----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Komedi Dizi
Unpredictable Family 2023 Kore
İncele
Living 2023 Tayvan
İncele
Living 2023 Tayvan
Yenilen Kao Jia Yue, yıllar sonra aniden evine döner. Pek çok insan onun dönüşünden rahatsız oluyor ve yakında ayrılacağını umuyor. Jia Yue'yi diğer yetişkinlerden farklı bulduğu için yeğeni Cheng Yu tek istisnadır. Jia Yue, kendisi dahil herkesin hayatta pek çok zorlukla mücadele ettiğini fark eder. Anne ve babasının mutsuz bir evliliği vardır, ikinci erkek kardeşi kendisini evine ait hissetmemektedir ve üçüncü erkek kardeşi ise geleceği konusunda şaşkındır. Ancak, tökezlemeye ve hayata devam etmeye devam ediyorlar. Herkesin hayatta kalmak için ne kadar çok çalıştığına tanık olan Jia Yue, bir sonraki adımını da planlamaya başlar. Ancak ikinci kardeşi Jia Yang bir kazada vefat eder.
 • IMDb 5.0
 • 4.571
 • 0
Marriage with Me? Seriously? 2023 Japon
İncele
Marriage with Me? Seriously? 2023 Japon
Shinohara Kanon 33 yaşında. Ev tasarımcısı olarak işinde çok çalışıyor ama hayatında bir yol ayrımına geldi. Artık otuzlu yaşlarının ortalarına girdiğini fark ediyor ve boş zamanlarını içki içerek ve genellikle evde pasaklı davranarak geçiriyor. Bir gün bir arkadaşının düzenlediği bir etkinlikte genç, yakışıklı ve iyi giyimli bir adamla karşılaşır. Adının Shirosaki Makoto olduğunu, 28 yaşında olduğunu ve bir şirket başkanının CEO'su olduğunu öğrenir. Daha sonra ona bir sürpriz yapar ve belli koşullar altında kendisiyle evlenmesini ister. Bunun hayatını değiştirmek için hayatında bir kez karşılaşacağı bir fırsat mı, yoksa kendi başına bırakması gereken bir durum mu olduğundan emin olamayarak tereddüt eder. Ancak Shirosaki Makoto ısrarcıdır ve 34. yaş günü yaklaşırken evlilik onun için gerçekten de olası mıdır?
 • IMDb 5.0
 • 6.289
 • 0
The Kidnapping Day 2023 Kore
İncele
The Kidnapping Day 2023 Kore
Kim Myung Joon sıcak kalpli, fakir bir adamdır. Hasta kızının ameliyatı için acilen paraya ihtiyacı var. Eski karısı, zengin ebeveynleri olan bir çocuğu kaçırmasını önerir. Kim Myung Joon onun fikrini kabul edecek kadar çaresizdir.Kim Myung Joon, Choi Ro Hee'yi kaçırmaya giderken bir kaza geçirir ve genç bir kıza çarpar. Kurban hafızasını kaybeden Choi Ro Hee'den başkası değil.Babası gibi davranan Kim Myung Joon, Choi Ro Hee'yi hastaneden evine getirir. Fidye parası için Choi Ro Hee'nin ebeveynleriyle iletişime geçtiğinde çağrıları cevapsız kalıyor. Araştırmaya karar vererek evlerine gider, ancak cesetlerinin sedye üzerinde taşındığına tanık olur.Daha da kötüsü, Choi Ro Hee'nin babası olmaması da dahil olmak üzere yalan ağını ortaya çıkarmasıdır.
 • IMDb 5.0
 • 4.459
 • 0
Han River Police 2023 Kore
İncele
Han River Police 2023 Kore
Seul'ün Han Nehri'nde devriye gezen iki polis memuru, terörizmden günlük kazalara ve acil yardım gerektiren diğer olaylara kadar uzanan acil durumlarla karşı karşıya kalıyor; bu, klasik dost polisin aksiyonunu, mizahını ve sıra dışı suç çözümlemesini çağrıştırıyor.
 • IMDb 5.0
 • 5.439
 • 0
Trick or Love 2023 (Tayvan)
İncele
Trick or Love 2023 (Tayvan)
Liang Jing Qi'nin ailesi mutlu bir şekilde -Memory Bakery-'nin yeniden açılmasını dört gözle bekliyordu. Beklenmedik bir şekilde, ev sahibi aniden onlara dükkanın satıldığını bildirdi. Liang ailesi fırını satın almayı planladı, ancak yeni sahibi işleri zorlaştırmak için fiyatı yükseltti.Jing Qi umutsuzluğa düştüğünde, Guan Heng Wei aniden ortaya çıktı ve fonların geri kalanıyla ona yardım etmeye istekliydi. Tek şartı, büyükannesinin zorla evlendirmesinden kaçınmak için bir erkek gibi davranması ve onun sahte erkek arkadaşı olmasıydı.Jing Qi, fırını geri satın almak için bu garip sözleşmeyi imzaladı, ancak tüm bunların Guan Heng Wei tarafından dikkatlice düzenlenmesini beklemiyordu...
 • IMDb 5.0
 • 4.403
 • 0
Do It Yourself!! 2023 Japon
İncele
Do It Yourself!! 2023 Japon
Bir kendin yap kulübünün ve üyelerinin, bir şeyler inşa etmek ve onarmak için çalışırken hayatları.
 • IMDb 5.0
 • 6.225
 • 0
Sunshine by My Side 2023 Çin
İncele
Sunshine by My Side 2023 Çin
Tanınmış bir reklam yönetmeni Jian Bing ve sektöre yeni giren Sheng Yang'ın yolları bir gün bir restoranın içinde tesadüfen kesişti. Biri evliliğini yeni bitirmiş, diğeri ise aşkının nihayet sona ermesini bekliyordu. Bu iki yabancı sonunda bir bağ kurdular ve muhteşem bir büyüme ve filizlenen romantizm yolculuğuna çıkmaya başladılar. Jian Bing, Sheng Yang'ın arkadaşlığıyla hem hayatta hem de aşkta güvenini geri kazanmayı başardı; oysa Sheng Yang, Jian Bing'in rehberliği ve cesaretlendirmesi altında genç ve kaygısız bir gençlikten keskin bir üstünlüğe sahip bir gençlik haline geldi. İkisi birbirini iyileştirdi, birlikte büyüdüler ve zamanla birbirlerini sevmeyi öğrendiler.Ancak hayatta zorluklar kaçınılmazdır. Hem kimlikleri hem de deneyimleri arasındaki farklılıklar, aileleri içindeki ilişkilerine yönelik itirazlar ve işyerinde tırmanan söylentilerle karşı karşıya kalan Jian Bing ve Sheng Yang, sonunda geleceklerinin zamanla değişmesine izin vermeye karar verdiler. Üç yıl geçti ve onların büyüyüp daha iyiye doğru değişmelerine olanak tanıdı. Pek çok ilklerini birbirleriyle geçirdiler ve o zamanlar sahip oldukları bu güven ve paylaştıkları deneyimler dolaşıp sonunda onları buldu ve yeniden birbirlerine yönelmelerini sağladı.
 • IMDb 5.0
 • 8.959
 • 4
Egg and Stone 2023 Çin
İncele
Egg and Stone 2023 Çin
Ünlü Wuyue Tarikatı'nın şefinin kızı Huo Xing Chen, kendisine dayatılan kadere meydan okumak ve istenmeyen görücü usulü evliliğe direnmek için dövüş dünyasına kararlı bir adım atar. Yolculuğu sırasında, kayıp bir dövüş sanatçısı vakasını araştıran araştırmacı Jiang Buting ile yolları kesişir. Bir dizi önemli karşılaşma sonrasında güçlerini birleştirirler ve ortak bir maceraya atılırlar.
 • IMDb 5.0
 • 10.968
 • 4
Wrong Carriage, Right Groom 2023 Çin
İncele
Wrong Carriage, Right Groom 2023 Çin
Tang Hanedanlığı Çin'inin Jiangsu Eyaletindeki varlıklı Yangzhou şehrinde, Du ve Li klanlarından güçlü ebeveynler, kızları için evlilik planlıyor ve düğünlerin tesadüfen aynı gün yapılması planlanıyor. Du Bing Yan'ın müstakbel kocası, Qi ailesinin üçüncü oğlu, hasta Qi Tian Lei'dir. Qi, Qi Tian Lei'yi güzel bir kadınla evlendirmenin adamın kötü şansını tersine çevireceğini ve sağlığına kavuşacağını umuyor. Ancak Qi Tian Lei'nin aslında ölümün eşiğinde olduğuna dair söylentiler var. Du Bing Yan, böyle hasta bir kişiyle evlenmek zorunda kalması karşısında dehşete düşer, ancak ebeveynlerinin isteklerine boyun eğer.Bu arada Li ailesi, kızları Li Yu Hu'yu, gaddarlığı ve kabalığıyla tanınan Yuan Bu Qu adlı bir haydutla evlendirmeyi kabul eder. Li Yu Hu da bu koca seçiminden aynı derecede rahatsızdır ancak aynı zamanda ailesinin isteklerini de kabul eder. Ancak kendi düğünlerine sedan araba ile seyahat ederken, her biri bağımsız olarak yol boyunca geçtikleri bir tapınağı ziyaret etmeye karar verirler. Tapınakta yangın çıktığında çevredekiler paniğe kapılır. Karışıklık içinde, iki kadın -yanlış- sedanlarla yola çıkarlar ve sonunda diğer kadının müstakbel kocasıyla düğünlere doğru yola çıkarlar! Cupid bu karışıklığı çözebilecek mi? Yoksa bu dörtlü için kaos mu çıkacak?
 • IMDb 5.0
 • 11.645
 • 1
My Handsome Roommate 2021 Çin
İncele
My Handsome Roommate 2021 Çin
Yakışıklı Oda Arkadaşım (2021) Kariyerinde ve aşk hayatında hayal kırıklığına uğrayan Mo Yi, tesadüfen çocukluk patronu You Yu ile tanışır ve birbirlerini daha iyi insanlar olarak tanıtmak ve birbirlerine karşı bir sevgi geliştirmek için birlikte yaşamaya başlarlar.
 • IMDb 5.0
 • 8.789
 • 0
Legend of the Undercover Chef 2023 Çin
İncele
Legend of the Undercover Chef 2023 Çin
Bazı hanedanların sonlarında wokou korsanları başıboş kalır ve hadımların imparatorluk gücü ellerinde kalır. Doğu Bürosu'ndan Hadım Cao, dövüş sanatları dünyasının insanlarını katletmek ve bir isyan planlamak için korsanlarla gizli anlaşma yapar. Saksağan Sabre Tarikatı'nın lideri Chang Hai aslında gizli bir korsan karşıtı örgütün üyesidir. Korsanları yok etmenin yanı sıra diğer önemli görevi de korsanlarla işbirliği yapan yetkilileri ortaya çıkarmaktır. Bu arada Hadım Cao, kendisine karşı çıkanları bulmak için tüm mezhepleri gizlice izliyor.Xi Men Chang Hai, kimliğini gizlemek için memleketlerinde yaşayan ikiz kardeşi Xi Men Chang Zai'yi bulur ve ondan onun yerini almasını ister. İkiz olmalarına rağmen karakter ve yaşam tercihleri bakımından son derece farklıdırlar. Chang Hai bir kahraman, Chang Zai ise çekingen bir aşçıdır. Başlangıçta Chang Zai aynı fikirde değildir ancak Chang Hai'nin kendisine bir eş bulma vaadiyle ikna edilir. Böylece kardeşler yer değiştirir ve Chang Zai bir mezhebin lideri olur ve heyecan verici dövüş sanatları dünyasına girer.Chang Zai'nin karşılaştığı ilk engel, erkek kardeşinin ailesi, diğer adıyla sıkıcı ve ağırbaşlı en büyük öğrenci Hao Meng, son derece tutkulu Bayan Ye, pervasız ve dürtüsel ikinci öğrenci Zhao De Zhu ve Xi Men Rou, Xi Men Chang Hai'nin kızı ve en zor olanı. Chang Zai geride duruyor ve ortalığı karıştırmaya çalışıyor. Ancak sorunlar kapıyı çalmaya devam ediyor. Göksel Havuz Çetesi'nin lideri, Beş Zehir Tarikatı'nın hükümdarı Gao Da Mao ve diğerleri ona gelir. En tehlikelisi ise Chang Zai'nin Hadım Cao'nun dikkatini ve şüphesini uyandırmasıdır!
 • IMDb 5.0
 • 2.354
 • 0
Stranger Kim 2019 Kore
İncele
Stranger Kim 2019 Kore
Bilinmeyen bir virüs tüm dünyaya yayılmaya başladığında, Mina adındaki ortalama bir üniversite öğrencisi, dünyayı yok etmeden önce onu durdurmanın bir yolunu bulmayı kendine görev edinir. Zamanda geriye yolculuk yapmak...
 • IMDb 5.0
 • 5.820
 • 0
A Different Mr. Xiao 2023 Çin
İncele
A Different Mr. Xiao 2023 Çin
Geleneksel Çin tıbbı doktoru olan Xiao Jing, hastalarına bir bahar esintisi kadar nazik ve nazik davranırken, ilgisiz insanlara soğuk davranır. Song Yi Ju, aniden hayatına giren cesur ve cesur bir webtoon blog yazarı ve canlı yayın yapan ünlüdür.
 • IMDb 5.0
 • 9.321
 • 0
Kekkon Yoteibi/The Date of Marriage 2023 Japon
İncele
Kekkon Yoteibi/The Date of Marriage 2023 Japon
-26 yaşında evli- -İlk çocuğu 27 yaşında- -İkinci çocuğu 29 yaşında-... Hep böyle olacağını zannediyordu... 28 yaşındaki Kawai Yoshiko hala bekar. 29. doğum gününe birkaç gün kala kalbi kırık. Eve giderken meslektaşı Yuuki-san ile karşılaşır. Yoshiko, az önce olanları ona anlatmaktan kendini alamaz. Sonra Yuuki-san aniden Yoshiko'ya bir yıl sonra onunla evlenmesini teklif eder, ancak...
 • IMDb 5.0
 • 10.285
 • 10
I Am… 2017 Kore
İncele
I Am… 2017 Kore
İşi uğruna iki çocuğunu terk eden bir bilim adamı, sonunda güzel bir liseli kıza benzeyen bir yapay zeka robotu yaratmayı başarır. Mucit, icadını bazı hainlerin elinden uzak tutmak için yetişkin çocuklarından robota bakmalarını ister ve oradan ayrılır.Lise öğretmeni olan kızı, robotu Amerika Birleşik Devletleri'nden yeni transfer olan kuzeni Annie (Jung Chae Yeon) olarak okuluna kaydettirir.Annie yeni garip ortamına uyum sağlayabilecek mi? Ve aşk da dahil olmak üzere insani duyguların çeşitliliğini öğrendiğinde ne olacak?
 • IMDb 5.0
 • 13.616
 • 0
Cold Blooded Intern 2023 Kore
İncele
Cold Blooded Intern 2023 Kore
Çalışan anneleri kovmak için çalışan bir annenin hikayesi.
 • IMDb 5.0
 • 7.297
 • 0
Love Forever Young 2023 Çin
İncele
Love Forever Young 2023 Çin
Ruhani Yan Shan'da iki ana okul vardır - 2 erkekle övünen Yan Shan Okulu ve 2 kızla övünen Bai Hua.İki okul gece gündüz birbirleriyle iyi geçinir, ancak eski moda, katı kurallar ve düzenlemeler nedeniyle birbirleriyle etkileşime girmezler. Ancak hiçbir şey gençlerin aşk özlemini durduramaz ve bir dizi kıvrım, dönüş ve neşeli hikayeler ortaya çıkar.
 • IMDb 5.0
 • 10.628
 • 0
Escape to Homestay 2023 Tayland
İncele
Escape to Homestay 2023 Tayland
Top, Bangkok'un kalbinde iflas etmiş bir barın sahibidir. şehre veda etmeye ve yakınlardaki Nakhon Nayok ilinde bir aile yanında kalan büyükannesi Thap'ta rahat etmeye karar verir. Top, yanında yakın arkadaşları Gun'u, kısa süre önce katıldığı bir uçuş izinli ve aile yanında kalma tutkusunu kaybetmiş bir fotoğrafçı olan Film'i sürükler.Ekip geldiğinde Thap Büyükanne onları yerel halk tarafından tercih edilen bir devlet memuru olan P'Ter ile tanıştırır. Üçü aile yanında çalışmaya başlar ve yerel halk hakkında daha fazla bilgi sahibi olur: Ter'in evden kaçan küçük kız kardeşi Tao ve ailesinin beklentileri; Ter ile yakın bir kafe sahibi olan Jen; ve TikToker Bell.
 • IMDb 5.0
 • 9.275
 • 0
Who’s Your Daddy 2023 (Çin)
İncele
Who’s Your Daddy 2023 (Çin)
Kâr odaklı orta yaşlı iş adamı Chen Bi Da, bir kazadan sonra lise öğrencisi Gao Wen Ming ile anılarını paylaşır ve Yuying Ortaokulunda ikinci sınıf öğrencisi olur. Daha da şaşırtıcı bir şekilde, daha önce hiç tanışmadığı ve tesadüfen sıra arkadaşı olan Jiang Yu adında bir oğlu olduğunu öğrenir.Chen Bi Da, iş deneyimini Jiang Yu ile başa çıkmak için kullanır, ancak kısa süre sonra bir grup ortaokul öğrencisinde yetişkin kurallarının hiç işe yaramadığını fark eder ve her türlü saçma olaya neden olur. Chen Bi Da'nın şirketi tehlikelerle yüzleşmeye başladığında ve gerçek Gao Wen Ming, Chen Bi Da'nın vücudunda uyandığında daha fazla sorun çıkar...
 • IMDb 5.0
 • 11.287
 • 0
The Princess and the Werewolf 2023 (Çin)
İncele
The Princess and the Werewolf 2023 (Çin)
Prenses Qi Pa uyandığında kendisini Beast-Turning Tribe'ın fantastik ve gerçeküstü dünyasına kaçırılmış olarak bulur. Canavara Dönüşen Kral Kui Mu Lang'ın gelini olmaya zorlanır. Qi Pa'nın defalarca kaçma girişimlerine rağmen hayatı, Li Xiong adlı bir adam tarafından daha da alt üst edilir. Li Xiong yalnızca gündüz görünür ve Kui Mu Lang yalnızca geceleri görünür. Qi Pa'nın haberi olmadan, Canavara Dönüşen Kabile'nin şok edici bir sırrına rastladı. Her ne kadar yaramaz ve canlı olsa da, Qi Pa yavaş yavaş otoriter Kurt Kral'ın kalbine girmenin yolunu bulur. Güzel ve -canavar- nasıl aşık olacak? Kahkaha, tatlılık ve yürek burkan anlarla dolu bir yolculuk başlamak üzere.
 • IMDb 5.0
 • 18.572
 • 5
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Spor Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | Komedi Dizi
The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm canlı casino siteleri title="ankara escort">ankara escort antalya escort ankara escort escort ankara bodrum escort alanya escort kayseri escort istanbul escort bakırköy escort escort esenyurt ankara escort
kingroyal giriş
kingroyal
meritking
madridet giriş
madrid bet
madridbet
merit king
canlı slot siteleri
meritking giriş