Komedi Dizi
Miss Night and Day 2024 Kore
İncele
Miss Night and Day 2024 Kore
Lee Mi Jin, çeşitli yarı zamanlı işlerde çalışmaktan ve uzun süredir bir işe hazırlanmaktan yorulmuş, iş arayan bir kişidir. Bir gün yaşadığı bir olay nedeniyle 50'li yaşlarına gelir ve gündüzleri 50'li yaşlarına, geceleri ise 20'li yaşlarına kadar gençleşir.Bu absürd trajediden yılmaz ve bunu bir işin kapısını çalmak için bir fırsat olarak kullanır. 20'li yaşlarında ve 50'li yaşlarında yıllarca süren iş aramanın getirdiği zengin deneyimle, her zaman istediği işe girmeyi başarır.Bu arada, hassas ve huysuz mükemmeliyetçi bir savcı olan Gye Ji Woong, kendisini gece gündüz istemeden Lee Mi Jin'in içinde bulur...
 • IMDb 5.0
 • 218
 • 0
My Sweet Mobster 2024 Kore
İncele
My Sweet Mobster 2024 Kore
Bu bir kurtuluş ve yeni başlangıçların hikayesidir. Eski bir gangster olan Seo Ji Hwan, sıkıntılı geçmişini geride bırakmak için bir yolculuğa çıkar. Kore'yi boydan boya dolaşarak suç örgütlerini dağıtıyor ve eski hükümlülere yeni bir başlangıç ​​sunuyor. Bu arada çocukluk arkadaşı ve artık çocuklara yönelik içerik yaratıcısı olan Go Eun Ha ile yeniden bağlantı kurar.Genç izleyicileri tarafından sevgiyle 'mini kız kardeş' olarak bilinen Eun Ha, videolarında sıcaklık ve pozitiflik yayıyor ve çocukluktaki tek oyun arkadaşı ve koruyucusu olan Ji Hwan ile ilgili değerli anılarından ilham alıyor. Ji Hwan'ın kaba dış görünüşünün ötesini görüyor ve sarsılmaz bir sevgiyle, ortak geçmişlerinin masumiyetini geri kazanmasına yardım etmeye çalışıyor ve ona eski hayatının gölgeleri arasında bir umut ışığı sunuyor.
 • IMDb 5.0
 • 698
 • 0
My Love Mix-Up 2024 Tayland
İncele
My Love Mix-Up 2024 Tayland
Çekingen ve beceriksiz Atom, sınıfta yanında oturan kız Matmi'ye aşıktır. Silgisini ödünç aldığında ve üzerine başka bir çocuğun adının (Kongthap) yazdığını görünce umutsuzluğa kapılır. Daha da kötüsü Kongthap, Atom'un düşürdüğü silginin üzerinde kendi adını görüyor ve Atom'un ona aşık olduğunu düşünüyor!
 • IMDb 5.0
 • 639
 • 0
I Am Nobody 2023 Çin
İncele
I Am Nobody 2023 Çin
Sıradan bir genç adam olan Zhang Chu Lan, büyükbabasının cesedi gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca "Yabancılar"ın benzeri görülmemiş bir dünyasına karışır. Sinister Pleasure'ın beklenmedik takibi, acımasız bir organizasyon ve Feng Bao Bao adında esrarengiz bir kızın aniden ortaya çıkışıyla karşı karşıya kalan o, artık süper gücünü saklamamaya karar verir.Büyükbabasının geçmişini araştırdıkça, yavaş yavaş tarihin gizemlerinin çözülmeye başladığı Yabancılar dünyasının bir parçası haline gelir. Büyükbabası tarafından kendisine öğretilen ve Qi Apotheosis olarak bilinen dövüş sanatları tekniği, birçok dövüş sanatı grubunun art niyetli olarak aradığı Sekiz Yüce Beceriden biridir. Daha sonra Dövüş Sanatları Turnuvasında Sekiz Yüce Beceriden biri olan Gale Kapısı'nda ustalaşan bir Yabancı olan Wang Ye ile tanıştı. Wang Ye'nin amacı ona kaderinin ne kadar ağır olduğunu açıklamak ve turnuvanın ödülünü almasını engellemekti. Her şeyin arkasında şok edici bir sır yatıyor ve Feng'in gizemli kökenleri gerçeğin anahtarını tutuyor gibi görünüyor.Genç Yabancılar, zorlukların üstesinden gelmek ve birbirlerinin arkasında duran arkadaşlar olmak için omuz omuza savaşırlar. Büyüme yolculuğunda her biri kendi doğruluk duygusunu ararken, iyiyle kötü arasındaki savaş ufukta beliriyor...
 • IMDb 5.0
 • 1.397
 • 1
My Wife’s Double Life 2024 Çin
İncele
My Wife’s Double Life 2024 Çin
Efsanevi hırsız, Xu ailesiyle evlenir ve böylece taş yüzlü müfettişle zeka ve irade savaşı başlatır. Bir kedi-fare oyununun ortasında kalan iki doğal düşman, karı koca olmayı öğrenir."Söğüt hırsızının" gerçek kimliği Liu Rong'dur. On üç yıl önce Lord Su tarafından Güney'deki büyük sellerden kurtarıldı. Liu Rong, ona borcunu ödemek için kızı Su Jin Zhen gibi davranır ve Xu Mu Chen ile evlenir. Lord Su'nun talimatları doğrultusunda yeşim kolyeyi bulmak için Xu malikanesine sızması gerekir. Başlangıçtan beri eşlerden hiçbiri evlilik sahtekarlığını düşünmedi. Görünüşte Liu Rong nazik ve düşünceli bir eş. Geceleri kötü şöhretli bir hayduttur.Müfettiş Xu Mu Chen ve hırsız defalarca çatışmalara yakalandı. Yakalamaya çalıştığı hırsızın karısı olduğunu bilmeyen Xu Mu Chen, hırsızla yaşadığı sıkıntılı karşılaşmalardan sonra geri döndüğünde evde onu bekleyen daha fazla belayla karşılaşır. Daha sonra bir memur ile bir hırsız arasındaki günlük etkileşimler tatlı bir aşka yol açar.
 • IMDb 5.0
 • 2.675
 • 4
Dreaming of a Freaking Fairytale 2024 Kore
İncele
Dreaming of a Freaking Fairytale 2024 Kore
Moon Cha Min, zengin bir chaebol ailesinin oğlu ve aynı zamanda bir sosyal kulübün CEO'sudur. Sindirella gibi masalsı bir aşk yaşama hayali kuran kadınları hiç umursamıyor. Aynı zamanda kibirli bir insandır. Cha Min, sosyal kulübünün yöneticisi olarak çalışmaya başlayan Shim Jae Rim ile ilişki kurar. Kendi Yakışıklı Prensini bulma ve yoksul varlığından kurtulma umuduyla sosyal kulüpteki işe girdi.Orada çalışarak bir insan olarak büyüyor ve yavaş yavaş hayatını kabulleniyor. Ayrıca daha bağımsız hale gelir ve güvenecek birini aramaz. Birbirlerinin tamamen zıttı olan Cha Min ve Jae Rim, kısa sürede romantik bir ilişki geliştirir.
 • IMDb 5.0
 • 1.759
 • 0
Karakai Jozu no Takagi-san 2024 Japon
İncele
Karakai Jozu no Takagi-san 2024 Japon
akagi dalga geçmeyi seviyor ve kurbanı da yan sınıf arkadaşı Nishikata'dan başkası değil. Nishikata'yı o kadar iyi biliyor ki ondan intikam almanın neredeyse imkansız olduğunu düşünüyor. Ancak bu, her zaman Takagi'ye kendi ilacından tatma şansı arayan kararlı Nishikata'nın moralini bozmayacaktır.
 • IMDb 5.0
 • 989
 • 0
Love in the Tea Garden 2024 Çin
İncele
Love in the Tea Garden 2024 Çin
Ye Grubunun kızı Ye Xi Yan, kırsal kesimde bir gezi sırasında neredeyse bir araba kazasında ölüyordu. O, oradan geçmekte olan Guyan Köyü'ndeki çay bahçesinin sahibi Lu Ming Yu tarafından kurtarıldı. Tehlikeyi önlemek için Ye Xi Yan hafızasını kaybetmiş gibi davrandı ama köylü kızı Xiu Fen ile karıştırıldı. Ayrıca yanlışlıkla Lu Ming Yu'yla mı nişanlandı?! Tatlı ve güler yüzlü bir birliktelik hayatı başladı...Ancak Cui Grubunun oğlu Cui Zi Hao'nun ortaya çıkışı, birlikte yaşamalarının huzurunu bozdu. Ye Xi Yan'ın bir köylü kızı olarak kimliği şüpheliydi ve Lu Ming Yu'nun koruma olarak geçmişi yavaş yavaş ipuçlarını ortaya çıkardı. Her birinin kendi kaygıları olan iki kişi birçok yanlış anlaşılma yaşadı ve çay bahçesine ve Ye Grubuna yönelik komplo yavaş yavaş ortaya çıktı. İkisi birlikte çalışarak krizle başa çıkabilecek ve gerçek aşklarına sadık kalabilecekler mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.675
 • 1
Love on a Shoestring 2024 Tayvan
İncele
Love on a Shoestring 2024 Tayvan
Aşkı aramayan son derece tutumlu beyaz yakalı işçi Jian Ke Ke, müsrif Wang Hai Kuo ile tanışır. Fashionista Elly ve Jian Ke Ke birbirlerinden hoşlanmıyorlar. Sevgili Sun Jia Li, aptal ve sevimli bir üniversite öğrencisi Li Yuan Chong ile tanışır. Değerleri tamamen farklı olan bu grup, aşk ve para arasında nasıl seçim yapacak?
 • IMDb 5.0
 • 1.458
 • 0
Bitter Sweet Hell 2024 Kore
İncele
Bitter Sweet Hell 2024 Kore
Başarılı bir cerrahla evli ünlü bir psikiyatrist olan Noh Young Won, mükemmel bir hayat yaşıyor. Ancak daha sonra, kocası Choi Jae Jin'in, ani gelişi bir dizi trajik olayı tetikleyen gizemli bir kadın olan Lee Se Na ile ilişkisi olduğunu öğrendiğinde mükemmel dünyası yıkılır. Cevaplar için çaresiz kalan Young Won, ailelerini büyük bir yıkımdan kurtarmak için kayınvalidesi Hong Sa Gang ile iş birliği yapar.
 • IMDb 5.0
 • 1.307
 • 0
The Journey to Find True Love 2024 Çin
İncele
The Journey to Find True Love 2024 Çin
Bir sosyal yazılım şirketinin başkan yardımcısı olan 32 yaşındaki Zhou Mo, meslektaşları tarafından bağımsız ve kendine güvenen modern bir kadın olarak görülüyor. En yakın arkadaşlarına göre o, güçlü bir kendine değer duygusuna sahip küçük bir kızdır; ve patronuna göre yetenekli ama baş belası bir yardımcıdır.Ancak aşk onun için o kadar da sorunsuz akmıyor gibi görünüyor. Kendisinden çok daha genç tatlı bir adam olan Jiang Qi ile tanışır; Erkek şovenist bir işadamı olan Yu Da Zhi; ve minimalist eski sevgilisi Xia Yu. Aşk belki de böyledir; doğru insanla yanlış zamanda, yanlış insanla doğru zamanda karşılaşmak.Tökezleyen yolculuğuna rağmen aşkın ve hayatın savaş alanlarında savaşmaya devam ediyor. Sevgiyi korumak için evlilik bir zorunluluk mudur? Birini evlilik amacı olmadan sevmek doğru mudur? Evlenmenin gerçek nedeni nedir ve hiç evlenmemek mümkün mü? Aşk gerçekten kontrol edilemez mi? Sürekli zorluklarla yüzleşmek zorunda kalsa bile yine de cevapları bulmak istiyor.
 • IMDb 5.0
 • 1.663
 • 0
Joy of Life 2.Sezon 2024 Çin
İncele
Joy of Life 2.Sezon 2024 Çin
Drama, Joy of Life üçlemesinin ilk sezonundan itibaren devam ediyor ve Fan Xian'ın sarayda sağlam bir yer edinmesini konu alıyor.
 • IMDb 5.0
 • 2.756
 • 5
Dare to Love Me 2024 Kore
İncele
Dare to Love Me 2024 Kore
Güney Kore'nin Seongsan Köyü'nden disiplinli bir bilim adamı olan Shin Yoon Bok, Joseon Hanedanlığı'nın mirasını korumak ve ailesi için değerli kültürel eserleri kurtarmak gibi önemli bir görevle görevlendirildi. Büyüklerinin bilgeliğine derin saygı duyuyor ve çağının önde gelen Konfüçyüsçü bir bilgini olarak onların rehberliğini özenle takip ediyor, aynı zamanda günümüz gençliğinin ilerici zihniyetine de sahip ve ara sıra bir isyan çizgisi sergiliyor. Nazik tavrına rağmen başkalarıyla duygusal bağ kurmakta zorlanıyor ve belirli bir mesafeyi koruma eğiliminde.Yoon Bok, bir webtoon yazarı olma hayalinin peşinden gitmek için Seul'deki evini terk etmeye karar verdiğinde, hayatın mücadelelerinden bıkmış bir kadın olan Kim Hong Do'yla karşılaşmasıyla yolculuğu önemli bir hal alır. Duygularına karşı temkinli davranan Yoon Bok, önünde uzanan duygu kasırgasında nasıl yol alacak?
 • IMDb 5.0
 • 2.074
 • 1
Crash 2024 Kore
İncele
Crash 2024 Kore
"Crash", yalnızca sigorta dolandırıcılığı, misilleme amaçlı araç kullanma, kendine zarar verme şantajı, leka, çağrı atlama ve otonom sürüş gibi araba suçlarını takip eden Trafik Suçları Araştırma Ekibi'nin (TCI) hikayesini anlatıyor. KAIST'ten rasyonel bireyci Cha Yeon Ho ve soğukkanlı muhakeme ve sıcak hassasiyete sahip bir trafik soruşturması uzmanı Min So Hee, arkalarındaki gerçeği ortaya çıkarmak için trafik suçları soruşturma ekibiyle birlikte olağandışı trafik suçu vakalarını takip ediyor.
 • IMDb 5.0
 • 990
 • 0
The Imposter 2024 Çin
İncele
The Imposter 2024 Çin
Hayalet yazarı Tu Cha Cha, romantik kaçamaklarını gizlemek için kendisini isteksizce Bayan Wen'e aşk mektupları yazarken bulur. Tu Cha Cha, istemeden mektubun alıcısı Shen Bu Yan'a karşı hisler geliştirir. Tu Cha Cha, Shen Bu Yan'ı Bayan Wen'in babasının entrikalarından korumak amacıyla, onu Bayan Wen'in peşine düşmekten vazgeçirmek için geçici bir aile kurar.Ancak çok geçmeden Bayan Wen'in babasının kurduğu tuzağa düşerler ve bu da maskeli balolarının ciddi sonuçlarına yol açar. Tu Cha Cha, Shen Bu Yan ve derme çatma aileleri birlikte bir aldatma ağında gezinerek yol boyunca şok edici bir komployu ortaya çıkarırlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.639
 • 2
Frankly Speaking 2024 Kore
İncele
Frankly Speaking 2024 Kore
Song Ki Baek bekar ve 33 yaşında. Bir yayın istasyonunda spiker olarak çalışıyor. İnsanlar onu ideal bir spiker olarak görüyor. Kibar ve iyi huyludur. Bir gün Song Ki Baek, düşünmeden konuşmasına neden olan bir hastalığa yakalanır. Artık hayatının en büyük kriziyle karşı karşıyadır.Bu arada On Woo Joo hevesli bir TV varyete programı yazarıdır. Song Ki Baek'in sert diline ilgi duymaya başlar ve onun varyete şovuna çıkmasını sağlar.
 • IMDb 5.0
 • 996
 • 0
Bazaar Beloved Birds 2024 Çin
İncele
Bazaar Beloved Birds 2024 Çin
Yu Xi Xi ve Yu Chao aynı çatı altında büyüdüler. Yu Chao çekingendi ve nadiren gülümseyerek ilkelerine sadık kalırken, Yu Xi Xi canlı, yaramaz ve özgür ruhluydu.Anneleri, ölmeden önce hem Ölümsüz İrade Kulesi'ni hem de Yu ailesini Yu Chao'ya emanet etti. Eş zamanlı olarak, ikilinin gelecekte birbirlerine destek olabileceklerini ve birbirlerine bakabileceklerini umarak, Yu Chao'yu mümkün olan en kısa sürede Yu Xi Xi ile evlenmeye çağırdı. Ancak ikili birbirlerine karşı karşılıklı hoşnutsuzluk besliyorlardı. Eş zamanlı olarak, dövüş dünyasında on beş yıl önceki bir skandal yeniden su yüzüne çıktı ve karmaşık dövüş güçleri, kinler ve romantik karışıklıklarla durumu daha da karmaşık hale getirdi.Çatışmaların ve mücadelelerin ortasında Yu Xi Xi ve Yu Chao, dövüş dünyasında kendi yollarını keşfederek kurtuluşu buldular. Dövüş dünyası sakinleşince Yu Xi Zi ve Yu Chao, Ölümsüz İrade Kulesi'ne geri döndüler ve her birinin adından bir karakter alarak burayı "Zhao Xi Kulesi" olarak yeniden adlandırdılar. Hazine ya da unvan aramadılar; sadece canlı bir dünyanın ortasında tatmin edici ve neşeli bir hayat yaşamak istiyorlardı.
 • IMDb 5.0
 • 3.118
 • 0
Secret Ingredient 2024 Kore
İncele
Secret Ingredient 2024 Kore
Secret Ingredient, Seul'deki tüm lüks hayatından vazgeçip, bunca yıldır hiç unutmadığı çocukluk kız arkadaşını bulmak için, onun kim olduğu için değil de ona aşık olması umuduyla Koreli bir adamın hikayesidir. o zamanlar ya da şimdi kim oldukları, ama olmayı arzulayabilecekleri şey için: mutlu, tatmin olmuş ve birbirlerine mutlulukla aşık.
 • IMDb 5.0
 • 2.912
 • 0
My Divine Emissary 2024 Çin
İncele
My Divine Emissary 2024 Çin
Okulda kötü performans gösteren, kendine güveni olmayan bir kız olan Li Meng Meng'e hiç kimse dikkat etmez. Bir gün, tanrısal elçi olarak selamlanmak üzere Qi Krallığı'nın alışılmadık dünyasına dalar. Günümüz becerilerine bağlı olarak genç kara karınlı kralın akıl hocası olur.
 • IMDb 5.0
 • 3.378
 • 4
The Spirealm 2024 Çin
İncele
The Spirealm 2024 Çin
Tuhaf bir şekilde başladı; Birincisi, evcil kedisi onu kucaklamasına izin vermedi. Lin Qiu Shi çok geçmeden etrafındaki her şeye bir uyumsuzluk ve tutarsızlık duygusunun yayılmaya başladığını fark etti. Sonra, tuhaf bir gün, bir kapıyı iterek açtı ve aşina olduğu koridorun sınırsız bir koridora dönüştüğünü keşfetti. Bu koridorun her iki ucunda birbirinin aynısı on iki demir kapı vardı. Böylece hikaye başladı.
 • IMDb 5.0
 • 1.466
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle