Çin Dizileri
The Tale of Rose 2024 Çin
İncele
The Tale of Rose 2024 Çin
Bilgili bir ailede doğan Huang Yi Mei, seradaki bir çiçek gibi özenle korunarak büyüdü. Küçük yaşlardan itibaren sanat alanındaki yeteneklerini gösterdi ve işyerine girdikten sonra başarılı oldu. Oradan Zhuang Guo Dong ile tanışır ve birbirlerine aşık olurlar. Ancak kaderden dolayı ikili sonuçta hayatın baskılarından dolayı ayrılır. Huang Yi Mei, hem iş hem de kalp kırıklığıyla dolu bu çalkantılı dönemi geçirdikten sonra büyür ve yavaş yavaş hayatta gitmek istediği yolu anlar. Eğitimini ilerletmeye karar vererek okula geri döner.Mezun olduktan sonra üniversitedeki sınıf arkadaşı Fang Xie Wen ile evlenir. Ancak kariyerleri onları çok farklı yollara sürüklediği için bu evlilik ne yazık ki sona ermeye mahkumdur. Sonunda ikisi boşanmaya karar verir. Huang Yi Mei, sanat küratörlüğü alanında kendi işini kurarken ruh eşi Pu Jia Ming ile tanışır. Ancak Pu Jia Ming ölümcül hastadır ve yalnızca birkaç ayı kalmıştır. Aralarındaki kırmızı aşk ipi en sonunda ölümün tırpanıyla kesilir. Huang Yi Mei, kederine ve acısına rağmen sonuçta geleceğe bakmayı ve hayatını en dolu ve en göz kamaştırıcı şekilde yaşamayı seçer.
 • IMDb 5.0
 • 1.341
 • 0
Lost in the Shadows 2024 Çin
İncele
Lost in the Shadows 2024 Çin
1990'larda fırtınalı bir gecede üç genç ortadan kayboldu. Biri ölü bulunurken, diğer ikisi kayıplara karıştı. Üç yıl sonra kayıp gençlerden biri yeniden ortaya çıkar. Hafıza kaybı yaşıyor ve başına gelenleri hatırlamıyor. Ailesine iade ediliyor ama onlarda şüpheli bir şeyler var. Yaşlı bir polis, olayı gizlice araştırır ve cinayet vakaları ve insan kaçakçılığıyla ilgili birçok gizli sırrı keşfeder.Aile neyi saklıyor? Peki diğer kayıp gence ne oldu?
 • IMDb 5.0
 • 1.055
 • 2
The Double 2024 Çin
İncele
The Double 2024 Çin
Büyük bir ayaklanmanın ardından her şeyini kaybeden varlıklı bir bölge hakiminin kızı Xue Fang Fei'nin hikayesini anlatıyor. Sekreterlik Direktörünün kızı Jiang Li tarafından kurtarıldı, Jiang Li kimliğini aldı ve başkente geri döndü.Dük Xiao Heng ve diğerlerinin yardımıyla sayısız zorluğun üstesinden geldi, adaletsizliğe karşı yorulmadan savaştı, haksız yere hapsedilen babasını kurtardı, Xiao Heng'e adaleti koruma konusunda yardım etti ve sıradan insanları korudu.
 • IMDb 5.0
 • 3.526
 • 1
I Am Nobody 2023 Çin
İncele
I Am Nobody 2023 Çin
Sıradan bir genç adam olan Zhang Chu Lan, büyükbabasının cesedi gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca "Yabancılar"ın benzeri görülmemiş bir dünyasına karışır. Sinister Pleasure'ın beklenmedik takibi, acımasız bir organizasyon ve Feng Bao Bao adında esrarengiz bir kızın aniden ortaya çıkışıyla karşı karşıya kalan o, artık süper gücünü saklamamaya karar verir.Büyükbabasının geçmişini araştırdıkça, yavaş yavaş tarihin gizemlerinin çözülmeye başladığı Yabancılar dünyasının bir parçası haline gelir. Büyükbabası tarafından kendisine öğretilen ve Qi Apotheosis olarak bilinen dövüş sanatları tekniği, birçok dövüş sanatı grubunun art niyetli olarak aradığı Sekiz Yüce Beceriden biridir. Daha sonra Dövüş Sanatları Turnuvasında Sekiz Yüce Beceriden biri olan Gale Kapısı'nda ustalaşan bir Yabancı olan Wang Ye ile tanıştı. Wang Ye'nin amacı ona kaderinin ne kadar ağır olduğunu açıklamak ve turnuvanın ödülünü almasını engellemekti. Her şeyin arkasında şok edici bir sır yatıyor ve Feng'in gizemli kökenleri gerçeğin anahtarını tutuyor gibi görünüyor.Genç Yabancılar, zorlukların üstesinden gelmek ve birbirlerinin arkasında duran arkadaşlar olmak için omuz omuza savaşırlar. Büyüme yolculuğunda her biri kendi doğruluk duygusunu ararken, iyiyle kötü arasındaki savaş ufukta beliriyor...
 • IMDb 5.0
 • 1.397
 • 1
My Wife’s Double Life 2024 Çin
İncele
My Wife’s Double Life 2024 Çin
Efsanevi hırsız, Xu ailesiyle evlenir ve böylece taş yüzlü müfettişle zeka ve irade savaşı başlatır. Bir kedi-fare oyununun ortasında kalan iki doğal düşman, karı koca olmayı öğrenir."Söğüt hırsızının" gerçek kimliği Liu Rong'dur. On üç yıl önce Lord Su tarafından Güney'deki büyük sellerden kurtarıldı. Liu Rong, ona borcunu ödemek için kızı Su Jin Zhen gibi davranır ve Xu Mu Chen ile evlenir. Lord Su'nun talimatları doğrultusunda yeşim kolyeyi bulmak için Xu malikanesine sızması gerekir. Başlangıçtan beri eşlerden hiçbiri evlilik sahtekarlığını düşünmedi. Görünüşte Liu Rong nazik ve düşünceli bir eş. Geceleri kötü şöhretli bir hayduttur.Müfettiş Xu Mu Chen ve hırsız defalarca çatışmalara yakalandı. Yakalamaya çalıştığı hırsızın karısı olduğunu bilmeyen Xu Mu Chen, hırsızla yaşadığı sıkıntılı karşılaşmalardan sonra geri döndüğünde evde onu bekleyen daha fazla belayla karşılaşır. Daha sonra bir memur ile bir hırsız arasındaki günlük etkileşimler tatlı bir aşka yol açar.
 • IMDb 5.0
 • 2.675
 • 4
Orange Soda 2024 Çin
İncele
Orange Soda 2024 Çin
Kasaba kızı Zhou Yu ve içine kapanık okul yakışıklısı Yan Ci çocukluk aşkıdır. Üniversiteye giriş sınavına hazırlanmak için şehre gelen zengin çocuk Cheng Yuzhou ile yavaş yavaş arkadaş oldular, ancak kaderin adaletsizliği onları ayırdı ve gençlik aşkları sona erdi. Yıllar sonra üçü küçük kasabada yeniden bir araya geldi ve birbirlerine karşı hisleri yeniden alevlendi. Gençliğin hikayesi yeniden başlıyor...
 • IMDb 5.0
 • 1.404
 • 0
Love in the Tea Garden 2024 Çin
İncele
Love in the Tea Garden 2024 Çin
Ye Grubunun kızı Ye Xi Yan, kırsal kesimde bir gezi sırasında neredeyse bir araba kazasında ölüyordu. O, oradan geçmekte olan Guyan Köyü'ndeki çay bahçesinin sahibi Lu Ming Yu tarafından kurtarıldı. Tehlikeyi önlemek için Ye Xi Yan hafızasını kaybetmiş gibi davrandı ama köylü kızı Xiu Fen ile karıştırıldı. Ayrıca yanlışlıkla Lu Ming Yu'yla mı nişanlandı?! Tatlı ve güler yüzlü bir birliktelik hayatı başladı...Ancak Cui Grubunun oğlu Cui Zi Hao'nun ortaya çıkışı, birlikte yaşamalarının huzurunu bozdu. Ye Xi Yan'ın bir köylü kızı olarak kimliği şüpheliydi ve Lu Ming Yu'nun koruma olarak geçmişi yavaş yavaş ipuçlarını ortaya çıkardı. Her birinin kendi kaygıları olan iki kişi birçok yanlış anlaşılma yaşadı ve çay bahçesine ve Ye Grubuna yönelik komplo yavaş yavaş ortaya çıktı. İkisi birlikte çalışarak krizle başa çıkabilecek ve gerçek aşklarına sadık kalabilecekler mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.675
 • 1
To the Wonder 2024 Çin
İncele
To the Wonder 2024 Çin
Altay'ın küçük bir kasabasında büyüyen bir Han kızı olan Li Wen Xiu, edebi hayalini büyük bir şehirde sürdürmeye kararlıdır. Ancak defalarca engellerle karşılaşır ve geçimini annesinin erzak deposundan sağladığı memleketine geri dönmek zorunda kalır.Wen Xiu, Batay adında bir Kazak çocuğuyla tanıştıktan sonra yavaş yavaş yerel bölgenin güzelliğini keşfeder ve göçebe bir Kazak ailesini kırsal bölgeye kadar takip eder. Kırsal bölgede yaşam zorludur ancak hayallerinin peşinden tüm kalbiyle koşan Wen Xiu, Kuzey Sincan'ın muhteşem doğasından yaratıcı ilham bulur ve yavaş yavaş Batay'a karşı duygular geliştirir.
 • IMDb 5.0
 • 1.502
 • 2
The Journey to Find True Love 2024 Çin
İncele
The Journey to Find True Love 2024 Çin
Bir sosyal yazılım şirketinin başkan yardımcısı olan 32 yaşındaki Zhou Mo, meslektaşları tarafından bağımsız ve kendine güvenen modern bir kadın olarak görülüyor. En yakın arkadaşlarına göre o, güçlü bir kendine değer duygusuna sahip küçük bir kızdır; ve patronuna göre yetenekli ama baş belası bir yardımcıdır.Ancak aşk onun için o kadar da sorunsuz akmıyor gibi görünüyor. Kendisinden çok daha genç tatlı bir adam olan Jiang Qi ile tanışır; Erkek şovenist bir işadamı olan Yu Da Zhi; ve minimalist eski sevgilisi Xia Yu. Aşk belki de böyledir; doğru insanla yanlış zamanda, yanlış insanla doğru zamanda karşılaşmak.Tökezleyen yolculuğuna rağmen aşkın ve hayatın savaş alanlarında savaşmaya devam ediyor. Sevgiyi korumak için evlilik bir zorunluluk mudur? Birini evlilik amacı olmadan sevmek doğru mudur? Evlenmenin gerçek nedeni nedir ve hiç evlenmemek mümkün mü? Aşk gerçekten kontrol edilemez mi? Sürekli zorluklarla yüzleşmek zorunda kalsa bile yine de cevapları bulmak istiyor.
 • IMDb 5.0
 • 1.663
 • 0
Fox Spirit Matchmaker: Red-Moon Pact 2024 Çin
İncele
Fox Spirit Matchmaker: Red-Moon Pact 2024 Çin
Dürüst Tushan Tilki Klanından bir tilki ruhu olan Tushan Hong Hong, ömür boyu düşmanı tarafından takip edilen genç bir insan olan Dongfang Yue Chu'yu şans eseri kurtarır. Tuşan'da birlikte vakit geçirdikçe aralarında yavaş yavaş bir bağ oluşur. Sonunda, iki klanın arasındaki ortak barış arzusunu gerçekleştirmek için sevdikleriyle güçlerini birleştirerek kötülüğün güçlerine karşı savaşırlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.721
 • 1
Present, Is Present 2024 Çin
İncele
Present, Is Present 2024 Çin
Yuan Xia zorluklar içinde büyüdü, ancak her zaman güneş ışığını hedefledi, daha iyi bir geleceğe olan özlemini ve sarsılmaz inancını taşıdı. Onunla Wei Zi Qi arasındaki duygusal yolculuk, karşılıklı arayış ve kurtuluşun muhteşem bir yolculuğudur. Aşkları zaman ve mekanı aşar, sayısız paralel evrende iç içe geçer ve yeniden birleşir, birbirlerine derinden aşık olarak birbirlerini defalarca kurtarır.
 • IMDb 5.0
 • 2.731
 • 3
Insect Detective 2 2024 Çin
İncele
Insect Detective 2 2024 Çin
Tan Jing Tian ve Jin Ling bir değişim programı için Tayland'a giderler ve burada Taylandlı Başmüfettiş Chen Valarillo ile Hindistan'daki bir kelebek kaçakçılığının neden olduğu bir fahişenin öldürülmesiyle ilgili bir davayla tanışırlar. Üçü, çok sayıda tuhaf vakayı çözmek için güçlerini birleştirir. Ancak tehlike etraflarında gizleniyor. Bir seri cinayet vakasının soruşturulması sırasında katilin bir sonraki hedefinin Jin Ling olduğunu keşfederler.
 • IMDb 5.0
 • 1.207
 • 1
Practice Daughter 2024 Çin
İncele
Practice Daughter 2024 Çin
Başbakanın kızı olan Mei Yu Shan, hayatını yetenekli bir hırsız olan Dou Zi ile değiştirir. Çok farklı kişiliklere ve kimliklere sahip bu ikili, hayatlarını değiştirme sürecinde pek çok komik hikayeyi ateşlerler. Yu Shan, "zorba bir hırsız" olarak farklı bir çekicilik göstererek Jixi Krallığının Veliaht Prensi Nan Gong Yao'yu nasıl kazanacak?Soğukkanlı ve takıntılı-kompulsif Veliaht Prens, Ulusal Usta Bai Ye tarafından yapılan ve veliaht prensin aşkının Jixi Krallığı'nın yok olmasına yol açacağını öngören kehaneti bozabilecek mi? Nihayetinde hem ülkesine hem de sevdiğine karşı sorumluluklarını yerine getirebilecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 2.508
 • 0
Joy of Life 2.Sezon 2024 Çin
İncele
Joy of Life 2.Sezon 2024 Çin
Drama, Joy of Life üçlemesinin ilk sezonundan itibaren devam ediyor ve Fan Xian'ın sarayda sağlam bir yer edinmesini konu alıyor.
 • IMDb 5.0
 • 2.756
 • 5
Roses & Guns 2024 Çin
İncele
Roses & Guns 2024 Çin
Güzel ve çekici Wen Yu Nong, ailesinin intikamını almak için kılık değiştirme yeteneğine sahip bir casus oldu. Şimdi intikam almak için yeteneğini kullanmalı ve bir zamanlar sevdiği adamla yeniden bir araya gelirken başka biri gibi davranmalı.
 • IMDb 5.0
 • 2.963
 • 2
Perfect Her 2024 Çin
İncele
Perfect Her 2024 Çin
Bai Li ve kocası Ye Yun Kai'nin onuncu evlilik yıldönümü kutlamasında üniversite öğrencisi Su Yu ile tanışır. Şu anda Su Yu, Ning Mo Chen'in erkek arkadaşıdır. Ning Mo Chen, Bai Li'nin kocasının onu aldattığını öğrenmesini sağlamak için plan yapar. Daha sonra Bai Li ve metresi suya düşer ve ruhları kazara değişir. Bai Li, metresinin ruhuyla uyanır ve intikamına başlar.
 • IMDb 5.0
 • 2.786
 • 0
Reblooming Blue 2024 Çin
İncele
Reblooming Blue 2024 Çin
Chen Xiao Man, ailenin porselen işine hisse yatırımı yapabilmesine yetecek kadar tasarruf edebilmek için şehirde çok çalışıyor. Ancak işsiz kalır ve memleketine dönmekten başka seçeneği kalmaz. Bu sırada Chen Xiao Man'ın amiri Ke Yan da benzeri görülmemiş bir aksilikle karşı karşıya kalır. İşleri tersine çevirme umuduyla, yatırım camiasının inzivaya çekilmiş efsanevi bir figüründen yardım almak için Chen Xiao Man'ın memleketine geldi. Bu, Chen Xiao Man ve Ke Yan'ın yeniden bir araya gelmesine yol açar. Onun rehberliği ve teşviki altında girişimcilik yoluna çıkmaya karar verdi.
 • IMDb 5.0
 • 2.239
 • 3
Lovesickness 2024 Çin
İncele
Lovesickness 2024 Çin
Sıradan bir kız olan Mo An An, kazara bin yıl öncesine gider ve nüfuzu tüm saraya yayılan Chu eyaletinin güçlü dükü Xiao Chu ile tanışır. Xiao Chu'nun hain kişiler tarafından zarar görme kaderini değiştirmek için Mo An An, zamanda üç kez yolculuk yapar ve Xiao Chu ile bin yıllık öfkeli bir aşk yaşar.
 • IMDb 5.0
 • 5.682
 • 3
Dr. Spring 2024 Çin
İncele
Dr. Spring 2024 Çin
Kurumsal drone Dr. Zhang Zi Qi, yanlışlıkla "fantastik" bir oyuna girer ve zengin Li ailesinin kızı Li Chun Ri olur. Başlangıçta genç bir metresin lüks yaşamının tadını çıkarmak için istekliyken, çok geçmeden kendisinin bir kurban olarak belirlendiğini öğrenir. Beklenmedik bir şekilde suikastçı Ling Xing He ile simbiyotik bir bağ kurar. Gerçeğe dönmek için birbirlerini öldürmeleri gerekir. Bu saçma iç mücadelenin arkasında başka bir sinsi komplo yatıyor.
 • IMDb 5.0
 • 2.778
 • 9
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden birasyadizi.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Aile Dizi | Aksiyon Dizi | Arkadaşlık Dizi | Çin Dizi | Dram Dizi | Fantastik Dizi | Gençlik Dizi | Gerilim Dizi | Gizem Dizi | Güney Kore Dizi | Hindistan Dizi | Suç Dizi | Tarihi Dizi | Yaşam Dizi | Tayvan Dizi | Soruşturma Dizi | Doğa Dizi | Dedektif Dizi | The Effect 1.Bölüm | Bad Genius 1.Bölüm | Kiss Me Again 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | After Dark 1.Bölüm izle | Sanaeha Sunya Kaen 1.Bölüm Türkçe Altyazılı İzle | Bonus veren siteler | On the Wings of Love 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | Three Lives Three Worlds Ten Miles of Peach Blossom 1.Bölüm | Full House 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle | A Teen . Sezon 1. Bölüm | Türkçe Altyazı | 720P | Romance of Condor Heroes 1.Bölüm
casino siteleri
hoşgeldin bonusu veren siteler en iyi casino siteleri deneme bonusu veren siteler canlı casino siteleri
Kore Dizileri izle
BL Dizileri izle