Tarihi Dizi
The Double 2024 Çin
İncele
The Double 2024 Çin
Büyük bir ayaklanmanın ardından her şeyini kaybeden varlıklı bir bölge hakiminin kızı Xue Fang Fei'nin hikayesini anlatıyor. Sekreterlik Direktörünün kızı Jiang Li tarafından kurtarıldı, Jiang Li kimliğini aldı ve başkente geri döndü.Dük Xiao Heng ve diğerlerinin yardımıyla sayısız zorluğun üstesinden geldi, adaletsizliğe karşı yorulmadan savaştı, haksız yere hapsedilen babasını kurtardı, Xiao Heng'e adaleti koruma konusunda yardım etti ve sıradan insanları korudu.
 • IMDb 5.0
 • 3.526
 • 1
My Wife’s Double Life 2024 Çin
İncele
My Wife’s Double Life 2024 Çin
Efsanevi hırsız, Xu ailesiyle evlenir ve böylece taş yüzlü müfettişle zeka ve irade savaşı başlatır. Bir kedi-fare oyununun ortasında kalan iki doğal düşman, karı koca olmayı öğrenir."Söğüt hırsızının" gerçek kimliği Liu Rong'dur. On üç yıl önce Lord Su tarafından Güney'deki büyük sellerden kurtarıldı. Liu Rong, ona borcunu ödemek için kızı Su Jin Zhen gibi davranır ve Xu Mu Chen ile evlenir. Lord Su'nun talimatları doğrultusunda yeşim kolyeyi bulmak için Xu malikanesine sızması gerekir. Başlangıçtan beri eşlerden hiçbiri evlilik sahtekarlığını düşünmedi. Görünüşte Liu Rong nazik ve düşünceli bir eş. Geceleri kötü şöhretli bir hayduttur.Müfettiş Xu Mu Chen ve hırsız defalarca çatışmalara yakalandı. Yakalamaya çalıştığı hırsızın karısı olduğunu bilmeyen Xu Mu Chen, hırsızla yaşadığı sıkıntılı karşılaşmalardan sonra geri döndüğünde evde onu bekleyen daha fazla belayla karşılaşır. Daha sonra bir memur ile bir hırsız arasındaki günlük etkileşimler tatlı bir aşka yol açar.
 • IMDb 5.0
 • 2.675
 • 4
Practice Daughter 2024 Çin
İncele
Practice Daughter 2024 Çin
Başbakanın kızı olan Mei Yu Shan, hayatını yetenekli bir hırsız olan Dou Zi ile değiştirir. Çok farklı kişiliklere ve kimliklere sahip bu ikili, hayatlarını değiştirme sürecinde pek çok komik hikayeyi ateşlerler. Yu Shan, "zorba bir hırsız" olarak farklı bir çekicilik göstererek Jixi Krallığının Veliaht Prensi Nan Gong Yao'yu nasıl kazanacak?Soğukkanlı ve takıntılı-kompulsif Veliaht Prens, Ulusal Usta Bai Ye tarafından yapılan ve veliaht prensin aşkının Jixi Krallığı'nın yok olmasına yol açacağını öngören kehaneti bozabilecek mi? Nihayetinde hem ülkesine hem de sevdiğine karşı sorumluluklarını yerine getirebilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.508
 • 0
Uncle Samsik 2024 Kore
İncele
Uncle Samsik 2024 Kore
1960'ların Güney Kore'sinde geçiyor. Dizi, iki adamın dostluklarını ve ülke tarihinin çalkantılı bir döneminde karşılaştıkları engelleri konu alıyor.Savaş sırasında bile her zaman günde üç öğün yemek yiyen Samsik Amca olarak bilinen Park Doo Chil ile Kore Askeri Akademisi'nden herkesin katılabileceği bir ülke yaratmak isteyen elit bir adam olan Kim San'ın hikayesini anlatıyor. iyi yaşıyor.
 • IMDb 5.0
 • 1.145
 • 0
Roses & Guns 2024 Çin
İncele
Roses & Guns 2024 Çin
Güzel ve çekici Wen Yu Nong, ailesinin intikamını almak için kılık değiştirme yeteneğine sahip bir casus oldu. Şimdi intikam almak için yeteneğini kullanmalı ve bir zamanlar sevdiği adamla yeniden bir araya gelirken başka biri gibi davranmalı.
 • IMDb 5.0
 • 2.963
 • 2
Lovesickness 2024 Çin
İncele
Lovesickness 2024 Çin
Sıradan bir kız olan Mo An An, kazara bin yıl öncesine gider ve nüfuzu tüm saraya yayılan Chu eyaletinin güçlü dükü Xiao Chu ile tanışır. Xiao Chu'nun hain kişiler tarafından zarar görme kaderini değiştirmek için Mo An An, zamanda üç kez yolculuk yapar ve Xiao Chu ile bin yıllık öfkeli bir aşk yaşar.
 • IMDb 5.0
 • 5.679
 • 3
Heroes 2024 Çin
İncele
Heroes 2024 Çin
Farklı geçmişlere sahip bir grup bireyin hikayesi, Qing Hanedanlığı'nın sonlarında beklenmedik bir şekilde gizemli bir hazine avı yolculuğunun içine çekildi. Büyük ve çalkantılı tarihin ortasında başarılı olabilecekler mi, nihai hedeflerine ulaşabilecekler mi ve kendi nesillerinin kahramanları olabilecekler mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.496
 • 1
The Imposter 2024 Çin
İncele
The Imposter 2024 Çin
Hayalet yazarı Tu Cha Cha, romantik kaçamaklarını gizlemek için kendisini isteksizce Bayan Wen'e aşk mektupları yazarken bulur. Tu Cha Cha, istemeden mektubun alıcısı Shen Bu Yan'a karşı hisler geliştirir. Tu Cha Cha, Shen Bu Yan'ı Bayan Wen'in babasının entrikalarından korumak amacıyla, onu Bayan Wen'in peşine düşmekten vazgeçirmek için geçici bir aile kurar.Ancak çok geçmeden Bayan Wen'in babasının kurduğu tuzağa düşerler ve bu da maskeli balolarının ciddi sonuçlarına yol açar. Tu Cha Cha, Shen Bu Yan ve derme çatma aileleri birlikte bir aldatma ağında gezinerek yol boyunca şok edici bir komployu ortaya çıkarırlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.639
 • 2
Cheng Xi’s Song 2023 Çin
İncele
Cheng Xi’s Song 2023 Çin
Deliliğini, derin sarayın devasa dalgalarını yuvarlamak ve bu kötü hanedanlığın karanlık gelgitini arttırmak için kullanır!
 • IMDb 5.0
 • 2.834
 • 5
Land of Dreams 2024 Çin
İncele
Land of Dreams 2024 Çin
Qing Hanedanlığı'nın sonu ve Çin Cumhuriyeti'nin başlangıcında, zengin Lin ailesi bir gecede yok edilir. Hayatta kalan tek kız Lin Meng Chen, ölen oğullarıyla hayalet bir düğünle evlenmeleri için kötü ve zengin Huang ailesine satılır. Tam Meng Chen diri diri gömülmek üzereyken, Huang ailesini yok etmekle görevlendirilen Kan Kurban Salonu'nun en iyi suikastçısı Xiao Sheng kazara onu kurtarmaya gelir.Xiao Sheng'in birini öldürmesiyle ilgili tüm sürece tanık olan Meng Chen, yalnızca korku göstermemekle kalmıyor, aynı zamanda görevdeki adamı velinimet olarak görüyor. Xiao Sheng daha sonra Meng Chen'i yanında tutmaya karar verir. Birbirlerine erkek ve kız kardeş olarak hitap ediyorlar ve Xiao Sheng, Meng Chen'i hayatının geri kalanında korumaya yemin ediyor.On yıl göz açıp kapayıncaya kadar geçti. Xiao Sheng, "kız kardeşinin" iyi bir ortamda büyümesine izin vermek için ikili bir kimlikle yaşıyor. Meng Chen'in önünde, yabancı firmalarla iş yapan bir işadamı olan Bay Ye'dir. Meng Chen'in bilmediği gizli karanlıkta, Kanlı Kurban Salonu'nun en iyi suikastçısı olmaya devam ediyor.Ancak Xiao Sheng, on yıldır koruduğu bu masum ve saf kız kardeşi Meng Chen'in aslında onun gerçek kimliğini öğrendiğini ve gizlice Kan Kurban Salonuna katıldığını çok az biliyor. O, Xiao Sheng'in öğrencisi oldu. O artık Gu Yu adında yapım aşamasında olan bir suikastçıdır.
 • IMDb 5.0
 • 1.866
 • 0
Bazaar Beloved Birds 2024 Çin
İncele
Bazaar Beloved Birds 2024 Çin
Yu Xi Xi ve Yu Chao aynı çatı altında büyüdüler. Yu Chao çekingendi ve nadiren gülümseyerek ilkelerine sadık kalırken, Yu Xi Xi canlı, yaramaz ve özgür ruhluydu.Anneleri, ölmeden önce hem Ölümsüz İrade Kulesi'ni hem de Yu ailesini Yu Chao'ya emanet etti. Eş zamanlı olarak, ikilinin gelecekte birbirlerine destek olabileceklerini ve birbirlerine bakabileceklerini umarak, Yu Chao'yu mümkün olan en kısa sürede Yu Xi Xi ile evlenmeye çağırdı. Ancak ikili birbirlerine karşı karşılıklı hoşnutsuzluk besliyorlardı. Eş zamanlı olarak, dövüş dünyasında on beş yıl önceki bir skandal yeniden su yüzüne çıktı ve karmaşık dövüş güçleri, kinler ve romantik karışıklıklarla durumu daha da karmaşık hale getirdi.Çatışmaların ve mücadelelerin ortasında Yu Xi Xi ve Yu Chao, dövüş dünyasında kendi yollarını keşfederek kurtuluşu buldular. Dövüş dünyası sakinleşince Yu Xi Zi ve Yu Chao, Ölümsüz İrade Kulesi'ne geri döndüler ve her birinin adından bir karakter alarak burayı "Zhao Xi Kulesi" olarak yeniden adlandırdılar. Hazine ya da unvan aramadılar; sadece canlı bir dünyanın ortasında tatmin edici ve neşeli bir hayat yaşamak istiyorlardı.
 • IMDb 5.0
 • 3.118
 • 0
Love Is Written in the Stars 2023 Çin
İncele
Love Is Written in the Stars 2023 Çin
Zhou Yuan, duygusal bağlar kurmaya başlarsa ciddi şekilde hastalanacak bir dövüş sanatları dahisidir. Qingyun Akademisi'ne girmek için erkek kılığına girdikten sonra, düğünlerden nefret eden genç marki ile tanışır.Kader, Wei Qi ve Zhou Yuan'ın kaderlerini zorla birbirine bağladı. Wei Qi, Wei Hou'nun tek oğludur. Dışarıdan bakıldığında olağanüstüdür ve yanında kibirli bir hava taşır. Özel hayatında evlilikten nefret eden bir adamdır çünkü müstakbel evliliklerinin her biri başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Bunun dışında Qingyun Akademisi'nin derebeyidir.Zhou Yuan, erkek gibi davranarak akademiye gizlice girdiğinde Wei Qi'yi yavaş yavaş tanımaya başlar. İnsanlar arasındaki bağlantıları görmesini sağlayan özel bir yetenekle doğdu. Ancak, ne zaman duygular hissetmeye başlasa, onu ciddi şekilde hasta eden bir yan etkisi vardır. Wei Qi ve Zhou Yuan, kötü güçleri yenmek için el ele verir.
 • IMDb 5.0
 • 2.837
 • 0
The Substitute Princess’s Love 2024 Çin
İncele
The Substitute Princess’s Love 2024 Çin
Savaş Tanrısı Wen Ye, düğününün arifesinde savaşta öldü ve ülke çapında yas tutuldu. Müstakbel gelin, Shen ailesinin meşru kızıydı. Ancak Bayan Shen, kızının dul kalmasına izin verme konusunda isteksizdi ve nişanın bozulmasıyla birlikte gelecek eleştirilerden korkuyordu. Böylece, inzivaya çekilmiş, görüşmediği gayri meşru kızı Shen Ke Yi'yi buldu ve onu, kızının yerini evlilikte almaya zorladı.Yanlış bir savaş raporu nedeniyle Wen Ye zaferle döndü ve Wang ailesiyle evlenen Shen Ke Yi gerçek prenses oldu. Ancak o ve prens karmaşık ve canlı bir ilişki geliştirdiler ve yolculukları sırasında aşk kıvılcımlarını ateşlediler. Sayısız zorlukla karşılaştıktan sonra sonunda sevginin ve korumanın gerçek özünü anladılar. Sonunda, zenginlik ve refah aramak yerine, yalnızca ikisine ait olan birkaç dakikalık boş zamanı arzulayarak birlikte olmayı seçtiler.
 • IMDb 5.0
 • 3.720
 • 1
Peacock in Wonderland 2024 Çin
İncele
Peacock in Wonderland 2024 Çin
Fizik ustası Hua Ni, tesadüfen Peacock City'ye zaman yolculuğu yapar ve Peacock Tarikatı'nın kutsal elçisi olur. Hua Ni, hem kendisini bir felaket olarak gören Tavus Kuşu Tarikatı hem de gizemli suikastçı örgütü Baihuasha ile uğraşmak zorundadır. Hua Ni, Ayinler Bakanlığı'ndan Li Muyang'ın yardımıyla defalarca tehlikeden kaçar. Tam bu beyefendiye aşık olurken, onun aslında Baihuasha'nın lideri olduğunu öğrenir. Hua Ni yavaş yavaş Baihuasha'nın insanların geçim kaynaklarını kurtarmak ve gerçeği savunmakla ilgili olduğunu anlayınca Peacock Şehri halkına yardım etmek için Li Muyang ile birlikte çalışmaya kararlıdır. Bu süreçte ikisi benzer zihniyetleri paylaşarak birbirlerine aşık olurlar. Ancak tam evlenmek üzereyken geçmişin gizemleri ortaya çıkar...
 • IMDb 5.0
 • 3.014
 • 2
Lady Revenger Returns from the Fire 2024 Çin
İncele
Lady Revenger Returns from the Fire 2024 Çin
Luo ailesinin nazik ve barışçıl en büyük kızı Luo Ai Lian, ani bir felaket nedeniyle bir gecede her şeyini kaybetmiş ve zenginlikten bataklığa atılmıştır. Pek çok zorluk yaşadıktan sonra sonunda kıl payı kurtuldu ve hem edebiyat hem de dövüş sanatlarında yetenekli olan eskort ajansı Shen Dan Qing'in en büyük kızı oldu.Küllerinden yeniden doğdu ve düşmanlarını elleriyle parçalamanın zorlu yoluna girerek farklı bir hayata başladı. İntikam sürecinde Shen Dan Qing, yanlışlıkla kayıp hazineyi arayan General Xu'nun görüşüne girerek şüphe uyandırdı. Bu, Shen Dan Qing'in intikam yolunu daha da inişli çıkışlı ve benzersiz hale getirdi. Bu heyecan verici zeka ve cesaret savaşında birbirlerine yardım ettiler ve birbirlerine değer verdiler ve bir dizi heyecan verici hikaye yaşandı.
 • IMDb 5.0
 • 5.460
 • 2
My Divine Emissary 2024 Çin
İncele
My Divine Emissary 2024 Çin
Okulda kötü performans gösteren, kendine güveni olmayan bir kız olan Li Meng Meng'e hiç kimse dikkat etmez. Bir gün, tanrısal elçi olarak selamlanmak üzere Qi Krallığı'nın alışılmadık dünyasına dalar. Günümüz becerilerine bağlı olarak genç kara karınlı kralın akıl hocası olur.
 • IMDb 5.0
 • 3.378
 • 4
In the Name of the Brother 2024 Çin
İncele
In the Name of the Brother 2024 Çin
1944 yılında Harbin'de kukla Mançukuo rejimi altında geçen filmde, demiryolu polisi kılığına girmiş bir yeraltı partisi üyesi olan Song Zhuo Wen, casusluk departmanı başkanı Guan Xue tarafından yanlışlıkla cankurtaran olarak tanımlanır - ama aslında Zhuo Wen'in uzun süredir görevde olduğu kişidir. -İkiz kardeşi Song Zhuo Wu'yu kaybettik. Kwantung Ordusu subayı Asano Daigo'nun Harbin'deki nihai görevini ortaya çıkarmak için Zhuo Wen, casus departmanına sızmak için Guan Xue'yu kullanmaya karar verir, ancak Zhuo Wu'nun aniden ortaya çıkışı onu beklenmedik bir belaya sürükler.Guan Xue soğukkanlı ve şüpheci, zalim ve acımasızken, Zhuo Wu doğası gereği dürtüseldir ve çoğu zaman istemeden Zhuo Wen'in operasyonlarını sabote eder. Kardeşler ancak üstlerinin düzenlemeleri yoluyla işbirliği yapar ve birbirlerini korurlar, casusluk departmanındaki meslektaşları arasındaki açık ve gizli mücadelelerden kaçınırlar ve sonunda Guan Xue ile Japon yetkililerin güvenini kazanırlar.Bu kısa yıl içinde yeraltı partisi üyeleri, Japon ordusu ve Sovyetler Birliği tarafından hazırlanan gizli bir operasyonu ortaya çıkarmak ve durdurmak, partileri içindeki kukla Mançukuo casuslarının kökünü kazımak ve savaşın nihai zaferini memnuniyetle karşılamak için zorluklara katlanırlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.509
 • 1
Missing Crown Prince 2024 Kore
İncele
Missing Crown Prince 2024 Kore
Eşi olmaya hazırlanan bir kadın tarafından kaçırılan bir veliaht prensi konu alan romantik komedinin Joseon dönemi versiyonu. Canlarını kurtarmak için kaçan ikili arasında aşk gelişir.
 • IMDb 5.0
 • 6.444
 • 1
The Reincarnated Lovers 2024 Çin
İncele
The Reincarnated Lovers 2024 Çin
Tang Wan Wan, düğün gününde damadı Xiao Xuan Yi tarafından öldürüldü. Tang Wan Wan, nefretle, Xiao Xuan Yi'yi öldürme fırsatını buldu ve ardından kendini öldürmeyi seçti, ancak yanlışlıkla üç yıl öncesine geri döndü. Ama bilmediği şey, Xiao Xuan Yi'nin bu hayatında da önceki hayatına dair anılarının olduğuydu. İkisi aynı anda yeniden doğar ve son derece sadist bir aşk yaşanır...
 • IMDb 5.0
 • 3.959
 • 2
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle