen yaralı kalbini gizlice saklıyor. Ve şimdi bu üçü seri cinayetlere derinden bulaşmış durumda.
 • IMDb 5.0
 • 1.462
 • 0
Angels Fall Sometimes 2024 Çin
İncele
Angels Fall Sometimes 2024 Çin
Gençliğinin baharında olan Lin Tuo'nun yolları, üçüncü yıllarında bir yaz stajyerliği işe alım etkinliği sırasında An Zhi Que ile kesişir. Aşk ilk görüşte çiçek açar. Mezuniyet yaklaşırken ikili, fildişi kuleden gerçek dünyaya doğru bir yolculuğa çıkar, yarı zamanlı işler üstlenir, iş arar ve geleceklerini birlikte planlar. Hayat hayal edildiği kadar sorunsuz ilerlemese de birbirlerine tutunurlar. Ancak tam da her şey yolunda gidiyormuş gibi görünürken Lin Tuo, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir teşhis alır.Lin Tuo'ya ALS teşhisi konulur ve görünüşte sıradan ama umut verici hayatına son verilir. Gelecek kısaldı, Lin Tuo hastalıkla cesurca yüzleşiyor. Kaderine boyun eğme fikrinden vazgeçerek ölümcül hastalıkla bir arada yaşamayı öğrenir. Lin Tuo'nun yolculuğu, ALS hastaları da dahil olmak üzere çevresindekilere ilham veriyor. Onları hayata bakış açılarını yeniden değerlendirmeye, anın kıymetini bilmeye ve her günü umutla ve pişmanlık duymadan yaşamaya teşvik eder.
 • IMDb 5.0
 • 2.876
 • 3
Captivating the King 2024 Kore
İncele
Captivating the King 2024 Kore
Lee In bir prens. Ağabeyi, ona çok değer veren Kral Lee Sun'dur. Ağabeyine sadakat yemini eden Lee In, Qing Hanedanlığı tarafından rehin alınır. Kral Lee Sun çok geçmeden küçük kardeşinin sadakatini ihanet olarak görür ve ondan nefret etmeye başlar. Lee In bu yüzden derin duygusal acıya katlanıyor.Lee In daha sonra oyunlarına bahis oynayan bilinmeyen bir baduk oyuncusuyla tanışır. Baduk oyuncusuna tamamen hayrandır. Koşullar sonucunda Lee In kral olur. En yüksek mevkiye sahiptir ve güçlü bir insandır ama içten içe üzgün ve zayıftır.Kang Hee Soo, tanınmayan bir baduk oyuncusu olarak ün kazandığında Prens Lee In ile tanıştı ve ona aşık oldu. Kader girdabının etkisiyle bir casusa dönüşür. İntikamını almak için Kral Lee In'e yaklaşır.
 • IMDb 5.0
 • 4.134
 • 2
Tell Me That You Love Me 2023 Kore
İncele
Tell Me That You Love Me 2023 Kore
Cha Jin Woo'nun işitme bozukluğu var. Engelli olduğu için rahat konuşamıyor. Cha Jin Woo, duygularını konuşmak yerine çizimlerle ifade etmeye alışkın. Jung Mo Eun ile tanışır. Gelecek vadeden bir oyuncu ve duygularını kelimelerle ifade ediyor. Cha Jin Woo ve Jung Mo Eun birbirlerine aşık olurlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.690
 • 2
Love Is Panacea 2023 Çin
İncele
Love Is Panacea 2023 Çin
Tıpçı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Gu Yun Zheng, bir tıp dehası ve ülkedeki en genç beyin cerrahıdır. Yakışıklı ve ağırbaşlı, hastanedeki en çekici doktor olarak biliniyor ve üniversite yıllarında rüyaların adamıydı.Nihai hedefi "Yılın Genç Beyin Cerrahı Wang Zhongcheng ödülü" ile ödüllendirilmektir. Gu, Afrika cephesinde çalışırken MBBS'yi beşinci yıldır terk eden, hayatının aşkı Su Wei An ile tanışır. Nadir bir Huntington hastalığına ait geni taşıyor.Ölüme karşı verilen savaşta Gu Yun Zheng, onu bu tedavi edilemez hastalıktan kurtarmak için kadere ve zamana karşı yarışacak.
 • IMDb 5.0
 • 5.378
 • 1
South Wind Knows 2023 Çin
İncele
South Wind Knows 2023 Çin
Botanikçi Fu Yun Shen, olağanüstü tıbbi özelliklere sahip bir bitkinin peşindeyken, gelişmekte olan bir ülkede insani bir görevde bulunan doktor Zhu Jiu ile tanışır. Bir yanlış anlama, yanlış yola saptıkları anlamına gelir. Ancak zamanla çekimin çekiciliğini hissetmeye başlarlar. Görevinin gerçek mahiyetine ilişkin bir keşif ve bir araba kazası, Fu Yun Shen'i yaralı ve bitkin bıraktığında, Zhu Jiu ile ilişkisinin mahkum olduğunu düşünür.Ancak kaderin henüz bu ikiliyle işi bitmemiştir: Bir yıl sonra Zhu Jiu ve Fu Yun Shen, çok farklı koşullarda yeniden buluşur. Bir kez daha romantizmin çekiciliğini hissederler ve ikinci kez sevişmeyi başarmaya karar verirler. Ancak ilişkileri yeniden alevlenirken Zhu Jiu, ebeveynlerinin ölümüyle ilgili şaşırtıcı ve rahatsız edici keşiflerde bulunur. Bu açıklamalar genç çiftin romantizmini bozacak mı? Yoksa sevginin gücü her şeyi yenebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 11.206
 • 3
The Betrayal 2023 Tayland
İncele
My Dearest 2023 (Çin)
İncele
My Dearest 2023 (Çin)
Korece'de Byeongja Horan olarak bilinen Qing istilası sırasında Joseon'da geçen asil bir kadın ile gizemli bir adam arasındaki aşk hikayesi. Yu Gil Chae, iyi bir aileden gelen iyi yetiştirilmiş bir kadın, dünyadaki tüm erkeklerin sevgisinin de onun olduğuna inanan kibirli bir insan, ancak savaş havasını geçtikten sonra, bir adama gerçekten aşık olan bir insan oldu. Bir gün aniden Neunggun-ri sosyal ortamında beliren gizemli bir adam olan Lee Jang Hyun. Doğal oyunculuğuyla kimseye açıklayamadığı, içinde karanlık olan karmaşık bir karakter. Hiçbir şeyi sevmediği için samimiyetini hiçbir şeye vermemiş ama bir kadın tanıdıktan sonra beklenmedik bir kaderin kapısını aralamıştır.
 • IMDb 5.0
 • 15.887
 • 3
Fufu ga Kowareru Toki 2023 (Japon)
İncele
Fufu ga Kowareru Toki 2023 (Japon)
Yoko, kocası, çocuğu ve doktor olarak sorunsuz bir yelken hayatı ile kutsanmış bir kadındır. O ve kocası Sapporo'daki bir iş gezisinden döndükten sonraki sabah, cebinden ruj düşer. Buna aldırış etmese de daha sonra kocasının eşarbında kendisine ait olmayan uzun kahverengi bir saç bulur. Sevdiği kocasına inanmak ister ama güvensizlik duygusunu üzerinden atamaz. Yakında, dünyası onun etrafında parçalanıyormuş gibi hissediyor. Boşanırken vazgeçmek istemediğiniz tek şey nedir? Bir kahramanın şiddetli intikamı başlıyor.
 • IMDb 5.0
 • 13.692
 • 0
Ten Years 2023 (Çin)
İncele
Ten Years 2023 (Çin)
Lin Yi Cheng fakir bir geçmişe sahipti ve mezun olduktan sonra istediği gibi bir TV muhabiri oldu. Yavaş yavaş ve vicdanlı bir şekilde televizyon ağı ekibinin bel kemiği oldu. Belirli ilkeleri ve alt çizgileri var ve bu yol boyunca çeşitli gençlik hikayeleri yaşadı. Güçlü bir özgüven duygusuyla çok kibar ve sorumlu. Yüksek IQ'lu bir kadın, bir servet avcısı ama aynı zamanda kendi kendini yetiştirmiş profesyonel bir elit olan Wang Yan, fakir bir ailede dünyaya geldi. Güzel görünümünün altında, kendisi için kaynaklar elde etmek ve arkadaşlarının -erkek maskesini- yırtmasına yardım etmek için güzelliğe güvenmekte iyidir.Lin Yi Cheng'in karşılıklı cesaretlendirme ve Wang Yan'ı anlama yolculuğunda, aşk sessizce sürünür, ancak gerçekle yüzleştiğinde, hayatın baskısına ancak sabırla dayanabilir ve ondan zevk alabilir. Ayrıca, Lin Yi Cheng'in Wang Yan'ın hayatına ve işine olan bağlılığı ve anlayışı nedeniyle, o derinden etkilenmişti, ancak gerçeklik ve hırslar arasında dolaşmıştı.
 • IMDb 5.0
 • 10.413
 • 4
Gone with the Rain 2023 (Çin)
İncele
Gone with the Rain 2023 (Çin)
Antik Jing eyaletinde, Zhen Zhong adlı genç bir İmparator tahta yeni çıkmıştır. Ancak devlet şiddetli bir isyanla paramparça olmuştur. Ancak isyan, kraliyet sarayını da paramparça etti. Her türden güçlü soylunun gözü tahtta ve darbe riski her zamankinden daha yüksek. Bu arada, devletin fakir halkı topraktan geçimini sağlamaya çalışıyor - derebeyleri iktidarı ele geçirmekten başka hiçbir şeyle ilgilenmiyor. Bu zorlu dünyada, Mo Xi adında yetim genç bir kadın, tatsız bir kaderden kaçınmaya çalışıyor. Hesapçı teyzesi Mai malikanesinin Leydisi, onu ahır bekçisiyle evlendirmekle tehdit eder.Ama Mo Xi özgür ruhlu ve bağımsız. Ve onu teyzesinin planlarından birine - kızı Bai Feng Yao'yu Chen Wen De ile evlendirerek hükümetin gözüne girme planına - bulaştıran da bu ruhtur. Chen Wen De, söylentilere göre eski bir haydut olan bir askeri liderdir. Kaba davranışları ona asil hanımlar arasında kötü bir ün kazandırdı. Bai Feng Yao'ya yakın olan Mo Xi, kuzenine evlenmekten kaçınmasına yardım edeceğini söyler. Ancak duruma müdahale etmek istemeden Mo Xi'yi Chen Wen De'nin yoluna çıkarır. Kuzeni yerine ondan hoşlanacak mı? Kaosun ortasında aşk yeşerebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 9.946
 • 2
Race 2023 (Kore)
İncele
Race 2023 (Kore)
Akademik geçmişinin olmaması işine olan bağlılığını engellemeyecek olan pazarlamacı Park Yoon Jo ile şirketlerinden hiçbir beklentisi olmayan akıllı ve adil Ryu Jae Min için ofis siyaseti merkez sahneye çıkıyor.
 • IMDb 5.0
 • 24.594
 • 16
Lovely Villain 2023 (Tayvan)
İncele
Lovely Villain 2023 (Tayvan)
Bir çiftin hayatı, kızları cinsel saldırıya uğradıktan sonra alt üst olur.
 • IMDb 5.0
 • 14.875
 • 0
Meeting You Loving You 2021 (Çin)
İncele
Meeting You Loving You 2021 (Çin)
Su Zhi Nian, bir çocukluk kazası sırasında edindiği gizli özel güçlere sahip gizemli bir transfer öğrencisidir. Jiang Li 1 Numaralı Lisesi'ndeki ilk gününde, bir zorba çetesi onunla yüzleşir ve teslim etmesini talep eder...
 • IMDb 5.0
 • 13.732
 • 0
Apple of My Eye 2023 (Kore)
İncele
Apple of My Eye 2023 (Kore)
Bekar bir baba olan Geum Kang San ve onun gözbebeği olan evlatlık Ok Mi Rae'yi merkeze alan, çocuk yetiştirirken büyüyen bir ailenin keyifli ve yürek burkan hikayesini konu alan bir çalışma.Dizi 123 bölüm.
 • IMDb 5.0
 • 15.510
 • 0
Road Home 2023 (Çin)
İncele
Road Home 2023 (Çin)
Gui Xiao ve Lu Yan Chen okulda bir ortaokul oyun alanında buluştu. İlk görüşte birbirlerine aşık oldular. Ve büyüdükçe birbirlerine olan hisleri daha da güçlendi. Ayrılmaz hale geldiler ve hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmeyi umdular. Ancak hayatın onlar için başka planları vardır.Gui Xiao'nun aile koşulları değişir. Ve Lu Yan Chen özel bir polis memuru olarak eğitimini bitirir ve bu onu ülkenin tamamen farklı bir yerine götürür. Lu Yan Chen'in eğitimi zor, fiziksel ve yoğun. Bu arada Gui Xiao, kendisini finans dünyasına götürecek bir kariyer yoluna girer. Artık farklı dünyalarda yaşıyor olmalarına rağmen aşkları hâlâ güçlüdür ve uzun mesafeli bir ilişkiyi sürdürmeye çalışırlar. Bu yavaşlar - ta ki yıllar sonra bir gün, Gui Xiao, Lu Yan Chen'i bir kez daha aramak için özel bir nedenle bulur.
 • IMDb 5.0
 • 13.782
 • 7
Pandora: Beneath the Paradise 2023 (Kore)
İncele
Pandora: Beneath the Paradise 2023 (Kore)
Hong Tae Ra, sevgili ailesini korumak için Kore'nin First Lady'si olmalıdır.Hong Tae Ra'nın sevgili kocası Pyo Jae Hyun ve sevgili kızlarıyla mükemmel bir hayatı var, tek bir şey dışında. Hong Tae Ra'nın geçmişine dair hiçbir hatırası yoktur. Bir gün hafızasını geri kazanır ve üzücü geçmişiyle yüzleşir. Mükemmel hayatı artık bozulur ve kendini kontrol edilemez bir durumun içinde bulur. Hong Tae Ra, geçmişinden sorumlu olanlardan intikam almak için mücadele eder.Pyo Jae Hyun, Hong Tae Ra ile evlidir. Nöral akıllı yama alanında yeni teknoloji geliştiren son derece akıllı bir geliştiricidir. Şirketini nazik liderlik becerileri ve mantıklı bir kişilikle yönetiyor. Çevresindekiler tarafından beğenilir. Siyaset dünyasındaki insanlar ondan bir sonraki başkan adayı olarak bahsetmeye başlar.
 • IMDb 5.0
 • 9.246
 • 0
The Glory Part 2 2023 (Kore)
İncele
Call It Love 2023 (Kore)
İncele
Call It Love 2023 (Kore)
Acı gerçeklerinden bunalmış, yeni duygularla birbirlerini anlamaya başlayan ve kendilerini yavaş yavaş değişirken bulan bir erkek ve bir kadının öyküsünü anlatan romantik bir melodram.Sim Woo Joo'nun hayatı, babası ve metresi yüzünden perişan oldu. Sim Woo Joo, babasının ölümünden sonra babasının çıktığı kadın tarafından evinden kovulur. O kadından intikam almaya karar verir. Babasının eski metresinin oğlu olan Han Dong Jin'e yaklaşır. Sim Woo Joo, onu tanır ve ona aşık olduğunu fark eder. Han Dong Jin, hayatı boyunca yalnızlıktan muzdarip bir işkoliktir. Sim Woo Joo ile tanıştıktan sonra hayatı değişir.
 • IMDb 5.0
 • 16.313
 • 2
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle