Hukuk Dizi
Investigation of Love 2023 (Tayland)
İncele
Investigation of Love 2023 (Tayland)
Avukat Pat'in yeni neslin hevesli bir politikacısı olan Wasu ile ilk karşılaşması pek sorunsuz gitmez. Ancak kader onları birbirlerinin yoluna koymaya devam eder ve sonunda güçlü bir figürle ilgili bir vakayı araştırmak için birlikte çalışarak ilişkilerinde bir dönüşümü ateşlerler.
 • IMDb 5.0
 • 10.627
 • 0
Themis no Kyoshitsu: Legal Seishun Hakusho 2023 (Japon)
İncele
Themis no Kyoshitsu: Legal Seishun Hakusho 2023 (Japon)
Themis, Yunan mitolojisinde kanun ve düzen tanrıçası olarak bilinir. Bu hikaye, öğrencilerin hakim, savcı ve avukat olmayı arzuladığı bir hukuk fakültesinde geçiyor. Hem yargıç hem de hukuk öğretmeni olan Hiiragi Shizuku, öğretmenlerin yalnızca öğrencilere baro sınavını nasıl geçeceklerini öğretmekle ilgilendiği hukuk fakültesi gerçeğiyle yüzleşir. Shizuku, -insanları tanımadan iyi bir avukat olunamayacağına- olan inancıyla, öğrencilere -insanlar- hakkında nasıl daha çok şey öğreneceklerini öğreterek hukuk fakültesinde yeni bir akım yaratmaya karar verir ki bu öğrenilemeyecek bir şeydir. ders kitaplarından.
 • IMDb 5.0
 • 5.813
 • 2
Prosecution Elite 2023 (Çin)
İncele
Prosecution Elite 2023 (Çin)
An Ni, prestijli bir hukuk fakültesinin en iyi öğrencisidir. Ünü, onu ülkenin en üst düzey yasal organlarından bazılarının dikkatini çekti. Çin'in en üst kamu savcılığı olan Savcılık'a girdikten sonra yeni bir departmana atanır. Departman şefleri, -yeni bir yüz olarak- departmana yeni fikirler ve taze bir bakış açısı sağlamaya yardımcı olacağını düşünüyor.An Ni, kendisini polis şefi He Lu Yuan ile birlikte çalışırken bulur. He Lu Yuan'ı iyi tanımayanlar onu soğuk, acımasız ve yıpratıcı buluyor. İkili kısa süre sonra kendilerini karmaşık, yeni siber suç suçlularının peşinde bulur. Bunların çoğu uluslararası çeteleri içeriyor. Başına buyruk savcı ve polis şefi, suçluları adalete teslim etmek için tüm zekalarını ve kaynaklarını bir araya getirmeli ve kısa süre sonra -Yaşlı A- lakaplı gizemli bir dehanın perde arkasındaki ipleri elinde tutabileceğini keşfetmelidir.~~ Bu dizi, Çin Halk Savcılığı tarafından yönetilen gerçek hayat hikayelerine dayanıyordu.
 • IMDb 5.0
 • 6.270
 • 9
The Road to Ordinary 2023 (Çin)
İncele
The Road to Ordinary 2023 (Çin)
Pan Yan, Rongke Hukuk Bürosu'nun stajyer avukatıdır. O ve Rongke'nin stajına aynı anda giren Shu Yinan, Zuo Na ve Zhu Xin Xin, işyerine ilk girdiklerinde kafa karışıklığıyla karşılaştılar. Staj süresince çeşitli dava komisyonlarına maruz kalırlar.Stajyer avukatlar olarak, ne müvekkilin emanet ettiği davaları üstlenebilirler, ne de davanın yönünü ve stratejisini belirleyebilirler, ancak hepsinin asıl amacı hukuka saygı duymaktır ve her dava için vicdanlı bir şekilde malzeme hazırlar ve önerilerde bulunurlar.Büyüme sancıları sadece işyerinde değil, ailede de var. Ebeveynleriyle olan ilişkinin nasıl ele alınacağı da yorucu. Sonunda, hukuk firmasının kıdemli ortakları Lan Hong ve Du Fei Yu'nun rehberliği ve yardımları altında ve ebeveynleriyle samimi iletişimden sonra hepsi büyüdü.
 • IMDb 5.0
 • 16.094
 • 4
Justice Bao the Legend of Young 2022 (Çin)
İncele
Justice Bao the Legend of Young 2022 (Çin)
Hikaye, Bao Zheng'in sınava koşmak için Pekin'e giderken gençliğinde yaşadığı -Blood Soul Forest-, -Pouling Town- ve -Ghost Valley- gibi çeşitli tuhaf gizemleri anlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 11.758
 • 0
Strangers Again 2023 (Kore)
İncele
Strangers Again 2023 (Kore)
Oh Ha Ra, hukuk çevrelerindeki takma adı -Dava tanrıçası- olan başarılı bir boşanma avukatıdır. Boşanma davalarında bu kadar becerikli olmasının nedenlerinden biri, belki de, uzun süredir sevgilisinden boşanmış olması ve avukat arkadaşı Goo Eun Beom. Ancak nispeten olaysız hayatı, eski kocasıyla beklenmedik bir şekilde mahkemelerde yeniden bir araya gelmesiyle alt üst olur!İkili, birlikte çalışmaya zorlanır ve bu da onların kafa kafaya gitmesine ve geçmişteki şikayetlerini yeniden alevlendirmesine yol açar. Profesyonellikleri birbirlerine toplum içinde gerçekten ne düşündüklerini söylemelerini engellese de, sinirler yıpratmaya başlar... ve taşma riski vardır. Boşanma avukatları Kang Bi Chwi ve Kwon Si Wook, her zaman birbirlerinin derisinin altına giriyor gibi görünen başka bir çift avukat tarafından gergin atmosfer en ufak bir şekilde rahatlatılmıyor! Cupid bu avukat grubunu kurtaracak mı yoksa mahkeme salonunda kaos mu çıkacak?
 • IMDb 5.0
 • 13.621
 • 13
One Dollar Lawyer 2022 (Kore)
İncele
One Dollar Lawyer 2022 (Kore)
Cheon Ji Hun, şık permalı saçlar da dahil olmak üzere sıra dışı yeteneklere sahip bir avukattır. Etrafındaki en başarılı avukatlardan biri olmasına rağmen, hizmetleri karşılığında sadece 1.000 won (yaklaşık 1 USD) maaş alıyor.Yasaları çiğnemeye niyetli zengin müşterileri temsil eden en pahalı avukatlara karşı çıkıyor.Baek Ma Ri, Adli Araştırma ve Eğitim Enstitüsü'nden mezun olduğundan beri Savcı Yardımcısıdır. Kendine güvenen ve kendinden emin, aynı zamanda dedesi Baek Hyun Mu'nun ünlü Baek Hukuk Bürosunda avukatlık yapmaktadır.Ma Ri'nin hayatı, Ji Hun ile tanışana kadar sorunsuz gidiyor.
 • IMDb 5.0
 • 9.939
 • 2
May It Please the Court 2022 (Kore)
İncele
May It Please the Court 2022 (Kore)
Bir katili savunmak zorunda kalan Noh Chak Hee'nin 3 ay boyunca hayatının en büyük ikilemine düşen hikayesini anlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 9.213
 • 0
ISHIKO and HANEO Youre Suing Me 2022 (Japon)
İncele
ISHIKO and HANEO Youre Suing Me 2022 (Japon)
İnatçı olduğu için Ishiko olarak adlandırılan 28 yaşındaki Ishida Shoko, Tokyo Üniversitesi hukuk fakültesinden sınıfının en iyisi olarak mezun oldu, ancak baro sınavında dört kez başarısız oldu. Çevresindekilere avukat olamayacağını değil, olmaması gerektiğini söylese de, İshiko tekrar başarısız olacağı korkusuyla baro sınavından vazgeçer. Babası Wataro'nun hukuk firmasında avukat yardımcısı olarak çalışmaktadır. Altı ay sonra ABD'de üniversiteyi bırakan ve birkaç yılını ülkeyi dolaşarak geçiren lise mezunu 34 yaşındaki Haneoka Yoshio, fotoğrafik hafızası sayesinde ilk denemesinde baro sınavını geçti. Tüy kadar hafif bir kişiliğe sahip Haneo olduğunu iddia ediyor ve kendisini alışılmadık yetenekli bir avukat olarak markalaştırıyor. Gerçekte, durumlara tepki verme yeteneğinden yoksundur ve beklenmedik bir şey olduğunda düşünce treni durma noktasına gelir. Haneo, Ishiko'nun babasıyla tanışıp hukuk bürosuna gelince kendi aşağılık kompleksleri içinde olan ikisi birbirine girer.
 • IMDb 5.0
 • 9.492
 • 1
Big Mouth 2022 (Kore)
İncele
Big Mouth 2022 (Kore)
Park Chang Ho, %10'luk bir kazanma oranıyla avukat olarak çalışıyor. Konuşkan biri ve bu yüzden ona Koca Ağızlı diyorlar. Bir cinayet davasına karışır ve bir şekilde dahi dolandırıcı Büyük Fare olarak parmaklanır. Bu nedenle, Park Chang Ho kendini hayati tehlike arz eden bir durumda bulur.Bu arada, Go Mi Ho, Park Chang Ho'nun karısıdır ve hemşire olarak çalışmaktadır. Güzel bir görünüme ve hem akıllı hem de cesur bir kişiliğe sahiptir. Kocasını maddi ve manevi olarak destekleyerek avukat olmasına yardımcı oldu. Go Mi Ho, Park Chang Ho'nun dahi dolandırıcı Büyük Fare olduğundan şüphelenildiğini öğrenir ve kocasının adını temize çıkarmaya çalışır.
 • IMDb 5.0
 • 9.347
 • 2
Out of Court 2022 (Çin)
İncele
Out of Court 2022 (Çin)
-Out of Court- Çinli hukukçulara ve ilgi çekici yasal davalara odaklanan yeni bir akış drama dizisidir.Yeni drama, farklı zamanlarda geçen ama yine de birbirine bağlı olan iki farklı Blinding fil ve The Last Straw dizisini içeriyor. Bu iki hikaye dizinin gerilimini artırıyor ve son olarak küçük ipuçları eklendiğinde, gösterinin sonunda gerçek ortaya çıkıyor.
 • IMDb 5.0
 • 9.810
 • 2
The Story of Xing Fu 2022 (Çin)
İncele
The Story of Xing Fu 2022 (Çin)
"Mutluluk" anlamına gelen bir isimle, He Xing Fu'nun hayatının neşeden başka bir şey olmayacağından şüphelenilebilir. Ne yazık ki, çoğumuz için olduğu gibi, Xing Fu'nun hayatı, onların neşe getirdiği kadar çok üzüntü anını da getiren birkaç iniş ve çıkışla doluydu. Hayatının en mutlu günlerinden biri olması gereken düğününde bile, Xing Fu, kız kardeşi He Xing Yun'un beklenmedik bir aşağılanmaya maruz kalmasından sonra makul miktarda küçük düşürmeyle uğraşmak zorunda kaldı. İşleri daha da kötüleştirmek için, köy şefinin oğlu Wan Chuan Jia yaralandı ve bu da köy şefi Wan Shang Tang'ın gözüne girmedi.Düğünündeki beklenmedik kargaşaya rağmen Xing Fu, kocası Wang Qing Lai ile yeni hayatına mutlu bir şekilde yerleşti. Ne yazık ki, yeni bir sağlık ürünleri fabrikasının şehre taşınması ve kayınvalidesinin arazisine neredeyse anında el koymasının ardından mutlulukları kısa sürede bozuldu. Araziyi savaşmadan teslim etmeyi reddeden Xing Fu, fabrika sahiplerini mahkemeye çıkarmak için Shang Tang ile birlikte çalışmaya karar verir. Ne yazık ki, işler lehlerine gitmiyor. Sonunda iş bulmak için şehre zorlanan Xing Fu, elinden gelenin en iyisini yapar, ancak şehir hayatının mücadeleleri bu küçük kasaba kadını için çok fazla olduğunu kanıtlar.Köyüne dönen Xing Fu, sadece kendisi için değil, tüm köyü için hayalini kurduğu hayatı yaşamak için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıdır. Karşılaştığı mücadeleler sonunda adının kaderinde varmış gibi göründüğü mutluluğa götürecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 9.757
 • 0
My Friend The Enemy 2022 (Tayland)
İncele
My Friend The Enemy 2022 (Tayland)
Dört farklı kutbu olan bir yörünge olmak nedir?Dört farklı kutup - Nick, Wan, Beam ve Wayu - sürekli olarak birbirlerinin etrafında dönerler, tekrar tekrar çarpışır ve çarpışmanın ateşinde yanarlar.Bununla birlikte, dört taraf da acımasızdır, nefretin ve rekabetin acı ve zevkinden zevk alır... ve belki de aşk bile.
 • IMDb 5.0
 • 11.702
 • 12
Doctor Lawyer 2022 (Kore)
İncele
Doctor Lawyer 2022 (Kore)
Han Yi Han seçkin bir cerrahtı. Güney Kore'deki en iyi tıp fakültesinden birincilikle mezun oldu ve iki bölümde uzmanlaştı: genel cerrahi ve kardiyotorasik cerrahi. Bir ameliyat hayatını değiştirdi. Han Yi Han o ameliyatın başarılı olduğuna inanıyor ama hasta öldü. Daha sonra tıbbi lisansı iptal edildi.Dört yıl sonra, Han Yi Han, tıbbi davalarda uzmanlaşmış bir avukat olarak çalışıyor. Ayrıca eski hastasının ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır. Han Yi Han, duruşmaları için kurbanları savunuyor ve tıbbi uygulama hatası ve ihmali yapanları cezalandırmaya çalışıyor. Han Yi Han'ın gerçekleştirdiği ameliyat nedeniyle bir aile üyesini ve bir sevgilisini kaybeden bir savcı ile çalışıyor.
 • IMDb 5.0
 • 7.289
 • 0
Medalist Lawyer Heir 2017 (Çin)
İncele
Medalist Lawyer Heir 2017 (Çin)
Bir asistana ihtiyacı var. Mirasını geri istiyor.Zheng Hao, miras hukuku konusunda uzmanlaşmış, başarılı bir avukattır. Tang Ning, Amerika Birleşik Devletleri'nden dönen bir mirasçıdır, ancak kendi aile üyelerinin onu aile şirketindeki paylarından vazgeçmeye zorlayarak mirasından mahrum bıraktığını öğrenir.Tang Ning, Zheng Hao'nun asistanı olarak çalışmaya başlar ve Zheng Hao'nun ailesindeki hak ettiği yeri yeniden kazanmasına yardımcı olabilecek kişi olduğunu anlar. Ama Tang Ning'in hedeflerine ulaşması için yeterince uzun süre didişmeyi bırakabilecekler mi?
 • IMDb 5.0
 • 7.003
 • 4
One Ordinary Day 2021 (Kore)
İncele
One Ordinary Day 2021 (Kore)
Bir kadının cinayetini çevreleyen iki adamın şiddetli hikayesiyle son derece popüler bir bakış açısıyla ceza adalet sistemini araştıran bir drama. Sıradan bir üniversite öğrencisi olan Hyun Soo, aniden bir cinayet davasında baş şüpheli haline gelir. Shin Joong Han, Kim Hyun Soo'ya yardım etmeye istekli tek avukattır. Hukuk fakültesini zar zor bitiren Shin Joong Han'ın Kim Hyun Soo'nun davasına karışması, sonunda onun olağanüstü hayatını yeni zirvelere taşır.
 • IMDb 5.0
 • 4.252
 • 1
Truth 2021 (Çin)
İncele
Truth 2021 (Çin)
Jianghai Şehri Halkının Suç Savcılığından savcılar Li Yun Lin ve Yi Meng Yao, bir ekip oluşturmak üzere atandılar. Çözülmesi zor olan "sıfır itiraf" vakalarının darboğazını kırmak için gelişmiş teknikler kullanırlar.
 • IMDb 5.0
 • 5.640
 • 0
Hello Procurator 2021 (Çin)
İncele
Hello Procurator 2021 (Çin)
Jiang Wen Jing'in hayali savcı olmaktır. Savcılığa başarılı bir şekilde kabul edilir ve meslektaşları Yin Chuan ve Yu Kai Yin'in rehberliğinde başarılı bir savcı olmasına yardımcı olan birçok zor davayı üstlenir.
 • IMDb 5.0
 • 7.224
 • 4
The Devil Judge 2021 (Kore)
İncele
The Devil Judge 2021 (Kore)
Günümüz Kore'sinin distopik bir versiyonunda, günlük hayatın bir kaostan ibaret olduğu ve toplumun, insanların liderlerine karşı güvensizliklerini ve nefretlerini açıkça dile getirdiği noktaya kadar çöktüğü bir yerde geçiyor. Kanun ve düzenden yoksun bu dünyada, Baş Yargıç Kang, değişim ihtiyacına işaret ediyor. Mahkeme salonu, suçluları acımasızca cezalandırdığı ve ona "Şeytan Yargıç" lakabını kazandırdığı bir realite şovunun konusudur. Gerçek kimliğini ve hırslarını gizleyen gizemli bir havası olan bölücü bir figür olarak halk, onun gerçek bir kahraman mı yoksa mahkeme salonunda bilerek hoşnutsuzluk tohumlarını eken biri mi olduğundan emin değil."Şeytan Yargıç" ile yoksulluktan yükselerek kurumsal bir sosyal sorumluluk vakfının yöneticisi olan son derece hırslı Jung Sun Ah arasında acı bir rekabet şekillendi.Bu çalkantılı dünyaya gerçek adalet arayışında olan iki çocukluk arkadaşı girin: çaylak Yargıç Kim Ga On ve Polis Memuru Yoon Soo Hyun.Hem entrikacı Jung Sun Ah'a hem de kötü şöhretli "Şeytan Yargıç"a meydan okumak için gerekenlere sahipler mi?
 • IMDb 5.0
 • 4.478
 • 4
12
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Spor Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | takipçi satın al The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri