Tarihi Dizi
Passionate Love 2024 Çin
İncele
Passionate Love 2024 Çin
Ailesi yok edilen Duan Xun Chu, yengesi Lin Wen Yu'yu düşmanının kızı olarak yanlış anladı. Uzun yıllar nefretle yaşadıktan sonra savaş ağası general oldu ve intikam için geri döndü. İkili, aile kinlerinin birbirine karışması altında çatışmalar ve yanlış anlaşılmalar yaşamaya devam etti. Birbirlerini ayırma sürecinde gizlice birbirlerine aşık oldular ve sonunda yanlış anlaşılmayı çözdüler ve ikisi geleceğe doğru ilerlemek için el ele verdi.
 • IMDb 5.0
 • 490
 • 0
A Lucid Dream 2024 Çin
İncele
A Lucid Dream 2024 Çin
Yoshioka Futaba, lisenin ilk yılının sonunda ilk aşkı Tanaka Kou ile tanışır. Ortaokul günlerinde aynı okula gittiler ama o aniden başka bir okula geçti. Üç yıl sonra farklı soyadı olan Mabuchi Kou ile yeniden karşısına çıkar. Kişiliği de sıcaktan soğuğa değişmiş görünüyor. Üç yıl öncesinden tamamen farklı bir insan gibi. Yoshioka Futaba, Mabuchi Kou'nun son üç yılda başına gelenleri yavaş yavaş öğrenir ve ona karşı yeniden hisler beslemeye başlar.
 • 513
 • 0
Judge Dee’s Mystery 2024 Çin
İncele
Judge Dee’s Mystery 2024 Çin
Suç çözme yetenekleriyle tanınan Di Renjie'nin efsanevi hikayesini anlatıyor. Di Renjie imparatorluk sınavlarını kazandı ve Chang'an'daki resmi atamasını bekliyor. Ancak İmparatoriçe Wu Zetian tarafından aniden birçok gizemle karşılaştığı bir sınır kasabasına gönderilir. Di Renjie bu başarıyı sürdürme zorluğunun üstesinden geliyor
 • IMDb 5.0
 • 1.391
 • 4
The Happy Seven in Chang’an 2024 Çin
İncele
The Happy Seven in Chang’an 2024 Çin
Küçük bir kasabadan babasını aramak için Changle Şehrine gelen bir çiftçi kızı olan Xie Quan Jia, bir gecede yerel kodaman Li Tian Di'nin varisi olur. Ancak çok geçmeden büyük bir servet miras almak yerine kendisine büyük borçlar bırakıldığını keşfeder. Li'nin evinde buluşan birkaç kişi vardır: soylu genç alacaklı Shangguan Gu Chuan, imparatorluk sınavlarına girmek için başkente gelen ve kalacak yer arayan bilim adamı Fan Zhong Ju ve borcunu ödemeye gelen genç adam Liu Lang. Li Tian Di'ye şükran borcumuz var. Babasının gitmesi ve borçlarının ödenmemiş olması nedeniyle, Xie Quan Jia, acil alacaklıyla uğraşırken, bu adamların malikaneye yerleşmesine ve boş odaları Batı Bölgelerinden bir prensese ve görücü usulü evlilikten kaçan hizmetçisine kiralamasına karar verir. Borç yükünü hafifletmek için restoran müdürü Guo Dong Li ile birlikte. O andan itibaren, birlikte yaşarken her birey enerjisini Changle'da kendi başarısını elde etmeye adar. Hayallerinin kaotik peşinde koşarken ve konağa sürekli gelen ziyaretçi akışıyla uğraşırken, huzursuzluk dolu ama sonuçta neşeli bir yaşam sürüyorlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.160
 • 0
Fighting for Love 2024 Çin
İncele
Fighting for Love 2024 Çin
Hikaye, Güney Xia hanedanlığının kuruluş döneminde kadınsı kıyafetlerini bir kenara atıp savaş zırhı giyen, efsanevi bir kadın savaşçı olmak için zorluklara katlanan kadın general A Mai'yi konu alıyor. Güney Xia'daki Jingguo Dükü'nün kızı A Mai, tüm ailesinin çocukluk arkadaşı Chen Qi tarafından öldürüldüğüne tanık olur. Yıllar sonra, artık genç bir kadın olan A Mai, erkek kılığına girer ve Chen Qi'den intikam almak için dövüş dünyasında dolaşır.A Mai, bir dizi tesadüf sonucu Büyük Prenses'in oğlu Shang Yi Zhi'yi kurtarır ve ardından onun tehlikeli durumlardan defalarca kaçmasına yardım ederek kaderlerini birbirine bağlar. Savaş çıkınca A Mai, kadınsı kıyafetlerini çıkarır ve orduya katılarak piyade askeri olur. Olağanüstü askeri yetenekleriyle olağanüstü başarılara imza atar ve General Mai rütbesine yükselir. Bunun yanı sıra, avlanan ve zorluklarla karşılaşan Shang Yi Zhi'nin gerçek benliğini bulmasına ve büyük işler başarmasına yardımcı olur.Savaş alanında A Mai, düşman kuvvetlerinden General Chang Yu Qing ile defalarca çatışıyor. Karşılaşmalarına rağmen, istemeden de olsa ölüm kalım durumlarını birlikte yaşarlar ve karşılıklı anlayış ve saygı geliştirirler. Ancak savaşın vahşeti ile karşı karşıya kalan A Mai, kişisel bağlarını isteyerek bir kenara bırakır ve ordusunu savunmak için gençliğini ve şevkini kullanır.
 • IMDb 5.0
 • 2.314
 • 1
Captivating the King 2024 Kore
İncele
Captivating the King 2024 Kore
Lee In bir prens. Ağabeyi, ona çok değer veren Kral Lee Sun'dur. Ağabeyine sadakat yemini eden Lee In, Qing Hanedanlığı tarafından rehin alınır. Kral Lee Sun çok geçmeden küçük kardeşinin sadakatini ihanet olarak görür ve ondan nefret etmeye başlar. Lee In bu yüzden derin duygusal acıya katlanıyor.Lee In daha sonra oyunlarına bahis oynayan bilinmeyen bir baduk oyuncusuyla tanışır. Baduk oyuncusuna tamamen hayrandır. Koşullar sonucunda Lee In kral olur. En yüksek mevkiye sahiptir ve güçlü bir insandır ama içten içe üzgün ve zayıftır.Kang Hee Soo, tanınmayan bir baduk oyuncusu olarak ün kazandığında Prens Lee In ile tanıştı ve ona aşık oldu. Kader girdabının etkisiyle bir casusa dönüşür. İntikamını almak için Kral Lee In'e yaklaşır.
 • IMDb 5.0
 • 2.651
 • 2
Knight Flower 2024 Kore
İncele
Knight Flower 2024 Kore
Cho Yeo Hwa 15 yıldır dul. Kayınvalidesi bölgedeki en prestijli soylu ailedir. Gündüzleri evinde sessizce yaşıyor ve asla dışarı çıkmıyor. Ancak gece boyunca Yeo Hwa gizlice çevredeki duvarın üzerinden atlar ve yardıma ihtiyacı olan insanlarla ilgilenir. Bu süreçte Park Soo Ho ile yakınlaşır ve geleceği hakkında hayaller kurmaya başlar. Bu arada Soo Ho kıdemli bir subaydır. İşinde iyi ve çekici bir görünüme sahip.
 • IMDb 5.0
 • 3.171
 • 2
Different Princess 2024 Çin
İncele
Different Princess 2024 Çin
Yazar Hua Qing Ge, kendi romanlarının dünyasında bir karaktere dönüşüyor. Senaryonun kontrolünün kendisinde olduğunu düşünüyordu ama Ji Chu'ya aşık olmak planın bir parçası değildi.
 • IMDb 5.0
 • 3.992
 • 2
Love Song for Illusion 2024 Kore
İncele
Love Song for Illusion 2024 Kore
Birbiriyle çelişen iki kişiliğe sahip bir adam ile onu seven bir kadın arasındaki yürek hoplatan aşk hikayesi ve şiddetli takıntı.
 • IMDb 5.0
 • 3.808
 • 2
The Mutations 2023 Çin
İncele
The Mutations 2023 Çin
Hikaye, Ming Hanedanlığı'nın sonlarında gizemli bir salgının ortaya çıktığı dönemde geçiyor. Gizli servis üyesi Chu Sijing'in ıssız bir adada ölüm kalım krizine doğru yol aldığı heyecan verici yolculuğunu konu alıyor.
 • IMDb 5.0
 • 2.308
 • 0
Gyeongseong Creature 2023 Kore
İncele
Gyeongseong Creature 2023 Kore
Jang Tae Sang zengin bir adamdır. Gyeongseong'daki Bukchon çevresindeki en çekici adam olarak biliniyor. Aynı zamanda bölge hakkında güvenilir bir bilgi kaynağıdır. Durumlara hızlı tepki verme yeteneği, keskin içgörü ve sosyallik gibi yetenekleri onu şu anki konumuna getirdi. Kısa süre sonra Yoon Chae Ok'la yakınlaşmaya başlar ve bu da onun bir kişi olarak önceliklerini yeniden değerlendirmesine yol açar.Yoon Chae Ok, todugun (kayıp insanları bulan kişi) olarak ünlüdür. Küçük bir çocukken babasıyla birlikte Mançurya ile Çin'in Şanghay kenti arasında seyahat etti. Hayatı kolay değildi ve o sırada nasıl hayatta kalacağını öğrendi. Silah atma, bıçak kullanma ve makine kullanma becerilerini geliştirdi. Annesi 10 yıl önce kaybolmuştu. Yoon Chae Ok, annesini bulmak için Gyeongseong'a gelir. Orada Jang Tae Sang'la ilişki kurar. Bir dizi gizemli kayıp vakasını takip ederler ve korkunç bir gerçekle karşılaşırlar.
 • IMDb 5.0
 • 1.822
 • 1
Weaving a Tale of Love 2.Sezon 2023 Çin
İncele
Weaving a Tale of Love 2.Sezon 2023 Çin
Kudi Liu Li ve Pei Xing Jian'ın uyumlu bir evliliği var. Pozisyonundan indirildiğinde onu Xizhou'ya kadar takip eder ve burada genç asil Qu Chong Yu ile karşılaşırlar. Qu Chong Yu, aniden resmi bir göreve atanan ve yeni gelenlere bilerek sorun çıkaran Pei Xing Jian'a karşı çok dikkatlidir. Çift, insanlar için en iyi olanı yapma konusunda aynı aklı ve kalbi paylaşıyor. Samimiyetleri sonunda Qu Chong Yu'yu harekete geçirir ve böylece düşmanı bir dosta dönüştürür.Bu arada, Anxi Büyük Koruyucusu Su Hai Zheng, Pei Xing Jian'ı kendi çıkarları için gözaltına aldı. Liu Li, kocasının eve dönmesine yardım etmek için Xizhou halkını harekete geçirir. Tehlike yaklaştığında Xizhou halkının güvenliğini sağlamak için bir kez daha yaratıcılığını kullanır.
 • IMDb 5.0
 • 3.156
 • 7
Wife Above All 2023 Çin
İncele
Wife Above All 2023 Çin
Başkentte, Qinchao Tang eczanesinin başkanı Qin Chong Lou ve General Yun Zi Long, eşzamanlı olarak imparatorun Mo Aile Tıp Kliniğinin kızıyla evlenme kararnamesini ararlar. Ancak Mo ailesinin iki kızı vardır; meşru kızı Mo Jing Yu ve gayri meşru kızı Mo Ban Xia.İmparator, eşlerini belirlemek için kura çekmeleri gerektiğini emreder: Kim çekerse, o kişi onun eşi olacaktır. Qin Chong Lou bacak rahatsızlığından muzdariptir ve Mo Jing Yu'nun tıpta yetenekli olduğunu duyar. Onu iyileştirebileceğini umuyor.Bu arada Yun Zi Long, kan davasından dolayı derin bir kin besliyor. Askeri malzeme ve tıbbi malzemelerin taşınmasında hatalar meydana geldiğinde ailesi suça karışmıştı. Hayatta kalan tek kişi o ve bu tıbbi materyaller Mo Aile Tıp Kliniğinden Mo Xiang tarafından gönderildi.Yun Zi Long, Mo Xiang'ın Mo Ban Xia'dan yana olduğunu duyar ve onu, Mo Xiang'ın Yun ailesine zarar verme ve ailesinin intikamını alma konusundaki rolüne dair kanıt elde etmek için kullanmak ister. Doğru kişiyle evlendiklerinden emin olmak için Qin Chong Lou, şanslı çantalar için çekilişi düzenler.Ancak kaderin kendi planları vardır ve işler ters gider: Qin Chong Llou, Mo Ban Xia ile evlenir, Yun Zi Long ise Mo Jing Yu'nun damadı olur. İki gönülsüz çift evlilik hayatına başlar ancak gerçekten de uyumlu olduklarını keşfederler...
 • IMDb 5.0
 • 3.551
 • 0
Unshakable Faith 2023 Çin
İncele
Unshakable Faith 2023 Çin
Polis memuru Pang Hong Mei, ABD ve Jiang casus ajanlarının yarattığı birçok engelin ortasında, ABD'den dönen vatansever bilim adamı Ji Danyang'ı düşman casusundan kurtardı. -Su Damlası Projesine- katılmak için Ji Danyang'a Lumen Şehrine kadar eşlik etti. Düşman özel kuvvetleri, -Kaya Operasyonu- kod adıyla bir sabotaj planı hazırlayıp, güçlerini yoğunlaştırarak -Su Damlası Projesini- yok etmeye çalıştı.Pang Hong Mei ve Ji Dan Yang, Lumen'de düşman ajanlarıyla ölüm kalım savaşı verdiler, düşmanın komplosunu boşa çıkardılar, -Su Damlası Projesini- korudular ve sonunda beklenen başarıya ulaştılar. Ölüm kalım sınavından geçen çift, aynı zamanda hayallerine ve sağlam ideallerine de kavuştu.
 • IMDb 5.0
 • 2.172
 • 0
A Female Student Arrives at the Imperial College 2021 Çin
İncele
A Female Student Arrives at the Imperial College 2021 Çin
Büyük Mareşal'in tek kızı olan ve İmparatorluk Koleji'ndeki tek kadın öğrenci olan Sang Qi'nin hikayesi.Ağabeyinin son arzusunu yerine getirmek istiyor: Imperial College'da okumak. Yolda, Yan Krallığının bir numaralı genç efendisi Yan Yun Zhi'nin işlemeli çantasını ve Fener Festivali davetini kabul etmesi için de bir kumar oynar. Başarılı olmazsa festivalde sahne alacak ünlü müzisyenin yerini alması gerekir. Başlangıçta Sang Qi bunun kolay bir iş olacağını düşündü. Ancak Yan Malikanesi'ne her gidişinde kovuldu. Babasının sayısız yalvarma ve ikna girişiminden sonra İmparator, sonunda Sang Qi'nin İmparatorluk Koleji'ne kaydolma isteklerini kabul eder. Böylece, iyi çocukluk arkadaşı Zhuo Wen Yuan ve diğer brokar üniformalı genç ustalarla birlikte kampüs hayatına başlar ve tarihte Imperial College'a kaydolan tek kız öğrenci olur.
 • IMDb 5.0
 • 1.906
 • 0
Nang Fah Rai Nam 2023 Tayland
İncele
Nang Fah Rai Nam 2023 Tayland
Tayland'ın ilk kadın doktorlarından biri olan Pierre Vejjabul'un hayatını konu alıyor.​
 • IMDb 5.0
 • 1.148
 • 0
Cordial Companions 2023 Çin
İncele
Cordial Companions 2023 Çin
Miduoduo Silahlı Eskort Ajansının çekingen ve tereddütlü lideri Lin Wan Qing, ajansı yeniden canlandırmak için yarı zamanlı bir suikastçı olarak yüksek mahkemeye sızar. Yüksek mahkemenin soğuk ve acımasız yetkilisi Su Mo Yi, iyi kalpli Lin Wan Qing'le kafa kafaya tanışır ve ona eşlik eder. Vakaları araştırmak ve imparatorluk şehrini korumak için güçlerini birleştirirler ve sonuçta her iki yönde de giden başarılı bir aşk hikayesine ulaşırlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.992
 • 0
The Story of Park’s Marriage Contract 2023 Kore
İncele
The Story of Park’s Marriage Contract 2023 Kore
Joseon Konfüçyüsçü bir kız olan Park Yeon-woo'nun, Kang Tae-'nin ölümünden sonra kimliği belirsiz bir kişi tarafından bir kuyuya atıldıktan sonra 200 yıl zamanda yolculuk yaparak 2023 yılına kadar Joseon'a geri dönmeye çabalayan hikayesini anlatıyor. ha, kocası.
 • IMDb 5.0
 • 4.293
 • 1
Goryeo-Khitan War 2023 Kore
İncele
Goryeo-Khitan War 2023 Kore
KBS'nin 34. Daeha dramasında Kral Hyeonjong ve Kang Kam Chan, 26 yıl süren Goryeo-Khitan Savaşı'nı zafere götürüyor ve Doğu Asya'da barış ve Goryeo'da refah çağını başlatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 3.476
 • 0
Story of Kunning Palace 2023 Çin
İncele
Story of Kunning Palace 2023 Çin
Hayatında en yüksek güce ve otoriteye sahip olmayı arzulayan düşmüş kraliçe Jiang Xue Ning, kral Shen Jie'nin zehirlenmesinin ardından isyancılar tarafından rehin tutuldu. Bu hayatta kraliçenin otoritesine ulaşmak için etrafındaki herkesi kullandı ama sonunda ev hapsinde kaldı ve Xie Wei tüm şehri katletti. Daha sonra imparatorun yanına gömülme fermanını aldı. Saraya girmeyerek kaderini değiştirmek için ikinci bir şans elde etti ama yeniden doğduktan sonra uyandığında çoktan ortalığı karıştırıyordu. Saraya girmemeye yemin etmesine rağmen olaylar onu bir kez daha sarayla ve en çok nefret ettiği Xie Wei ile karşı karşıya getirir.
 • IMDb 5.0
 • 6.041
 • 4
Wonderland of Love 2023 Çin
İncele
Wonderland of Love 2023 Çin
-Wonderland of Love- sınırı koruyan ve isyanı bastırma sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalan imparatorun torunu Li Ni'nin hikayesini konu alıyor. Li Ni, imparatorun torunu olmasına rağmen babası tarafından hiçbir zaman sevilmedi. Kimliğini gizliyor ve iktidar için savaşmaya niyeti olmayan, kaygısız bir cephe hattı sınır generali olmaktan memnun. İsyancılara karşı yapılan askeri kampanyalar sırasında Cui ailesi ordusunun komutanı General Cui Yi'nin tek kızı hırslı Cui Lin ile karşılaşır. Cui Lin gerçek kimliğini gizledi ve ordunun yanında savaşan Teğmen He kılığına girdi. Savaş alanlarında yolları defalarca kesişir. Biri entrikacı ve esprili, diğeri ise kurnaz ve açık sözlü. Birbirleriyle olan rekabetlerinde, zaman zaman birbirlerinin kazanan olarak savaşmak için planlarını ve hareketlerini hesaplayıp tahmin ederler, bu da onları aşık olma yoluna sürükler.
 • IMDb 5.0
 • 5.200
 • 3
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | takipçi satın al The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle