Tıp Dizi
Live Surgery Room 2024 Çin
İncele
Live Surgery Room 2024 Çin
Zhen Ren, babasının son arzusunu gerçekleştirmeyi başaran bir cerrahtır. Acil Servis müdürü Pan'ın yardımıyla Haicheng Hastanesi'ne katıldı ve Whipple ameliyatı sırasında bir hastayı kurtarmak için ileri adımlar attı.Zheng Ren her şeyini doktor olmaya adadı ve yetenekleri, Zheng Ren'in yöntemlerini incelemeye başlayan dahi doktor Su Yun'un dikkatini çekti. Su Yun, her ikisi de bir depremden sonra ön saflardaki kurtarma ekibine kaydolduğunda Zheng Ren'in özverisine tanık olduktan sonra Zheng Ren'i bir meslektaşı olarak kabul etmeye ve ona hayran olmaya başlar.Aritmili yapışık ikiz vakasını tedavi etmek için Zheng Ren ve Su Yun, ekipman hemşiresi Xie Yiren, uzman doktor Lin Yuan (Wei Wei), danışman doktor Chang Yue'nin de dahil olduğu bir grup tıp uzmanından oluşan bir ekip oluşturmak için el ele verir. ve Alman profesör Rudolph.
 • IMDb 5.0
 • 1.652
 • 0
Doctor Slump 2024 Kore
İncele
Doctor Slump 2024 Kore
Okul günlerinde Yeo Jeong Woo akademisyenlerde her zaman birinci oldu ve ülkenin en iyi tıp fakültesinde okudu. Jeong Woo artık popüler bir plastik cerrahtır. Hayatı sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir ancak gizemli bir tıbbi kaza nedeniyle hayatı sınıra doğru itilmektedir. Bu sırada Nam Ha Neul ile tanışır. Geçmişinde bir rakipti ve onunla hayatının en kötü noktasında tanışır.Ha Neul anestezi uzmanı olarak çalışıyor. Büyürken, aşırı zekasından dolayı insanlar ona dahi diyorlardı. Çok çalıştı ve doktor oldu. Hayatı sadece çalışmaktan ve ders çalışmaktan ibarettir. Eğlenceyi deneyimlemeye vakti yok. Ha Neul bir gün hayatından memnun olmadığını fark eder ve bir değişiklik yapmak ister. Bu sırada hayatının en kötü anlarından birinde Jeong Woo ile tanışır. Birbirlerini teselli ederler ve aralarında romantik bir ilişki gelişir.
 • IMDb 5.0
 • 2.739
 • 2
Daily Dose of Sunshine 2023 Kore
İncele
Daily Dose of Sunshine 2023 Kore
Jung Da Eun hemşire olarak çalışıyor. Dahiliye bölümünden nöropsikiyatriye transfer edilir. İlk kez nöropsikiyatride çalışıyor, bu yüzden onun için her şey zor ve tuhaf. Yine de Jung Da Eun hastalarla ilgilenmek için elinden geleni yapıyor ve Baş Hemşire Song Hyo Jin'in yardımıyla hemşire olarak büyüyor.Dong Go Yoon doktor olarak çalışıyor ve proktoloji alanında uzmanlaşıyor. Hemşire Jung Da Eun'u ve onun saf davranışlarını izleyen Dong Go Yoon, onu görünce gülümsediğini ve hatta onun sayesinde iyileştiğini fark eder.Bu arada Jung Da Eun, Song Yoo Chan ile arkadaştır. Çok zeki bir insana benziyor ama içinde kimsenin bilmediği bir acı taşıyor.
 • IMDb 5.0
 • 1.663
 • 0
The Heart 2023 Çin
İncele
The Heart 2023 Çin
Xiao Feng, Dongli Hastanesi Kardiyoloji Bölümü Başhekim Yardımcısıdır. İçe dönük ve katıdır. Dürtüsel doktor Lin Yi ile iş ortağı olur, ancak tıbbi inançlarındaki farklılıklar nedeniyle sürtüşmeler ortaya çıkar. Bu arada Xiao Feng'in küçük kız kardeşi de Yoğun Bakım Ünitesinde doktor olarak çalışmaya başlar.Xiao Feng, Kardiyoloji Departmanının omurgasıdır ve baş direktör Ren Bai ile enstitü liderlerinin büyük umutlar beslediği kişidir. Lin Yi hastaneye yeni katıldı. Geçmişte Xili Hastanesi'nde çalışırken yalnızca ameliyatlarına odaklanıyordu ve meslektaşlarıyla iletişim ve işbirliği kuramıyordu. Öğretmeni ve amiri Cao Nuo Ya, bunun onun büyümesine yardımcı olmadığına inandı ve Lin Yi'yi Dongli Hastanesi'nin yeni kurulan kalp merkezine tavsiye etti.Zhou Xiao Feng'in küçük kız kardeşi Fang Xiao Ran, ideallerinin peşinden gitmek ve erkek kardeşi ile annesi arasındaki ilişkiyi kolaylaştırmak için Dongli Hastanesi'ne başvurur ve Ekstrakardiyak Yoğun Bakım Ünitesinde doktor olur. Hastalıkları tedavi etme ve hayat kurtarma sürecinde üç kişi harika meslektaşlara dönüşür.
 • IMDb 5.0
 • 2.910
 • 4
Fireworks of My Heart 2023 (Çin)
İncele
Fireworks of My Heart 2023 (Çin)
Büyürken, Song Yan ve Xu Qin en iyi arkadaşlardı. Ancak büyüdükçe aileleri, arkadaşlıklarını olumsuz görmeye başladı. İlişkilerinin daha fazla ilerlemesine izin vermek istemeyen Song Yan ve Xu Qin, aileleri tarafından birbirlerini bir daha asla görmemek üzere ayrılmak zorunda kaldılar.Zorla ayrılmalarından bu yana geçen on yılda, hem Song Yan hem de Xu Qin her zaman istedikleri hayatı inşa etmek için çok çalıştılar. Song Yan, itfaiye şefi olarak hayatını başkalarını kurtarmaya adadı. İşin garibi, Xu Qin ayrıca acil durum doktoru olarak başkalarını kurtarmayı hayatının işi haline getirdi. Tamamen farklı alanlarda çalışıyor olsalar da, eski arkadaşları yeniden bir araya getirmek için kaderin devreye girmesi an meselesiydi. İşlerinin bir araya getirdiği Song Yan ve Xu Qin, bir kez daha bir araya gelmekten pek de heyecan duymuyor.Yan yana çalışırken, her birinin yıllar içinde kaydettiği büyümeyi fark etmek kolaydır, ancak Xu Qin ve Song Yan'ın bu yeni ilişkilerini daha fazla bir şeye dönüştürmek istiyorlarsa üzerinde çalışacakları çok şey var. Önlerindeki engelleri aşmak için gerekenlere sahipler mi yoksa mevcut ilişkileri bir önceki kadar geçici olmaya mı mahkum?
 • IMDb 5.0
 • 17.399
 • 1
Liaison: Kodomo no Kokoro Shinryosho 2023 (Japon)
İncele
Liaison: Kodomo no Kokoro Shinryosho 2023 (Japon)
Sayama Taku bir doktor ve çocuk psikiyatrisinde uzmanlaşmış Sayama Kodomo Kliniği'ni yönetiyor. Ailesinin bir genel hastanesi olmasına rağmen, onların genel hastanesine karışmayı reddediyor. Bunun yerine Sayama Taku, teyzesinin işlettiği banliyölerde bulunan küçük kliniği devraldı. Ailesi, davranışını bir ihanet eylemi olarak görüyor. Sayama Taku'nun kliniği yönetmesinin kişisel nedeni, ASD'ye (otizm spektrum bozukluğu) sahip olması ve kliniğindeki hastaları herkesten daha iyi anlaması. Çocuk hastalarla yüzleşmek zorunda olduğu zamana değer veriyor.Tono Shiho, Sayama Kodomo Clinic'te tıbbi stajyerdir. Bir üniversite hastanesinin pediatri bölümünde stajyer olarak çalışırken başı belaya girdi ve hocası sonunda ona çocuk doktoru olmaktan vazgeçmesini söyledi. İşleri daha da kötüleştirerek, DEHB'si (dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu) olduğunu öğrendi. Doktor olmaktan vazgeçmeyi düşündü. O sırada Sayama Taku ona ulaştı ve kliniğinde çalışmasına izin verdi.
 • IMDb 5.0
 • 5.736
 • 0
Gen Z 2023 (Çin)
İncele
Gen Z 2023 (Çin)
Sun Tou Tou, yirmili yaşlarında bir yetimdir. Bir gün adaletsizlikle savaşırken başı belaya girer. Çin Tıbbı Üniversitesi'nde profesör olan Ren Xin Zheng, yardımına gelir ve onun hayat hikayesini öğrenir. Profesör Ren, hayata yeni bir başlangıç yapması için onu TCM (Geleneksel Çin Tıbbı) kursuna kabul eder. Sun Tou Tou, Ren Xin Zheng altında öğrenme mücadelesini kabul eder ve sonunda ailesinin TCM uygulamasını miras alır. Profesör Ren'in oğlu Tian Zhen, bazı zorluklara neden olduğu için sevmediği bir sınıf arkadaşıdır. Bilgi edinme arayışı, öğrenciler ve öğretim görevlileri arasında eklenen nesil farkı olmadan yeterince zorlayıcıdır. Olgunlaştıkça ısrar eder ve kendini geleneksel tıp tarafından ele geçirilmiş halde bulur. Tou Tou ve Tian Zhen, birbirlerini anlamayı ve empati kurmayı öğrendikçe yakınlaşırlar. Tou Tou, sınıf arkadaşları ve hocaları artık hayallerinin peşinden gitmeye başlayabilirler.
 • IMDb 5.0
 • 8.032
 • 0
Dr. Romantic 3.Sezon 2023 (Kore)
İncele
The Interns 2023 (Tayland)
İncele
The Interns 2023 (Tayland)
Yeni mezun bir grup doktor Maharak Hastanesi'nde stajlarına başlar. Lin, ülkenin en ünlü beyin cerrahı olan Dr. Thida'yı himayesi olarak seçebilmek için etkilemeyi umuyor. Pawin, ailesinin direğidir. Ailesi maddi sıkıntılarla karşı karşıyayken, tüm hastalarına muhteşem bir şekilde bakmak için çok çalışıyor. Emmi, tıbbi ekipman taşıyan bir ithalat şirketinin varisidir. Tıp endüstrisindeki gelecekteki işlerden kar elde etmek için bağlantılar kurmak istiyor. Ket, cinsiyet kimliği ne olursa olsun tüm hastalara eşit davranan bir doktor olma hayalinin peşinden koşmaktadır. Best'in yüksek idealleri vardır; doğru olana karşı bir sevgisi var. Sistemde değişiklik yapma arzusuyla, herkese eşit muamele görmesini isteyerek doktor oldu. Küçük kız kardeşi gibi kimsenin umutsuzca öldüğünü görmek istemiyor.
 • IMDb 5.0
 • 12.696
 • 0
Doctor Cha 2023 (Kore)
İncele
Doctor Cha 2023 (Kore)
Cha Jung Sook, bir üniversite hastanesinde baş cerrah olarak çalışan Seo In Ho ile evlidir. Katı, hassas ve titiz bir kişiliğe sahiptir. Cha Jung Sook, son 20 yıldır tam zamanlı bir ev hanımıdır ve tıpta ikamet ettiği yıllarda doktorluk kariyerinden vazgeçmiştir. Bunca yıldan sonra, tıbbi asistanlık kursuna yeniden başlamaya karar verir.
 • IMDb 5.0
 • 12.553
 • 3
Doctor Stranger 2014 (Kore)
İncele
Doctor Stranger 2014 (Kore)
Kuzey Kore'den kaçan Park Hun, Güney Kore'de son derece başarılı bir cerrah olur ve geride bıraktığı kadınla tekrar bir araya gelmeye ant içer.
 • IMDb 5.0
 • 8.381
 • 0
Kokdu: Season of Deity 2023 (Kore)
İncele
Kokdu: Season of Deity 2023 (Kore)
Kkok Du, bir zamanlar Kore'nin geçmişinde yaşayan bir erkek insandı. Tanrılar onu, insanları zayıflıkları ve kırılganlıkları nedeniyle acımasızca cezalandırmak için her 99 yılda bir ölümlüler diyarına gelmesi gereken ölümsüz bir ölüm meleği haline getirdi. İnsanları hor görmeye geldi ve şimdi zalim ve acımasız. Bu kez ölümlüler diyarına geldiğinde, Do Jin Woo adında gelecek vaat eden genç bir doktorun bedenine -sahip olur-.Ancak Do Jin Woo'nun tıbbi görevlerini yerine getirmesi gerektiğinde ruhları öbür dünyaya gönderme görevinin tehlikede olduğunu fark eder. Bu, Güney Kore'deki en düşük dereceli tıp fakültesinden mezun olan bir doktor olan Han Gye Jeol ile yollarının kesişmesine neden olur. Kkok Du, taviz vermeyen geçmişine rağmen, Han Gye Jeol'un gizemli güçleri olduğunu keşfeder ve görünüşe göre onu büyüsü altına almıştır. Kaderi, geçmiş bir yaşamda onunkiyle iç içe geçmiş olabilir mi? Neden onu bu kadar büyüleme yeteneğine sahip? Görevini tamamlayacak mı yoksa aşk yüzünden rayından çıkabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 13.962
 • 5
Poong, the Joseon Psychiatrist 2.Sezon 2023 (Kore)
İncele
Poong, the Joseon Psychiatrist 2.Sezon 2023 (Kore)
Bir zamanlar kraliyet doktoru olan Yoo Se Poong, kraliyet ailesini çevreleyen bir komploya karıştıktan sonra saraydan atıldı. Gidecek başka yeri olmayan Se Poong, sonunda kendini garip ama güzel Gyesu köyünde buldu. Orada Seo Eun Woo ve Gye Ji Han ile tanıştı ve hayatı sonsuza dek değişti.Yeni arkadaşlarının yardımıyla Se Poong hem bir doktor hem de bir insan olarak gelişmeye başladı. Hastalarının sadece vücudunu değil, kalbini ve zihnini de tedavi etmeyi öğrenen Se Poong, gerçek bir doktor olma misyonunu başarıyla yerine getirdi. Ya da öyle düşündü. Önündeki yeni hastalar ve yeni zorluklarla Se Poong, bir kez daha hem kendisini hem de etrafındakilerin hayatlarını iyileştirmek için bir maceraya atılmalıdır.Hastalarını hem zihinsel hem de fiziksel olarak tedavi etmek için alışılmışın dışında yöntemlerini kullanan Se Poong'un yeni maceraları, onu hem kalbi hem de zihni daha da derinden anlamaya götürecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 13.821
 • 3
The Neuron Doctors 2022 (Çin)
İncele
The Neuron Doctors 2022 (Çin)
Tanınmış bir hastane, birinci sınıf bir araştırma ve tedavi merkezinin kurulmasına yardımcı olmak için dünyanın her yerinden uzmanlar alıyor. Han Xi Lin, uzun yıllardır gemide olan bir Çin tıbbı çırağı ve İsveç'te eğitim görmekten yeni dönen Batılı bir tıp doktorunun oğlu Ding Yuan Zhi, en iyi adaylar olarak ortaya çıktı. En iyi genç asistan doktorlardan ikisi olan Pan Xiao Ai ve Li Qiao ile birlikte ikisi heyecan verici bir rekabet ve işbirliği başlattı.
 • IMDb 5.0
 • 10.894
 • 0
Mada Mada Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo 2020 (Japon)
İncele
Mada Mada Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo 2020 (Japon)
-Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo-'dan özel bir drama dizisi olan bu gösteri, hemşire Nanase ve iş arkadaşlarının işten sonra sık sık içki içmeye gittikleri barda geçiyor. Bar, falcılık yeteneğine sahip yakışıklı bir garsonla tanınır, aşk hayatıyla ilgili endişeleri veya sıkıntıları olanların ona sorması gerektiğini söylerler.
 • IMDb 5.0
 • 9.992
 • 0
Beloved Life 2022 (Çin)
İncele
Beloved Life 2022 (Çin)
Du Di ve Wu Cong Rui, Çin'in en iyi hastanelerinden birinin Kadın Hastalıkları ve Doğum Departmanında yerleşik doktorlardır. İki arkadaşın başlangıçta parlak kariyer beklentileri ve istikrarlı ilişkileri vardı. Ancak Du Di ve Wu Cong Rui kendilerini doğrudan rekabet içinde bulurlar. Başhekim Huang Yun Ling ve uzman doktor Lin Wei'nin önderliğinde, iki hanım çeşitli hastaları tedavi ederken her türlü hastalıkla karşılaşırlar. Ayrıca insanlık durumunun fantastik tuhaflıklarına da tanıklık ediyorlar. Hastaları arasında yabancılar, akrabalar ve arkadaşlar ile birlikte Du Di'nin sağlığı kötü olan ama başka bir çocuk sahibi olmak isteyen annesi var.İkisi işbirliği yapar ve rekabet eder. Liu Nian Bai, annesinin ölümüyle ilgili gerçeği araştırmak için Çin'e döndü. Du Di yavaş yavaş ona yakın büyür. Wu Cong Rui ve Li Jun Xiao da sevmeye cüret edememekten, yanlış anlamalar yüzünden sevememekten birbirlerine olan hisleriyle cesurca yüzleşmeye doğru birlikte evrimleşmişlerdir.
 • IMDb 5.0
 • 13.789
 • 0
If You Wish Upon Me 2022 (Kore)
İncele
If You Wish Upon Me 2022 (Kore)
Yoon Gyeo Ree, çocukluğundan beri sefaletten başka bir şey bilmeyen genç bir adamdır. Daha çocukken tacize uğradı ve büyüdüğü yetimhanede ateşli günler geçirdi. Daha sonra bir çocuk gözaltı merkezinde zaman geçirdi. Ve bir yetişkin olarak, işler daha iyi olmadı, bu da onun hapis cezasına çarptırılmasına yol açtı. Tek bildiği dayaklar ve sefalettir ve kendini ipin ucunda, sonunda boşlukla yüzleşirken bulur…Ancak bir mahkeme tarafından, ölümcül hastalar için bir yaşam sonu bakım tesisinde toplum hizmetine hizmet etmesi emredildiğinde, onun için işler değişmeye başlar. Burada, tesisteki gönüllü ekibine liderlik eden orta yaşlı bir adam olan Kang Tae Shik olarak yorulmak bilmeyenlerle tanışır. Kang Tae Shik, ölmekte olan hastaların son dileklerini gerçekleştirmeye adanmış Genie Ekibi adlı bir birim oluşturdu. İnsanlar ne isterlerse dilesinler, Team Genie bu değerli son dileklerin gerçekleşmesi için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Ayrıca hastalarından vazgeçmeyi reddeden ve onları her zaman fiziksel olarak aktif tutmaya çalışan genç bir hemşire olan Seo Yeon Joo ile tanışır. Bu tesiste çalışmak Yoon Gyeo Ree'nin hayatını değiştirmeye yardımcı olacak mı? Yoksa kaderini değiştirmek için çok mu geç?
 • IMDb 5.0
 • 9.995
 • 0
Poong, the Joseon Psychiatrist 2022 (Kore)
İncele
Poong, the Joseon Psychiatrist 2022 (Kore)
Yoo Se Poong'un bir doktor olarak efsanevi yetenekleri kraliyet sarayında iyi bilinir. Bununla birlikte, kraliyet ailesine karşı bir komploya karıştığı ortaya çıkınca kraliyet mahkemesinden ihraç edildi. Hareket eder ve garip ama güzel Gyesu Köyü'nde çalışmaya başlar.Orada, Sorak Köyü'nün altın kalpli huysuz yaşlı doktoru Kye Ji Han ile tanışır. Yoo Se Poong ile karşılaşması üzerine Kye Ji Han, genç doktoru kalpleri iyileştiren birine dönüştürmek için motive olur.Köyün bir başka sakini, asil bir aileden gelen, keskin gözlem becerileri ve derin empati sahibi Seo Eun Woo. Şimdi bir dul, kalbi kırık hikayeleri yansıtıyor. Ani evliliğinden dolayı haksızlığa uğradığını hissediyor ve vefat etmiş bir kocaya karşı erdemli kalan isteksiz bir eş olmak üzere.
 • IMDb 5.0
 • 10.139
 • 5
Dr.Tang 2022 (Çin)
İncele
Dr.Tang 2022 (Çin)
Dizi, yıllardır yurtdışında tıp uygulayan kadın kalp cerrahı Tang Jiayu'nun hikayesini anlatıyor. Başkan Yardımcısı Liu Feng tarafından Çin'e geri dönmeye davet edildi...
 • IMDb 5.0
 • 12.086
 • 0
Oh Eun Young’s Report: Marriage Hell 2022 (Kore)
İncele
Oh Eun Young’s Report: Marriage Hell 2022 (Kore)
Ulusal akıl hocası Dr. Oh Eun Young, birlikte olmanın cehenneme dönüştüğünü söyleyen ve tavsiye ve çözüm aramak için doğrudan stüdyoda göründüklerini söyleyen çiftlerin günlük hayatlarının güvencesizliğini gözlemleyen gerçeklik-empati konulu bir talk show'a liderlik ediyor.
 • IMDb 5.0
 • 6.873
 • 4
Doctor Lawyer 2022 (Kore)
İncele
Doctor Lawyer 2022 (Kore)
Han Yi Han seçkin bir cerrahtı. Güney Kore'deki en iyi tıp fakültesinden birincilikle mezun oldu ve iki bölümde uzmanlaştı: genel cerrahi ve kardiyotorasik cerrahi. Bir ameliyat hayatını değiştirdi. Han Yi Han o ameliyatın başarılı olduğuna inanıyor ama hasta öldü. Daha sonra tıbbi lisansı iptal edildi.Dört yıl sonra, Han Yi Han, tıbbi davalarda uzmanlaşmış bir avukat olarak çalışıyor. Ayrıca eski hastasının ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır. Han Yi Han, duruşmaları için kurbanları savunuyor ve tıbbi uygulama hatası ve ihmali yapanları cezalandırmaya çalışıyor. Han Yi Han'ın gerçekleştirdiği ameliyat nedeniyle bir aile üyesini ve bir sevgilisini kaybeden bir savcı ile çalışıyor.
 • IMDb 5.0
 • 7.671
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle