İş Dizi
Uncle Samsik 2024 Kore
İncele
Uncle Samsik 2024 Kore
1960'ların Güney Kore'sinde geçiyor. Dizi, iki adamın dostluklarını ve ülke tarihinin çalkantılı bir döneminde karşılaştıkları engelleri konu alıyor.Savaş sırasında bile her zaman günde üç öğün yemek yiyen Samsik Amca olarak bilinen Park Doo Chil ile Kore Askeri Akademisi'nden herkesin katılabileceği bir ülke yaratmak isteyen elit bir adam olan Kim San'ın hikayesini anlatıyor. iyi yaşıyor.
 • IMDb 5.0
 • 908
 • 0
City of the City 2024 Çin
İncele
City of the City 2024 Çin
Şanghay'ın Lujiazui Finans Şehrinde yine mezuniyet sezonu. Küçük bir kasabadan genç bir adam olan Tao Wu Ji, bir bankanın Pudong şubesine kabul edildi. En alt seviyeden veznedar olarak başladı. Tao Wu Ji çalışkandı ve kendi yeteneklerine ve duygusal zekasına güvenerek ilerleme kaydetmeye kararlıydı.Öne çıktı ve şubenin başkan yardımcısı Zhao Hui tarafından "Gün Işığı Projesi" projesine alınmak üzere seçildi. Zhao Hui, Tao Wu Ji'de kendi gençliğinin gölgesini gördü ve onu dikkatle geliştirdi; Tao Wu Ji de Zhao Hui'nin örneğini takip etti ve yavaş yavaş bankadaki işinin anlamını ve yönünü buldu.Ancak çıkarlar, ayartmalar ve iltifatlar karşısında Tao Wu Ji'nin manevi akıl hocası Zhao Hui adım adım hatalar yaptı ve bataklığın daha da derinlerine düştü. Şubenin denetim departmanı başkanı Miao Che dürüst davrandı ve eski bir sınıf arkadaşı ve meslektaşı olan Zhao Hui'yi soruşturması için tüm tarafların baskısına direndi.
 • IMDb 5.0
 • 953
 • 0
Only for Love 2023 Çin
İncele
Only for Love 2023 Çin
Zheng Shu Yi, Çin'in önde gelen finans gazetelerinden birinde çalışkan bir muhabirdir. Ön sayfada bir hikaye yayınlamaya kararlı, bu yüzden ülkenin en çok konuşulan genç CEO'larından biri olan Shi Yan ile röportaj yapmak için elinden geleni yapıyor. İş adamı ise topluma katkı sağlamanın bir yolu olarak gelecek vaat eden startup firmalara bir dizi yatırım yapmayı düşünüyor.İkisinin arasında bir karışıklık olur ve yolları yeniden kesişir. Ancak (yanlışlıkla) birbirlerini tanıdıkça, kaderlerinin iç içe olabileceğini fark etmeye başlarlar. Shi Yan, Zheng Shu Yi'nin kapsamlı raporlama kariyerinin, çok az kişinin yerel girişimler hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğu anlamına geldiğini keşfeder. Şirketi hakkında bir dizi hikaye yazmasına izin vererek tekrar tekrar buluşmalarını sağlamayı kabul eder. Ancak bu gelişen iş ilişkisi aynı zamanda onları aşk yoluna da yönlendirebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 7.742
 • 0
Rising With the Wind 2023 Çin
İncele
Rising With the Wind 2023 Çin
Hikaye, e-ticaretin etkisi karşısında ulusal bir markanın yeniden canlanması etrafında dönüyor. Hong Kong'taki bir yatırım bankasından Çin anakarasına geri dönen bir yatırım uzmanı olan Xu Si, ulusal bir giyim holdinginin başkanının tek kızı Jiang Hu ile tanışır. Farklı iş felsefeleri nedeniyle ikisi birbiriyle anlaşmazlığa düşer.Jiang Hu'nun babasının şirketi aniden iflas edince Jiang Hu, kendisini başarının doruklarından aşağıya düşerken bulur. Bu arada, her zaman hırslı olan Xu Si, gözünü bir zamanlar Jiang Hu'nun babası tarafından yaratılan kauçuk tabanlı ayakkabı markası Tengyue'ye diker. Her ne pahasına olursa olsun -Tengyue'yi kurtarmaya kararlı olan Jiang Hu, düşüşüne rağmen Xu Si ile şiddetli bir savaşa girer. Sonuçta onların etkileşimleri ve mücadeleleri "Tengyue"nin kaderini ve yeniden canlandırılıp canlandırılamayacağını belirleyecek.
 • IMDb 5.0
 • 4.137
 • 0
All the Way to the Sun 2023 Çin
İncele
All the Way to the Sun 2023 Çin
Beidiao'dan bir kız olan Li Mu Jia, mezun olduktan sonra Pekin'deki en ünlü hukuk firmasına girdi ve bir idari asistandan bağımsız bir avukat olmak için kendi sıkı çalışmasına güvendi. Bir alışveriş merkezi eliti olan Li Guang ile tanıştı ve daha sonra iniş ve çıkışlarla birlikte yüzleşirken birbirlerine karşı hisler geliştirmeye başladılar.Bu arada Li Mu Jia'nın en iyi arkadaşı Tian Rong, mezun olduktan sonra iş başvurusunda bulunmadı. Sonra yanlışlıkla emlakçı oldu ve Pekin'den bir çocuk olan Li Wan Bing ile aceleyle evlendi. Kariyeri ve evliliği nedeniyle duygusal olarak mücadele etti ve acı çekti.Hem Li Mu Jia hem de Tian Rong çeşitli aksiliklerle karşılaştı ancak daha sonra istediklerini buldular. 2007'den 2019'a kadar kızların yaşam arayışı ve umudu, istemeden gerçekte görünüşlerini değiştirdi. Neyse ki, on yıllık sıkı çalışmanın ardından nihayet hayatın güneşli tarafını buldular ve güneşe giden tüm yolu bulabildiler.
 • IMDb 5.0
 • 13.308
 • 1
A Warmed Up Love/Kono Koi Atatamemasu ka 2020 (Japon)
İncele
A Warmed Up Love/Kono Koi Atatamemasu ka 2020 (Japon)
Kiki Inoue bir markette yarı zamanlı çalışıyor ve gününün daha iyi bir bölümünü sosyal medya hesabında şekerlemeler hakkında tembellik yaparak veya inceleyerek geçiriyor. İşte bir gün, Inoue'nin çevrimiçi incelemelerine aşina olduğu ortaya çıkan zincirin CEO'su Takumi Asaba ile tanıştırılır. Asaba, Inoue'den zincir çapında satmak için yeni tatlılar geliştirmesini ister.CEO olarak Asaba, şu anda rakipleri arasında en alt sıralarda yer aldığı için zincirin kaderini tersine çevirmekle görevlendirildi. Yakın işbirliği, Inoue ve Asaba'nın birbirlerinden hoşlanmalarına neden olur.
 • IMDb 5.0
 • 10.167
 • 1
Sweet and Cold 2023 (Çin)
İncele
Sweet and Cold 2023 (Çin)
Diğer insanların gözünde Meng Hao Tian, güçlü ve güzel bir kadındır. Herkes onun girişimcilik yolculuğunda nasıl sıfırdan başladığını ve sayısız engeli aştığını gördü. Ancak, sadece birkaçı onun acı dolu geçmişini biliyor.Komik bir düğün yüzünden beklenmedik bir şekilde Lingzhi Group'un genç ve gelecek vadeden CTO'su Leng Si Ming ile tanışır. Pek çok beklenmedik durumdan sonra, ikisi rakip olarak yanlış anlamalarından ortak olurlar, ancak bunu takip eden göze batan sorunlar göz ardı edilemez. Sonunda, aralarındaki yaş farkını ve geçmişlerindeki farklılıkları yenebilecekler mi? Meng Hao Tian, sevme yeteneğini yeniden kazanmak için geçmişinin prangalarından kurtulabilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 8.410
 • 3
Race 2023 (Kore)
İncele
Race 2023 (Kore)
Akademik geçmişinin olmaması işine olan bağlılığını engellemeyecek olan pazarlamacı Park Yoon Jo ile şirketlerinden hiçbir beklentisi olmayan akıllı ve adil Ryu Jae Min için ofis siyaseti merkez sahneye çıkıyor.
 • IMDb 5.0
 • 24.490
 • 16
A Love Journal 2022 (Çin)
İncele
A Love Journal 2022 (Çin)
Ning Sui ve Gu Shen, lisedeki sınıf arkadaşlarından sözleşmeli bir çift oldu çünkü ebeveynleri onları evlenmeye çağırdı. Birlikte yaşama sırasında, yavaş yavaş birbirlerine aşık oldular ama karşı tarafın aslında bir iş düşmanı olduğunu gördüler.
 • IMDb 5.0
 • 22.731
 • 6
Jinny’s Kitchen 2023 (Kore)
İncele
Jinny’s Kitchen 2023 (Kore)
Meksika'nın küçük ve güzel bir kasabası olan Bacalar'da Jinny's Kitchen açılıyor ve tutkulu müşterilerine Kore sokak yemeklerini tanıtıyor! İş konusunda ciddi olan patron Seo-jin, yeni yönetici Yu-mi, yeni mutfak şefi Seo-jun, eski güzel stajyerimiz Woo-shik ve hırslı yeni stajyer Tae-hyung ile tanışın. ! Gelin ve sevgiyle hazırlanmış spesiyalitelerinin tadını çıkarın.
 • IMDb 5.0
 • 9.647
 • 0
Queenmaker 2023 (Kore)
İncele
Queenmaker 2023 (Kore)
-womance- draması, eskiden tamamen farklı hayatlar süren, ancak güçlerini birleştirip adil ve doğru bir dünya yaratmak için bildikleri her şeyi geride bırakan iki kadının hikayesini anlatıyor.Hwang Do Hee, son 12 yıldır 12 santimetre (yaklaşık 4,7 inç) yüksekliğindeki stilettolarından aşağı inmemiş yetenekli bir kariyer kadınıdır. Başkan Kimliği (PI) danışmanlığı alanında en iyisidir ve üçüncü en iyi yerel şirket olan Eunsung Group'ta Stratejik Planlama Ofisinin lideridir. Eunsung Group'un sahibinin ailesinin görünüşünü, ses tonunu, alışkanlıklarını, tercihlerini, söylentilerini ve ölümcül zayıflıklarını analiz ederek, bunları sahip riskini azaltacak şekilde mükemmel bir şekilde sunabiliyor. Bu alandaki tüm sıkı çalışmasına rağmen, Oh Seung Sook'u Seul belediye başkanı yapmak için zorlukların üstesinden gelir.Oh Seung Sook, -çılgın gergedan- lakaplı bir işçi hakları avukatıdır. Son 20 yıldır Oh Seung Sook, sıradan insanlar ve işçiler için bir -gergedan boynuzu gibi- yarıp geçmiştir ve kendini Koreli bir Adalet Hanımı ilan etmiştir. Kadın İşçi Derneği, Kore Kadın İnsan Hakları Dalgası'nın başkanı ve İşçinin Haklarla Dayanışma Vakfı'nın lideridir ve zayıfları korumak için hiçbir şeyden vazgeçmeyen güçlü bir kadın başrol olarak çekiciliğini kanıtlar. Mevcut bir işçi hakları avukatı ve popüler bir YouTuber olan Oh Seung Sook'un otoriteye ilgisi yoktur, ancak -Queen Maker- Hwang Do Hee'nin yardımıyla Seul belediye başkanı olmaya kararlıdır.
 • IMDb 5.0
 • 11.349
 • 0
Unicorn ni Notte 2022 (Japon)
İncele
Unicorn ni Notte 2022 (Japon)
Narukawa Sana, 23 yaşındayken eğitim uygulamalarıyla ilgilenen -Dream Pony- girişimini kuran genç bir CEO. 10 yıl içinde tüm dünyadaki herkese. Şirket ilk kurulduğunda iyi iş çıkardı, ancak büyük bir büyüme olmadığı için Narukawa hüsrana uğradı. Narukawa, zamanının çoğunu işine ayırıyor ve özel hayatını ve romantizmini ihmal ediyor. Bir gün orta yaşlı bir maaşlı olan Kotori Satoshi işini değiştirmeye karar verir ve -Dream Pony-'de çalışmaya başlar. İlk başta Narukawa, Kotori'den pek hoşlanmaz ama Kotori, deneyimlerinden yola çıkarak Narukawa'ya tavsiyeler vererek yardım ettikçe ikisi yakınlaşır. Bu sırada Narukawa'nın kurucu ortağı Suzaki Ko, Narukawa'ya aşıktır ama Kotori'nin gelişinden sonra duygularını bastıramaz. Ekip artık iş ve aşk arasındaki bir üçgenin içinde kalır.
 • IMDb 5.0
 • 15.327
 • 8
Romance of a Twin Flower 2023 (Çin)
İncele
Romance of a Twin Flower 2023 (Çin)
Ji Man adında ilginç bir dahi kız bir kaza sonucu hafızasını kaybeder ve açıklanamaz bir şekilde ikiz kardeşinin yerini alarak Hou Malikanesi'ne girer. Olağanüstü zekası ve iş zekasıyla sayısız krizi çözmeyi başardı ve sonunda Hou malikanesinin soğuk ve kibirli genç efendisi Ning Yu Xuan'ın beğenisini kazandı.
 • IMDb 5.0
 • 17.091
 • 2
Hey Sensei, Don’t You Know? 2019 (Japon)
İncele
Hey Sensei, Don’t You Know? 2019 (Japon)
Zamanının en beğenilen ve sevilen romantik manga yazarlarından biri olan Hanai Ao, tüm hayatını işine adadı. Gün doğumundan gün batımına kadar yaptığı işe yüzde yüzünü katıyor ve bu gösteriyor. Son çalışması için yaygara koparan sayısız hayranıyla Hanai oyununun zirvesinde. Ülkedeki en iyi aşk yazarlarından biri olarak, Hanai'nin aşk dünyasında tecrübeli olacağını düşünürsünüz, ama gerçekte onun hiç erkek arkadaşı olmadı. Editörünün belirtmekten hoşlandığı bir gerçek. Sıklıkla.Editörünün sürekli dırdırından tamamen bıkan Hanai, bir tayfundan yeni kurtulmuş gibi göründüğünün tamamen farkında olmadan yürüyüşe çıkmaya karar verir. İşi dışında hiçbir şeye tamamen kayıtsız olan Hanai, görünüşüyle ​​hiç ilgilenmedi. En azından bir vitrinde yansımasını yakalayana ve tekrar tekrar çekmek zorunda kalana kadar. Bir değişiklik yapmak için ilham aldığını hisseden Hanai, yakındaki bir salona girer ve burada ona seveceği bir görünüm vermeyi vaat eden karizmatik ve çekici bir stilist olan Riichi tarafından hemen karşılanır. Riichi'nin büyüsüne kapılan Hanai, çok geçmeden karşı koyamadığı bu adama aşık olduğunu fark eder. Şansına, duygu karşılıklı görünüyor.Havada aşk varken, Hanai'nin kendisini ilk aşkının tüm zevklerini yaşarken bulması an meselesidir, ancak katı iş ahlakı bir sorun haline gelebilir. Bir işkolik, erkek arkadaşının varlığını bile sık sık unuturken gerçekten istikrarlı bir ilişki sürdürebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 9.082
 • 0
Love Is Full of Jiudaowan 2023 (Çin)
İncele
Love Is Full of Jiudaowan 2023 (Çin)
Bu, onu sevecek, Pekin'de birlikte büyümüş ve hayatın iniş çıkışlarından geçecek dört gencin, bir erkek ve üç kadının hikayesidir.1979 kışında Yang Shu Mao mezun olduktan sonra evine döner. Sosyal merdiveni tırmanmayı ve ilk aşkı zengin bir mirasçı olan Shi Xiao Na seviyesinde olmak için bir iş olmayı umuyor. Bu amaçla kendisine gizliden gizliye aşık olan çocukluk arkadaşı Zhao Ya Jing ile birlikte çalışır. Ancak, Shi Xiao Na her zaman aralarına girdi. Ancak Shi Xiao Na'nın babası, Yan Shu Mao'nun damadı olamayacak kadar alçakgönüllü olduğunu düşünerek onu cezalandırdığında, Yang Shu Mao, kendisi ile Shi Xiao Na arasındaki sosyal farkı anlar ve ondan uzaklaşır.Yang Shu Mao daha sonra diğer çocukluk arkadaşı Ye Fei'nin kendisi için en mükemmel partner olduğunu fark etti. Ancak annesi, Zhao Ya Jing'e çok daha yakın olduğu ve onu gelini olarak istediği için aksini düşünüyor.
 • IMDb 5.0
 • 12.599
 • 2
Jinny’s Kitchen 2023 (Kore)
İncele
Jinny’s Kitchen 2023 (Kore)
Lee Seo Jin'in "Seo Jin's"i, "Kore fast food" adlı sokak yemeğine meydan okuyor. Mevcut "Youn's Kitchen" bulgogi ve bibimbap gibi geleneksel Kore yemeklerini sunarsa, "Seo Jin's" daha hafif ve daha samimi bir menü ile izleyicileri ziyaret edecek.
 • IMDb 5.0
 • 9.553
 • 0
Never Give Up 2023 (Çin)
İncele
Never Give Up 2023 (Çin)
Gaofa Electronics Group'un üçüncü planlama departmanı, inovasyondan sorumlu bir beyin fırtınası departmanıdır. On yıldır grubun ana ürünü haline gelen ve Gaosi Electronics'i sektörde lider konuma getiren -Gaosi 3s- çapraz nesil modelini başarıyla önermiştir. Çok değerli bir departman haline geldi, ancak o zamandan beri durgunlaştılar ve fikirleri tükendi. Şimdi işe yaramaz bir departmana dönüştürüldü!Üçüncü planlama departmanı, Gaosi Electronics'te en yetenekli seçkinlere (ofis çalışanları) sahiptir: tüm işyerinde üçüncü planlama departmanının ihtişamını yeniden kazanabileceğine ikna olan tek kişi olan Li Tian Ran vardır; Gizli bir ikili hayatı olan genç bir bayan olan Fan Si Si; senden daha zengin ama senden daha çok çalışan ve çalışmayı seven bir Bai Ma Shuai var; ayrıca hassas ama sert bir Wu Zheng Xing, yarı emekli bir patron Cui Hua Lang ve aynı zamanda bir rockçı olan yönetmen, yönetmen Yu. Sıradan olmalarına rağmen, üçüncü bölümün ihtişamını ve ilgili kariyer umutlarını yeniden inşa etmek için mücadele ediyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 15.343
 • 4
My Heroic Husband 2021 (Çin)
İncele
My Heroic Husband 2021 (Çin)
Modern bir iş adamı eski zamanlara yolculuk eder; kumaş tüccarlarından oluşan bir ailede anasoylu bir koca olarak evlenmek üzere olan bir adamın vücuduna iner.Daha sonra arkadaşlarına yardım etmek ve yozlaşmış yerel işletmelerle savaşmak için modern yöntemleri ve idealleri uygulamaya başlar. Sonunda ülke işlerine karışır.
 • IMDb 5.0
 • 13.842
 • 5
On a Starry Night 2023 (Japon)
İncele
You Touched My Heart 2023 (Tayland)
İncele
You Touched My Heart 2023 (Tayland)
Anyamanee, yalnızca erkekleri onurlandıran bir ailede büyümüş güzel bir kızdır, bu da onu çok güçlükle elde ettiği için sahip olduklarıyla gurur duymasına neden olur.Hem vücudunu hem de kalbini ısıtan ve kalbinde elmas gibi olan bir kadına sıcak bir ışık vermeye hazır olan Kueakhun ile tanışır, ancak aşk hayatı o kadar kolay değildir. Anyamanee'nin erkek kardeşinin ölümü de dahil olmak üzere iki ailenin iş sorunları araya girince Kueakhun, baldızıyla uzun zaman önce biten eski ilişkisinin tekrar geri dönmesi nedeniyle ilk şüpheli olur. Bu durumda güven galip gelecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 17.315
 • 6
Payback: Money and Power 2023 (Kore)
İncele
Payback: Money and Power 2023 (Kore)
-Payback- adaletsiz yetkililer karşısında sessiz kalmayı reddeden ve kanunla iş birliği yapan bir kartele karşı savaşan bir grup insanın -bir para tüccarı olan Eun Yong'un da aralarında bulunduğu- intikam hikayesini anlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 11.124
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle